صفحه 203 از 229 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

دوستان سلام
    یه راهنمایی اساسی لطفا. اگه به امضا نگاه کنین متوجه وخامت اوضاع من میشین که حداکثر فکر میکنم کمتر از یک سال توی این خ.... شده باشم و متاسفانه بعد از مصاحبه یه مدت 6 - 7 ماهه فرانسه خوندم و دیگه زندگی معمولی. حالا مجددا میخوام شروع کنم ولی نمیدونم با چی و از کجا شروع کنم؟ در ضمن اگه جسارت نباشه قدرت یادگیریم بد نیست. از همه خواهش میکنم نظر بدن. پیشاپیش ممنون میشم.
    ارادتمند
    خواهشا پست بنده رو حذف نکنید. چند هفته توی تاپیک آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) بود خبری نشد و من فقط چند هفته از دست دادم. از دوستان صاحب نظر خواهش میکنم حتما نظر بدن. به خدا ممنون میشم.
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

Junior Member

برای کسی که صفر بلده از فرانسه چه منبعی رو معرفی می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anarch نمایش پست ها
    برای کسی که صفر بلده از فرانسه چه منبعی رو معرفی می کنید؟
    ببین دوست من. به نظر من بهترین کار شروع با یه کتاب ساده توی یه موسسه خوب هستش. کتابهایی مثل Café Creme یا neaveau taxi. البته اگه وقت کافی داشته باشی تا زمان مصاحبه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    ببین دوست من. به نظر من بهترین کار شروع با یه کتاب ساده توی یه موسسه خوب هستش. کتابهایی مثل Café Creme یا neaveau taxi. البته اگه وقت کافی داشته باشی تا زمان مصاحبه.
    من برای مصاحبه نمی‌خوام. فقط چون دارم میریم از ایران و اونورم کلاس زبان گرونه می‌خوام خودم شروع کنم.

این کتابا خودآموز هستن؟
    ویرایش توسط pApAr : October 27th, 2012 در ساعت 11:56 AM دلیل: ادغام:::مرتبط

من برای مصاحبه نمی‌خوام. فقط چون دارم میریم از ایران و اونورم کلاس زبان گرونه می‌خوام خودم شروع کنم.

این کتابا خودآموز هستن؟
    اگه میخواین خودتون بخونید پیشنهاد میکنم از نرم افزارهایی مثل Learn To Speak French (اگه زبان انگلیسی شما خوب باشه) و یا Rosetta Stone که برای تقویت مکالمه در درجه اول و بعد گرامر فوق العاده هستند. اگه سراغ کتاب میخواید برید از سطح مبتدی debutant این کتابها grammaire progressive du francais برای گرامر و کتاب vocabulaire progressive du francais برای لغات میتونید استفاده کنید.
    ارادتمند

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

این کتابا خودآموز هستن؟
    پیشنهاد میکنم حتما دو ترم اول رو کلاس برید. شروع زبان سختی مانند فرانسه نیازمند معلم است. بعد از ترم 2 خودتان می تونید ادامه بدید با کتابهای راهنما و خودآموز.
    کتاب کافه کرم 1 یه نسخه فارسی-فرانسه هم دارد (کل کتاب رو ترجمه فارسی کردن) که برای مورد شما خوبه ...
    بعدش همانطور که Payam1981 گفت از کتابهای
    grammaire progressive du francais سطح مبتدی که جلد
    نارنجی دارد برای گرامر و کتاب vocabulaire progressive du francais (جلد زرد مبتدی) ، برای گسترش دامنه لغات خود استفاده کنید.
    سری صوتی پیمزلور یا سری صوتی میشل توماس هم می تونه کمک خوبی به گسترش مکالمه و بهبود تلفظ هاتون بکنه.
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

سلام دوستان. من یه کتاب و CD آموزشی میخام که فرانسه رو به انگلیسی درس بده. میخام تازه زبان رو شروع کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه کتاب و CD آموزشی میخام که فرانسه رو به انگلیسی درس بده. میخام تازه زبان رو شروع کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنید
    رفیق بهترین نرم افزار Learn To Speak French هست که به زبان انگلیسی به شما درس میده و تلفظ شما رو هم تصحیح میکنه و کتاب هم CountDown To French که به زبان انگلیسی در خدمت شماست.
    ارادتمند

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، خیلی خوبه که از این نرم افزار ها می خواهید استفاده کنید، اما اینها همه ابزار کمک آموزشی هستند و به نظر من نمیتونند جای کلاس و استاد رو بگیرند، محیط کلاس بسیار موثر در یادگیری زبان است، اونهم زبان فرانسه. من به شما در شروع، نرم افزار Rosetta Stone رو پیشنهاد میکنم که به خودم در کنار کلاس خیلی کمک زیادی کرد.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)