صفحه 202 از 229 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

کسی از دوستان کتاب حل تمرینات خود کتاب Reflets 2 رو داره؟ (راهنمای معلمین)

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    کسی از دوستان کتاب حل تمرینات خود کتاب Reflets 2 رو داره؟ (راهنمای معلمین)
    دوستان من هم شدیدا دنبال این کتاب می گردم.ممنون می شم اگر کسی حل تمرین قفله 2 رو داره لینکش رو پیام خصوصی به من هم بده.مرسی

Junior Member

اگه یه منبع خوب میخواین برید اینجا حالشو ببرین

http://francais.persianblog.ir/tag/%...86%D8%B3%D9%87

سلام دوستان
    لينك زير ديكشنري Grand Dictionnaire Hachette Oxford هست كه یک دیکشنری انگلیسی به فرانسه برای محیط ویندوز است که در سال 2003 با همکاری انتشارات آکسفورد و انتشارات Hachette منتشر شد. (hachette یکی از معروف ترین شرکتها در زمینه تالیف و چاپ کتابهای آموزش فرانسه است). حجم این دیکشنری 90 مگابایت است و برای کسانیکه در دانلود دیکشنری کالینز مشکل دارند می تونه جایگزین خوبی باشه. البته بگم که دیکشنری کالینز تلفظ دارد، اما این دیکشنری تلفظ فرانسه ندارد و به جاش فونتیک تلفظ لغات را دارد. درضمن این دیکشنری کلیه افعال فرانسوی را هم صرف کرده . کافیست یک فعل فرانسه را جستجو کنید و جلوش لینک Verb Table را بزنید تا صرف اون فعل رو در زمان های گوناگون به شما نشون بده. اميدوارم مفيد باشه

http://www.filehippo.com/download_daemon_tools/
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لينك زير ديكشنري Grand Dictionnaire Hachette Oxford هست كه یک دیکشنری انگلیسی به فرانسه برای محیط ویندوز است که در سال 2003 با همکاری انتشارات آکسفورد و انتشارات Hachette منتشر شد. (hachette یکی از معروف ترین شرکتها در زمینه تالیف و چاپ کتابهای آموزش فرانسه است). حجم این دیکشنری 90 مگابایت است و برای کسانیکه در دانلود دیکشنری کالینز مشکل دارند می تونه جایگزین خوبی باشه. البته بگم که دیکشنری کالینز تلفظ دارد، اما این دیکشنری تلفظ فرانسه ندارد و به جاش فونتیک تلفظ لغات را دارد. درضمن این دیکشنری کلیه افعال فرانسوی را هم صرف کرده . کافیست یک فعل فرانسه را جستجو کنید و جلوش لینک Verb Table را بزنید تا صرف اون فعل رو در زمان های گوناگون به شما نشون بده. اميدوارم مفيد باشه

http://www.filehippo.com/download_daemon_tools/
    لینکی که شما گذاشتید، لینک برنامه ی رایت کردن DVD است. نه لینک خود دیکشنری
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    لینکی که شما گذاشتید، لینک برنامه ی رایت کردن DVD است. نه لینک خود دیکشنری
    ( نمی دونم چرا! من که صبح تونستم باز کنم برای همین گذاشتم .حالا می گردم اگه یک لینک دیگه ای پیدا کردم می ذارم

حالا برای جبران یک لینک هست که برای صرف افعال کمک می کنه. گاهی هنگام خوندن یک متن فرانسوی به فعل صرف شده ای برخورد می کنیم که معنی اش رو نمی دونیم و برای پیدا کردن اون فعل در دیکشنری هم باید حتما مصدرش رو بدونیم برای این کار می تونیم از لینک http://www.conjugation-fr.com/ استفاده کنیم (به جون خودم باز می شه و کار می کنه )
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

سلام دوستان كتابفروشي اينترنتي سراغ داريد كه من بتونم كتابهايي كه براي فرانسه نياز دارم بصرت اينترنتي خريد كنم...تشكر
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh89 نمایش پست ها
    سلام دوستان كتابفروشي اينترنتي سراغ داريد كه من بتونم كتابهايي كه براي فرانسه نياز دارم بصرت اينترنتي خريد كنم...تشكر
    سلام این کتابسرای وصال هست که نمی دونم می فرسته به یه شهر دیگه یا نه. بپرسین ازشون.
    خ انقلاب- خ وصال شیرازی 66954648- 66968223

سلام دوستان من فایل صوتی کتاب Campus 1 رو میخوام، کسی می تونه بهم کمک کنه؟

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط northstar_2200 نمایش پست ها
    سلام دوستان من فایل صوتی کتاب Campus 1 رو میخوام، کسی می تونه بهم کمک کنه؟
    کتاب کامپوس 1 با حجم 170 مگ
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)