صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: آرشیو شده : کمک به تازه واردها در شهرهای مختلف استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PHD- Curtin University of Technology

پیش فرض پاسخ : کمک به تازه واردها در شهرهای مختلف استرالیا

با سلام
    من میخواستم بدونم:
    1-ایا بهتر هست گوشی تلفن همراه رو از ایران بخریم استرالیا ببریم؟
    2- گوشی های بازار ایران اونجا هم کار میکنند یا خیر؟
    با تشکر

Junior Member

سلام من فک میکنم واسه اول کار گوشی خودتونو از ایران بیارین بهتره، تا بتونین جا بیفتین وسیله ارتباطی داشته باشین. گوشی من که کار کرد من فک میکنم اصولا کار میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشگاه شمال/آمل

Question پاسخ : کمک به تازه واردها در شهرهای مختلف استرالیا

من 5 اکتبر دارم میرم آدلاید با ویزای 475و یک ماهه دارم دنبال یه ایرانیه مهربان میگردم که کمی به من اطلاعات بده اما افسوس! میخوام بدونم در بدو ورود به عنوان یک مهاجر چه کارهایی باید انجام بدم. باید ورودمو ثبت کنم؟ سفارت برم، نرم؟این شماره tax file number را باید بگیرم؟ لطفا یکی به من کمی اطلاعات بده

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran.a نمایش پست ها
    من 5 اکتبر دارم میرم آدلاید با ویزای 475و یک ماهه دارم دنبال یه ایرانیه مهربان میگردم که کمی به من اطلاعات بده اما افسوس! میخوام بدونم در بدو ورود به عنوان یک مهاجر چه کارهایی باید انجام بدم. باید ورودمو ثبت کنم؟ سفارت برم، نرم؟این شماره tax file number را باید بگیرم؟ لطفا یکی به من کمی اطلاعات بده
    سلام دوست عزیز
    شما که با ویزای 475 میاین احتمالا اسپانسر شغلی دارین، ویزای 4 سالس، درسته؟ موقع ورود کار خاصی از لحاظ ثبت یا سفارت ندارین. همون در بدو ورود مهر ورود میزنن، همین. tfn یا همون tax file number که باید حتما بگیرین و به محض مشخص شدن آدرستون میتونین بصورت آنلاین و از طریق سایت www.ato.gov.au اقدام کنید. بدون TFN شما هر جا که کار کنید حداکثر tax که 46% هست رو از حقوقتون کم میکنن.

موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشگاه شمال/آمل

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما که با ویزای 475 میاین احتمالا اسپانسر شغلی دارین، ویزای 4 سالس، درسته؟ موقع ورود کار خاصی از لحاظ ثبت یا سفارت ندارین. همون در بدو ورود مهر ورود میزنن، همین. tfn یا همون tax file number که باید حتما بگیرین و به محض مشخص شدن آدرستون میتونین بصورت آنلاین و از طریق سایت www.ato.gov.au اقدام کنید. بدون TFN شما هر جا که کار کنید حداکثر tax که 46% هست رو از حقوقتون کم میکنن.

موفق باشین.
    ممنون بابت راهنماییتون. من تصمیم دارم یک ماه بمونم برگردم ایران و 5 ماه دیگه برم. میتونم با این آدرس موقت tfn بگیرم؟

ممنون بابت راهنماییتون. من تصمیم دارم یک ماه بمونم برگردم ایران و 5 ماه دیگه برم. میتونم با این آدرس موقت tfn بگیرم؟
    نه مشکلی نیست، بعدا که آدرس ثابت داشتین میتونین آدرس قبلی رو عوض کنید. tfn معمولا کمتر از دو هفته صادر میشه

Junior Member

سلام،

سوالی داشتم. چطور میخواهید با ویزای 457 که ویزای sponsorship هست برید و برگردید؟ employer شما قبول کرده که شما 5 ماه از کار دور باشید؟ در مورد سوالات شما: در بدو ورود شما در فرودگاه ورودتون ثبت و به اداره مهاجرت میره. سفارت کجا برید؟ در استرالیا؟ TFN که حتما بگیرید. چون بدون اون نمیتونید کار با حقوق انجام بدید. ادرستون هم به روز کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ozloverz نمایش پست ها
    سلام،

سوالی داشتم. چطور میخواهید با ویزای 457 که ویزای sponsorship هست برید و برگردید؟ employer شما قبول کرده که شما 5 ماه از کار دور باشید؟ در مورد سوالات شما: در بدو ورود شما در فرودگاه ورودتون ثبت و به اداره مهاجرت میره. سفارت کجا برید؟ در استرالیا؟ TFN که حتما بگیرید. چون بدون اون نمیتونید کار با حقوق انجام بدید. ادرستون هم به روز کنید.
    دوست عزیز ویزای ۴۵۷ و ۴۷۵ با هم فرق میکنه

Junior Member falakat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Edith Cowan University, Master of Business by Research

برای گرفتن TFN نگران نباشید از طریق سایت آنلاین فرمشو میشه پر کرد که البته 14 روز طول میکشه که بیاد.
    هر چند یکماه کار پیدا کردن در ابتدای ورود کار آسونی نیست!
    موفق باشی

Junior Member

سلام به بچه ها من دارم برای آخر اسفند تا آخر فروردین می رم سیدنی ... دنبال همسفر ویا همخونه می گردم... در صورت تمایل برام پیام بگذارید... مرسی

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)