صفحه 256 از 260 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

پیش فرض پاسخ : درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2663 نمایش پست ها
    سلام
    کسی راجع به متد version orginale اطلاعی داره ..
    برای شروع کتاب مناسبی نیست.اگر علاقمند به خواندن این کتاب هستین بهتره با متد taxiشروع کنید و بعد این متد
    اگر کمی فرانسه بلدید این کتاب مناسبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام. کتاب Begining French for Utterly confused برای من که از روی علاقه و با سطح زبان صفر می خوام فرانسه یاد بگیرم مفید هستش؟
    کتاب بهتری سراغ دارین که با اون بشه استارت زد؟
    ممنون از دوستان
    من پیشنهادش نمیکنم
    ببینید شروع یک متد بستگی به خیلی چیزا داره مثلا شما بخواین مهاجرت کنین یا بخواین دانشگاه برید.یا بخواین خودتون بخونین

نقل قول نوشته اصلی توسط Mjrauf نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخام برای اقامت کبک اقدام کنم و به امتیاز زبان فرانسه سطح b2 نیاز دارم
    ابتدا میخاستم یکی دو سطح اول رو به صورت خودآموز و خودخوان جلو برم.برای این امر دوستان چه روش مطمئنی رو پیشنهاد میکنن
    یعنی چه کتابی و چه منبعی و چه سایت و نرم افزار و برنامه ای برای خودخوانی تا سطح مثلا A2
    مسئله دوم اینکه خب برای کلاس رفتن و رسیدن به سطوح بالاتر چه متد و روشی صحیحتره برای کسی که ابتدای مسیره
    لطفا برای روش خودآموز یک روش صحیح و جمع و جور شامل کتاب نرم افزار سایت اپلیکیشن معرفی کنید
    و در ادامه چه متدی و منابعی
    از صفر تا B2
    ضمن اینکه در مدت یکسال و نیم تا دوسال
    با توجه به این که شما برای مهاجرت به ب2 نیاز دارید به نظرم بهتر باشه با کلاس یا معلم جلو برید چون به تنهایی نمیشه واسه امتحان آماده شد و از همین ابتدا قدم درست را بردارید در کنار استاد یا کلاس خصوصی میتونید خودتون کار کنید با کتابهایی ازز سری cle
    واسه مهاجرت با هر متدی میتونید شروع کنید به جز refletsولی حتما حتما حتما در کنارش سری کتابهای vocabulaire en dialogues و grammaire en dialogues را کار کنید
    در کلاس ترس از صحبت کردن شما ریخته میشه و برای امتحان parler راحتتر میتونید به نتیجه برسید اینا تجربیات خودم بود

نقل قول نوشته اصلی توسط arashsattary نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی منبع مناسبی برای Listening در زبان فرانسه سراغ داره؟ من هیچ آشنایی با این زبان ندارم و میخوام به صورت self study یاد بگیرم. برای هیچ آزمونی هم نمیخوام، فقظ میخوام در حد محاوره این زبان رو یاد بگیرم. مرسی
    سلام سری کتابهای comprehenssion oralمناسب هستن برای اکوت اما باید کمی زبان بلد باشن
    متاسفانه من با متدهای خود آموز فرانسه آشنایی ندارم و یه تعدادیشون هم مناسب نیستن
    بهتره اولش با یه معلم تا سطح a1یا a2پیش برید پایه زبانو یاد بگیرین و بعد سراغ کتابهای کمکی برید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با سلام/ من حدود 2 ماهی هست که فرانسه رو با کتاب echo شروع کردم. و نیاز به مدرک B2 واسه کبک دارم. می خواستم بدونم که به نظر دوستان کتاب های echo منبع مناسبی برای یاد گیری فرانسه هسن؟ از دوستان کسی با کتاب های saison کار کرده؟ یکی از موسسات که این کتاب رو تدریس میکنه ادعا میکنه که جدیدترین متد یادگیری فرانسه هست.

Junior Member

سلام ببخشید
    میخاسنم بدونم که کسی که سطح زبان فرانسه ش 0 هس چطوری میتونه شروع کنه ؟؟
    با چه منبعی ؟ فعلا فرصتی برای رفتن به کلاس ندارم و میخام خیلی سریع یه مقدار خودم رو از 0 حداقل تا 1 یا دو برسونم !!
    ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    سلام ببخشید
    میخاسنم بدونم که کسی که سطح زبان فرانسه ش 0 هس چطوری میتونه شروع کنه ؟؟
    با چه منبعی ؟ فعلا فرصتی برای رفتن به کلاس ندارم و میخام خیلی سریع یه مقدار خودم رو از 0 حداقل تا 1 یا دو برسونم !!
    ممنون میشم کمکم کنین
    نرم افزار Dulingo میتونه یک شروع باشه ولی حتما نیاز به کتاب و کلاس هم خواهی داشت

من فکر می کنم که کسی که می خواد از 0 شروع کنه کلاس خیلی براش می تونه خوب باشه کلاسها ی گروهی غالبا هزینه و وقت زیادی نمی گیرند نهایت دو روز تو هفته
    من خودم با taxi شروع کردم ولی واقعا کتاب ساده ای هستش برای شروع می تونه خوب باشه
    دیگشنری هم لاروس خیلی خوبه فقط فرانسه انگلیسی
    دیگه اینکه کتاب alter ago یه کتاب بسیار خوب در مقایسه با تاکسی هستش کتاب کمک درسی هم حتما استفاده کنید نکته ی مهم اینه که فرانسه مداومت توی خوندن رو خیلی بیشتر از زبان انگلیسی لازم داره یعنی هر روز باید تایم بگذارید

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

سلام دوستان کسی به غیر از کتاب زرد ابی برای امتحان TEF نمونه سوالی جزوه ا ی نداره ؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من شش ماهی هست که دارم فرانسه میخونم کانون زبان ایران. کتاب التراگو
    واسه پروسه کبک میخام مدرک فرانسه بدم که فایلم قویتر بشه. لطفا بفرمایید که:
    1ـ امتحان A1 و A2 میتونم بدم؟
    2ـ کجا میشه امتحان داد و کی جوابشو میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)