صفحه 187 از 260 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    شما متد بهتری سراغ داری که البته ازش نتیجه مطلوب هم گرفته باشی؟
    اگه اینجا معرفی کنی ممنون میشم.
    من هم مانند آرتین ( و برخی دوستانم که از متد قفله به کامپوس اومدن و حتی استاد فرانسه ی کلاسم)، فکر میکنم قفله یک متد قدیمی ، سنگین و خسته کننده است. الان موسسات زبان هم دارن کمکم قفله رو میذارن کنار. و بجاش از متدهایی مانند کامپوس، آلتر اگو ، تاکسی و کانکسیون استفاده میکنند. البته کافه کرم هنوزم بدک نیست . اما قفله دیگه مث تلویزیون سیاه سفید میمونه !
    الان موسسه کیش مهر و قطب راوندی شعبه جردن و شعبه قائم مقام از متد alter ego
    موسسه قطب راوندی شعبه ی خیابان استاد نجات الهی و شعبه علم و فناوری (توانیر) از متد کامپوس
    موسسه کیش از متد کافه کرم
    و خوب با توجه به درخواست های دانشجویانی که فقط اسم قفله را شنیده اند، موسسه قطب راوندی شعبه مطهری و گاندی هم از متد قفله استفاده میکنند. اما 5 سال پیش قفله بازار رو گرفته بود!

من خودم یه سال و نیمه کامپوس میخونم و بنظرم با توجه به تجربه ی کافه کرم و صحبت با دوستان که قفله ای بودن میگم که کامپوس کتاب خیلی خوبیه . از متد آلتر اگو هم خیلی تعریف شنیدم .

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    شما متد بهتری سراغ داری که البته ازش نتیجه مطلوب هم گرفته باشی؟
    اگه اینجا معرفی کنی ممنون میشم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    من هم مانند آرتین ( و برخی دوستانم که از متد قفله به کامپوس اومدن و حتی استاد فرانسه ی کلاسم)، فکر میکنم قفله یک متد قدیمی ، سنگین و خسته کننده است. الان موسسات زبان هم دارن کمکم قفله رو میذارن کنار. و بجاش از متدهایی مانند کامپوس، آلتر اگو ، تاکسی و کانکسیون استفاده میکنند. البته کافه کرم هنوزم بدک نیست . اما قفله دیگه مث تلویزیون سیاه سفید میمونه !
    الان موسسه کیش مهر و قطب راوندی شعبه جردن و شعبه قائم مقام از متد alter ego
    موسسه قطب راوندی شعبه ی خیابان استاد نجات الهی و شعبه علم و فناوری (توانیر) از متد کامپوس
    موسسه کیش از متد کافه کرم
    و خوب با توجه به درخواست های دانشجویانی که فقط اسم قفله را شنیده اند، موسسه قطب راوندی شعبه مطهری و گاندی هم از متد قفله استفاده میکنند. اما 5 سال پیش قفله بازار رو گرفته بود!

من خودم یه سال و نیمه کامپوس میخونم و بنظرم با توجه به تجربه ی کافه کرم و صحبت با دوستان که قفله ای بودن میگم که کامپوس کتاب خیلی خوبیه . از متد آلتر اگو هم خیلی تعریف شنیدم .
    کاملا با شما موافقم کامپوس و التراگو واقعا عالی هستند.

به یک نکته هم توجه کنید شاید خیلی هاتون بدونید اما کمتر بهش توجه کردید

منفعت مالی موسسات و اساتید از زبان آموزان

به نظرتون و با توجه به اوضاع اقتصادی و وجدان کاری حال حاضر در اجتماع و از میان رفتن نسبی وجدان کاری و انصاف

آیا موسسات و اساتید دوست دارند شما زود زبان بیاموزید؟ ایا دوست دارند در عرض چندماه شما به حد ایده آل برسید یا چند سال؟

یکی از دوستان من یه موسسه بسیار معتبر در تهران با چند شعبه داره میگفت اگه ما کشش ندیدیم از کجا اینطور پول دربیاریم.

اساتید و موسسات زبان هیچ وقت دوست ندارند شما سریع زبان بیاموزید و منبع پولسازیشون دیگه منفعتی بهشون نرسونه(البته هنوز هم افرادی که وجدان کاری داشته باشند هستند ولی واقعا کمیاب شده اند)

نکته دوم اینکه بازار نشر کتاب و دلالان عمده کتب هم تمایلی به آوردن کتابهای جدید نداره چون انبارهاشون پر از کفه کخم و غفله و اینهاست تا اینها فروش نره تمایلی به اوردن متدهای روز دنیا نداره

نکته سوم اگر توجه کرده باشید اینکه اکثر اساتید زبان عاشق سینه چاک کفه و غفله هستند مثل کتابهای آسمانی مقدسشان میشمارند چرا؟

چون سالها این متد کهنه و قدیمی با بازدهی کم برای زبان اموز و بازدهی زیاد برای جیب خودش را تدریس کرده با زیر و بمش اشنا شده و میدونه چطور کشش بده تا بیشتر درامد کسب کنه متدهایی چون کفه و غفله چون بر پایه جدیدترین اصول فراگیری زبان نیستند بازدهی بسیار پایینی دارند و همیشه شمارو محتاج استاد نگه میدارند.

بارها با اساتید زبان که کفه رو توصیه میکردند تو این فروم بحث کردم همشون کم آوردند و جوابی نداشتند.

(بچه هایی که تو کرج هستند خیلی دقت کنند و در مورد شخصی بنام دکتر ش.ر بیشتر تحقیق کنند)
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

می خواستم از همه دوستانی که زحمت می کشن و منابع آموزشی را اینجا قرار میدن تشکر کنم و بپرسم آیا منبعی شبیه Pimsleur French وجود داره که به درد سطوح بالاتر مثل intermediaire یا avance بخوره؟
    دریافت مدارک: May 02, 2011 فایل نامبر: July 29, 2011 مصاحبه: ,2012 ,30 November
    ارسال مدارک فدرال December 19, 2012 فایل نامبر فدرال : February 7 , 2013 مدیکال: April 29,2014

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان کسی میتونه این کتاب رو دانلود کنه؟
    آی پی ایران رو قبول نمیکنه و اگه دوستان بتونن با آی پی دیگه ای دانلود کنن و اینجا و یا روی سرور دیگه ای آپلود کنن ممنون میشم
    این کتاب از منابع C1-C2 هست ...
    توضیحات کتاب در آمازون:
    http://www.amazon.co.uk/Expression-s.../dp/2706115106
    لینک دانلود:
    http://ebooks-team.e8b.org/download/...yle-b2-c1.html

ممنون و موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

این لینک کتاب grammaire en dilaogues intermediare hast کسی لینک اودیو فایلهای صوتی رو داره؟

http://www.4shared.com/file/mUjLP8kd...s_Niveau_.html
    خیلی نیاز دارم لطفا کمکم کنید مرسیییی
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    یه نکته ای رو در مورد این کتاب پیدا کردم و اون اینکه این کتاب اصطلاحات فرانسوی که خاص ایالت کبک هست رو آورده و نه فرانسوی کشور فرانسه ...
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...gSblMQ&cad=rja
    موفق باشید
    واقعا دیکشنری عالیه، من که خیلی ازش استفاده کردم امیدوارم دوستان هم این دیکشنری تصویری رو دانلود کنند و ازش استفاده کنند. من روی 4shared براتون آپلود کردم و این هم لینکش:
    http://www.4shared.com/document/wXWf...i_englisi.html
    امیدوارم که مفید باشه.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sta110 نمایش پست ها
    می خواستم از همه دوستانی که زحمت می کشن و منابع آموزشی را اینجا قرار میدن تشکر کنم و بپرسم آیا منبعی شبیه Pimsleur French وجود داره که به درد سطوح بالاتر مثل intermediaire یا avance بخوره؟
    french in action هست که سطحش بالاتره ، تو همین تایپیک هم لینکای دانلودش هست و تو فروشگاه های اینترنتی هم میتونی بخری
    البته یه فیلم آموزشیه پنجاه قسمتیه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    این لینک کتاب grammaire en dilaogues intermediare hast کسی لینک اودیو فایلهای صوتی رو داره؟

http://www.4shared.com/file/mUjLP8kd...s_Niveau_.html
    خیلی نیاز دارم لطفا کمکم کنید مرسیییی
    اینم لینک صوتیش
    http://www.4shared.com/file/WGIhr_cT...es_Niveau_.htm
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

سلام
    دوستان من در مورد صفات مقایسه ای فرانسه ( comparer des quantites des action et qualites ) مشکل دارم . ممکنه لینک یا وبلاگ یا کتابی که این مباحث رو خیلی ساده و روان توضیح داده باشه معرفی کنید؟ البته ترجیحا فارسی باشد
    با سپاس

Junior Member

[QUOTE=Comboy;528310]چرا حجم این دیکشنری این قدر بالاست؟!كساني كه ديكشنري le grand rebert & collins رو از صفحه 176 دانلود كردند- ممنون از دوست عزيزي كه لينكش رو گذاشته- اگه با نرم افزار الكل بازش كنند مشكل قفل رو نخواهند داشت با دو تا نرم افزار ديگه من تست كردم مشكل داشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)