نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دانشگاه هانوفر

Junior Member

پیش فرض دانشگاه هانوفر

سلام. سوال من اینه در دانشگاه هانوفر در مقطع دکتری خوابگاه دانشجویی هم هست؟ یا باید خودم خونه بگیرم. بورس TVL13 100% هستم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هانوفر

نقل قول نوشته اصلی توسط meyn نمایش پست ها
    سلام. سوال من اینه در دانشگاه هانوفر در مقطع دکتری خوابگاه دانشجویی هم هست؟ یا باید خودم خونه بگیرم. بورس TVL13 100% هستم
    سلام،
    توی هیچ دانشگاهی توی آلمان، خوابگاه به صورت اتوماتیک روی پذیرشی که بهتون میدن نیست.
    اگر می خواین، باید اپلای کنین؛ ببینین هست یا نه. گاهی متقاضی زیاده، میرین تو لیست انتظار؛ گاهی متقاضی کمه و زودتر بهتون میدن.
    به طور معمول، اولویت با کسایی هست که شرایط بدتری دارن و حقوق ندارن. شما که تی وی ال 100 هستین، حقوقتون بالاست و در حالت کلی، اولویتی ندارین. اما توی این یکی دو سال به خاطر کرونا و اینکه خیلی ها برگشتن خونه شون، خوابگاه ها بیشتر خالی بود و راحت تر میدادن. باید بپرسین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام لطفا شرایط دریافت بورسیه در رشته حقوق برای مقطع کارشناسی ارشد در کشورآلمان را بفرمایید.من لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه آزاد هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط vbadihi نمایش پست ها
    با سلام لطفا شرایط دریافت بورسیه در رشته حقوق برای مقطع کارشناسی ارشد در کشورآلمان را بفرمایید.
    دانشگاه های آلمان در مقطع ارشد در حد رایگان هستند و تقریبا هیچ بورسیه ای ندارند. باید از طریق کار دانشجویی هزینه هاتون پوشش بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)