صفحه 203 از 260 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دوستان سلام . کسی listening کفه 2 رو داره برام بگذاره .تو جابجایی منزل سی دیش مفقود شده وقت ندارم برم انقلاب بگریم متشکر میشم.
    فایل صوتی کتاب کافه کرم 2
    http://www.mediafire.com/?f8uk2krd4gb1jrj

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

فایلهای صوتی اخبار کانال SBS استرالیا به زبان فرانسه :

( این فایلها برای کسی است که سطحش بالاتر از A2 باشد تا بتونه لغات و اصطلاحات رو متوجه بشه )
    672_c2GGFhUU.jpg

24 قسمت از اخبارهای 8 دقیقه ای کانال SBS با گویندگان native برای دانلود : تیکه اول فایلها + تیکه دوم فایلها

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    فایلهای صوتی اخبار کانال SBS استرالیا به زبان فرانسه :

( این فایلها برای کسی است که سطحش بالاتر از A2 باشد تا بتونه لغات و اصطلاحات رو متوجه بشه )
    672_c2GGFhUU.jpg

24 قسمت از اخبارهای 8 دقیقه ای کانال SBS با گویندگان native برای دانلود : تیکه اول فایلها + تیکه دوم فایلها
    با تشکر از زحمتتون، من نمیتونم بگیرم میشه یه لینک دیگه بزارین؟ خیلی به فایل صوتی نیاز دارم
    ممنون
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    با تشکر از زحمتتون، من نمیتونم بگیرم میشه یه لینک دیگه بزارین؟ خیلی به فایل صوتی نیاز دارم
    ممنون
    سلام . فایلها لینکشون درسته . اگه با دانلود از رپیدشیر مشکل دارید می توانید از سایتهای لیچر مانند rapidbaz.com و rapidpars.com برای تبدیل لینک های رپیدشیر به لینک مستقیم استفاده کنید (البته سرویسشون پولیه . اما می ارزه) . سایت leecher1.upnload.net هم هست که رایگانه . اما فایلهای تا 100 مگ رو اجازه میده.
    برای دانلود سایر فایلهای صوتی هم که ممکنه به دردتون بخوره در همین فروم ، صفحات رو ببینید. تا الان کلی فایل صوتی و تصویری آپلود شده که لینکاش هست.

بطور مثال سری Barrons و سری صوتی قضیه صندوقچه از رادیو فرانسه و کتاب داستان صوتی همراه با متن peur sur la ville و فایلهای صوتی Bussu و سری لغات میشل توماس و یه داستان صوتی دیگه و........
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    سلام . فایلها لینکشون درسته . اگه با دانلود از رپیدشیر مشکل دارید می توانید از سایتهای لیچر مانند rapidbaz.com و rapidpars.com برای تبدیل لینک های رپیدشیر به لینک مستقیم استفاده کنید (البته سرویسشون پولیه . اما می ارزه) . سایت leecher1.upnload.net هم هست که رایگانه . اما فایلهای تا 100 مگ رو اجازه میده.
    برای دانلود سایر فایلهای صوتی هم که ممکنه به دردتون بخوره در همین فروم ، صفحات رو ببینید. تا الان کلی فایل صوتی و تصویری آپلود شده که لینکاش هست.

بطور مثال سری Barrons و سری صوتی قضیه صندوقچه از رادیو فرانسه و کتاب داستان صوتی همراه با متن peur sur la ville و فایلهای صوتی Bussu و سری لغات میشل توماس و یه داستان صوتی دیگه و........
    ممنون، بله گرفتم عالی بود...یه متن هم در حد ب 1 راجع به ایران و مردم ایران و کلا توصیف ایران نیاز دارم ، آیا میتونین کمک کنین؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

سلام
    دوستان میشه لینکی غیر از تورنت برای دانلود دیکشنریcollins بگذارید؟ لینکی که دوستمون macro گذاشته فقط تورنت هست . اگر هم غیر از کولینز دیکشنری خوب دیگه ای فرانسه- انگلیسی و با تلفظ دسترسی دارید ممنون میشم برایم بگذارید.
    با سپاس
    ارسال مدارک 4/12/2011 ، فایل نامبر 19/01/2012

سلام ،
    اين کتاب "Vocabulaire Progressive Du Francais - Nouvelle Edition" انگار CD صوتی هم داره:
    http://www.amazon.co.uk/Vocabulaire-.../dp/2090381264

تا جائيکه تونستم اينترنت رو گشتم، لينکی پيدا نکردم ، از دوستان کسی کمکی می تونه بکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bbk_agp نمایش پست ها
    من منظورم این بود که دانلود کنیم از طریق پست به همدیگه ارسال کنیم. مثلا من 5 تا دانلود کنم، بقیه هم همین طور، در این صورت اگه 6 نفر باشیم هر کس 30 تا سریال داره ... به همین ساده گی ... یا اگه کسی اینترنت با سرعت زیاد داره به بقیه در دانلود کمک کنه... هدف دور زدن اتلاف وقت دانلود و اینکه ممکنه همه به اینترنت پرسرعت دسترسی نداشته باشند، بود...
    سلام
    من هم چند تا دی وی دی فیلم خریدم بعضی هاش اصلی بعضی هاش دوبله (همه فیلم هستن) دنبال سریال هستم ، متا سفانه امکان آپلود ندارم اما اگه کسی تهران باشه ( که بتونه آپ کنه) می تونیم همدیگه رو ببینیم و شیر کنیم
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

تنها سریال اصل فرانسوی که تونستم پیدا کنم(البته چند ماه پیش بود) سریال H هست بدون زیرنویسی چیزی.سطحش هم به نظر من حداقل C1 هست اگر میخواید بیشترشو متوجه بشید ولی در کل میشه فهمید.

دوستان فروم خیلی خلوت شده، من ایران نیستم خواهش میکنم راهنمائی بفرمائید:

یه متن در حد ب 1 راجع به ایران و مردم ایران و کلا توصیف ایران نیاز دارم ، آیا میتونین کمک کنین؟و همینطور production ecrit ب 1 رو خیلی لازم دارم
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)