صفحه 155 از 260 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165205255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

فروشگاهی هست که بشه سی دی یا دی وی دی دیکشنری ازش تهیه کرد؟ اریجینال یا کپی فرقی نداره، فقط داشته باشه! چون با این وضعیت اینترنت نمیشه دانلود کرد بیشترش هم ***** شده.

Junior Member

سلام کسی فرکانسی از M6 داره؟
    از 20 می روی Eutelsat w3a قطع شده...

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    یه برنامه رادیویی از تلویزیون و رادیو دولتی کانادا به زبان فرانسوی. این برنامه در مورد موزیک و سرگرمی هست!
    لینک زیر مربوط به آرشیو podcast های این برنامه هست

موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    فروشگاهی هست که بشه سی دی یا دی وی دی دیکشنری ازش تهیه کرد؟ اریجینال یا کپی فرقی نداره، فقط داشته باشه! چون با این وضعیت اینترنت نمیشه دانلود کرد بیشترش هم ***** شده.
    من خودم تهیه کردم از انقلاب؛میدان انقلاب-بازارچه کتاب

Senior Member

سلام من با چند تا کتابفروشی تماس گرفتم در مورد سی دی یا دی وی دی دیکشنری Le Grand Robert Dictionnaire یا Le Grand Larousse که متاسفانه نداشتند. از دوستان کسی میدونه کجا میشه تهیه کرد؟ ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

سلام من با چند تا کتابفروشی تماس گرفتم در مورد سی دی یا دی وی دی دیکشنری Le Grand Robert Dictionnaire یا Le Grand Larousse که متاسفانه نداشتند. از دوستان کسی میدونه کجا میشه تهیه کرد؟ ممنون.
    تورنتش هست! شاید بتونه کمک کنه! در ضمن به احتمال زیاد کتابفروشی فرهنگ معاصر کتاب دیکشنری همراه با سی دی مالتی مدیای اون رو دارن!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    با سلام

من از این سری یک دیکشنری دانلود کردم که حدود 4 گیگ بود ولی تلفظ خیلی از واژه ها رو نداشت. این هم این طوریه؟
    سلام. اگه منظورتون le grand robert & colins هست بله درسته تلفظ بعضی از کلمات را دارد. من از انقلاب بازارچه کتاب تهیه کردم و واقعا عالیه. le petit robert 2010 را هم از همونجا گرفتم. اونم تلفظ بعضی از کلمات را دارد و عالیه! دنبال جایی هستم که Le Grand Robert را داشته باشد بگیرم که متاسفانه تا حالا پیدا نکردم. فرهنگ معاصر هم فعلا 1 ساله که قرار اریجینالشو بیاره که اونم خبری نیست ازش. اگه کسی پیدا کرد لطفا اینجا اعلام کنه. ممنون.

سلام. اگه منظورتون le grand robert & colins هست بله درسته تلفظ بعضی از کلمات را دارد. من از انقلاب بازارچه کتاب تهیه کردم و واقعا عالیه. le petit robert 2010 را هم از همونجا گرفتم. اونم تلفظ بعضی از کلمات را دارد و عالیه! دنبال جایی هستم که Le Grand Robert را داشته باشد بگیرم که متاسفانه تا حالا پیدا نکردم. فرهنگ معاصر هم فعلا 1 ساله که قرار اریجینالشو بیاره که اونم خبری نیست ازش. اگه کسی پیدا کرد لطفا اینجا اعلام کنه. ممنون.
    انتشارات رهنما(انقلاب) 2008 اين ديكسيونغ رو داره.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    انتشارات رهنما(انقلاب) 2008 اين ديكسيونغ رو داره.
    زنگ زدم به این انتشاراتی که شما گفتید( انتشارات رهنما انقلاب) ولی گفتند که اصلا دیکسیونق Le Grand Robert نداشته اند تا به حال. شاید منظور شما Le Grand Robert & Colins باشه که اون تو انقلاب زیاده. اما Le Grand Robert نیست! حالا اگه بازم کسی سر نخی پیدا کرد لطفا بگه. ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)