صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 510

موضوع: دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

Arrow دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Sabanci University

Sabanci University - Turkey
    Deadline: More Info
    GPA : 2.5 of 4
    IELTS : 5.5 - TOEFL IBT : 73
    For MS ALES : 55 - For Phd ALES : 55
    For MS GRE : 149 - For Phd GRE : 149
    Official website: Click here

+ حتما مطالعه نمایید :
    دوستان به علت بلااستفاده بودن ارسال های قبلی و عدم مطالعه کاربران به علت حجیم بودن تاپیک از این رو تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) را به تاپیک های جزیی تر و تخصصی تر تفکیک شدند و تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) جهت مطالعه بیشتر تا سال 2012 آرشیو خواهد شد . ارسال های چند صفحه آخر تاپیک ها به تاپیک های تفکیک شده منتقل شدند تا دوستان پرسش های خودشون را در اون تاپیک ها دنبال نمایند.

»»» نکات مهم :

1 . عزیزان تازه وارد ضمن خوشامدگویی لطفا قبل از ارسال هر گونه پست ابتدا ویکی اپلای بعد سوالات متداول و بعد ارسال های قبلی دوستان را مطالعه نمایند بعد اگر ابهامی بود در تاپیک مربوطه مطرح نمایند .

2 . عزیزان با تجربه ضمن سپاس فراوان لطفا قبل از پاسخگویی به ارسال های دوستان تازه وارد که پاسخشون یا در ویکی اپلای و یا در سوالات متداول و یا قبلا داده شده است آن ها را گزارش نمایند و به منابع مذکور هدایت نمایند .

3 . جهت اطلاع از لینک های مربوط به ویکی اپلای : اینجا را کلیک نمایید .

4 . جهت اطلاع از سوالات متداول : اینجا را کلیک نمایید .

5 . جهت اطلاع از ارسال های قبلی دوستان که بسیار جامع است : اینجا را کلیک نمایید .

»»» مدیریت : محمدرضا

ویرایش توسط FanTasTic : August 23rd, 2012 در ساعت 04:08 PM دلیل: بروزرسانی متن
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University )

سلام
    این دانشگاه مصاحبه تخصصی داره و از طریق اسکایپ انجام میده دوستان برای ترم بعد دقت کنن که به درسهای کارشناسی و ارشد مسلط باشن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط peykan48 نمایش پست ها
    سلام
    این دانشگاه مصاحبه تخصصی داره و از طریق اسکایپ انجام میده دوستان برای ترم بعد دقت کنن که به درسهای کارشناسی و ارشد مسلط باشن
    درود

ممنون دوست عزیز چطور این دانشگاه اهمیت خاصی رو این موضوع قرار داده یا ... ؟ شما داشتین ؟

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

من فکر می کنم اگر اون پیشنیازها رو داشته باشید ( تافل و معدل و جی ار ای )مهمترین نکته مصاحبه است. مصاحبه کننده ها بعضی مواقع حتی از قبل پرونده رو نخوندن و بیشتر قضاوتشون رو مصاحبه است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

سلام. یه سوال

من از دانشگاه sabanci فاند کامل گرفتم. از استادم پرسیدم اگه نمره تافل از 100 کمتر بیارم قبول میکنن، میگه با توجه به تعداد مقالات و معدل و سابقه کار قبول میکنن. میخوام بدونم آیا واقعا اینجوریه؟
    رشته الکترونیک اپتیک
    معدل ارشد 17.87
    7 مقاله isi
    4 سال سابقه تدریس و صنعت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

دوستان من توی سایت دانشگاه پیدا نکردم...
    این دانشگاه مهندسی شیمی نداره؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashinfo نمایش پست ها
    سلام. یه سوال

من از دانشگاه sabanci فاند کامل گرفتم. از استادم پرسیدم اگه نمره تافل از 100 کمتر بیارم قبول میکنن، میگه با توجه به تعداد مقالات و معدل و سابقه کار قبول میکنن. میخوام بدونم آیا واقعا اینجوریه؟
    رشته الکترونیک اپتیک
    معدل ارشد 17.87
    7 مقاله isi
    4 سال سابقه تدریس و صنعت
    سلام منم میخوام به این دانشگاه واسه PHD اپلای کنم اما موندم یکی اینکه مدرکشو ایران قبول نمیکنه مگر تحت شرایطی سوالم اینه که میشه شرایط رو بدست اورد بفرض معدل 3 از 4. رنکه دانشگاه تو دنیا تو چه حده؟ اینکه فاند گرفتن سخته تو این دانشگاه؟ و مهمترین مسئله اینه که مقاله ندارم رزومم اما خوبه معدل لیسانسم پایینه 13.2 اما ارشد 17.56 چقدر امید دارم؟مصاحبه بچه ها میگن داره میخوام بدونم در چه حدیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیریک

سلام
    من هم مشکلم همین قبول نکردن مدرکش توسط ایرانه....من می خوام برای ارشد فیزیک یا نانو اپلای کنم
    بچه ها کسی هست که از فیزیک یا نانو این دانشگاه ادمیشن گرفته باشه؟ قبلا تافل ندادم اما نمرات GRE من این بودند q=153 v=138 aw=2.5 باتوجه به اینکه این دانشگاه حداقل نمره GRE q=149 تعیین کرده آیا این نمره GRE کافی هست یا باید دوباره GRE بدم؟ اصلا وربال مهم هست یعنی شانسی برای آدم ایجاد می کنه یا نه؟
    مرسی از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

کسانی که اطلاعات دقیق تر در مورد این دانشگاه میخوان، میتونن به صفحه فیس بوک دانشجویان ایرانی این دانشگاه در فیس بوک مراجعه کنند. و سئوالات خودشون رو از بچه های دانشگاه بپرسن.
    http://www.facebook.com/groups/543595212333805/?fref=ts

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام و خسته نباشید.
    من لیسانس مکانیک سیالات هستش ولی دانشگاه سابانجی مکاترونیک داره. البته هستن استادهایی که سیالات درس میدن تو این دانشگاه. من کرسهایی که تو مکاترونیک ارایه میشن رو نگاه کردم و به نظر هیچکدوم سیالاتی نیسن. کسی از دوستان هست که مکاترونیک خونده باشه تو این دانشگاه؟ به نظرتون مشکلی پیش نیاد بعدا واسه پذیرش و اپلای مقطع دکتری؟

صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین