صفحه 224 از 260 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Banned

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

سلام

کسی پک از glossary های دیکشنری بابیلون داره؟ ممنون میشم اگه جایی برای دانلود برام معرفی کنین.

با تشکر

Junior Member narges56 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس پرستاری و ارشد زیست دانشگاه صنعت نفت

QUOTE=parya_557;760481]سلام دوستان

من PDF+mp3 کتاب Phonetique progressive du francais سطح A1-A2 و سطح B1 رو برای دانلود میخوام ...ممنون[/QUOTE]

سلام .میتونید به این سایت مراجعه کنید.بسیاری از کتب فرانسه را می توان اینجا پیدا کرد.http://francais.persianblog.ir/
    آماده برای شروع دوباره

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط parya_557 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من PDF+mp3 کتاب Phonetique progressive du francais سطح A1-A2 و سطح B1 رو برای دانلود میخوام ...ممنون
    پریا جان ،
    سطح های A1 و A2 طبق استاندارد اروپایی ، به سطوم مبتدی هر زبانی میگن . (تو مایه های آیلتس 4 است)
    سطح های B1 و B2 به سطح متوسط یا همون intermediaire اطلاق میشود. (برابر با آیلتس 5 و 6)
    و سطحهای C1 و C2 به سطح پیشرفته یا Avance در هر زبانی گفته میشه. (برابر با آیلتس 7 تا 8)

سطح A1-A2 یا debutant (لینک دانلود کتابش را نیافتم ... این لینک فایلهای صوتیش)
    سطح B1 یا intermediaire (دانلود کتابش و دانلود فایل صوتیش از تورنت)
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narges56 نمایش پست ها
    QUOTE=parya_557;760481]سلام دوستان

من PDF+mp3 کتاب Phonetique progressive du francais سطح A1-A2 و سطح B1 رو برای دانلود میخوام ...ممنون

سلام .میتونید به این سایت مراجعه کنید.بسیاری از کتب فرانسه را می توان اینجا پیدا کرد.http://francais.persianblog.ir/[/QUOTE]

من قبلا سعی کردم از این سایت که فرمودید دانلود کنم سطح A1-A2 که PDF نداره فقط فایل صوتی داره و سطح B1 فایل صوتی رو دانلود کردم ولی PDF دانلود نشد !!و Error میده من از دانلود منیجر استفاده می کنم فکر می کنید بخاطر اون دانلود نمیشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    پریا جان ،
    سطح های A1 و A2 طبق استاندارد اروپایی ، به سطوم مبتدی هر زبانی میگن . (تو مایه های آیلتس 4 است)
    سطح های B1 و B2 به سطح متوسط یا همون intermediaire اطلاق میشود. (برابر با آیلتس 5 و 6)
    و سطحهای C1 و C2 به سطح پیشرفته یا Avance در هر زبانی گفته میشه. (برابر با آیلتس 7 تا 8)

سطح A1-A2 یا debutant (لینک دانلود کتابش را نیافتم ... این لینک فایلهای صوتیش)
    سطح B1 یا intermediaire (دانلود کتابش و دانلود فایل صوتیش از تورنت)
    ممنون از توضیحات کامل ..من دقیقا اینها رو می دونم متاسفانه این لینک هایی که معرفی کردید رو نتونستم استفاده کنم همون مشکلی که قبلا گفتم رو داره فکر کنم این لینک مربوط به همون سایت http://francais.persianblog.ir/ باشه اگه ممکنه یه سایت دیگه رو برای دانلو د معرفی کنید من از گوگل استفاده کردم و سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم (

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط parya_557 نمایش پست ها
    من قبلا سعی کردم از این سایت که فرمودید دانلود کنم سطح A1-A2 که PDF نداره فقط فایل صوتی داره و سطح B1 فایل صوتی رو دانلود کردم ولی PDF دانلود نشد !!و Error میده من از دانلود منیجر استفاده می کنم فکر می کنید بخاطر اون دانلود نمیشه ؟
    لینک کتاب B1 سالم است. اما سایتهایی مانند uploaded.to که این فایل توش قرار دارد، امکان استفاده از نرم افزارهای دانلود منیجر را نمیدهند مگر اینکه از اونها اکانت بخرید و premium user بشین. .

اما می تونید یک کار معقولتر کنید که خیلی هم به صرفه است. به سایت rapidbaz.com یا filegir.com یا irleech.com یا irleech.com مراجعه کنید. از یکی از اینها یه اکانت بخرید و براحتی از کلیه سایتهای اشتراک گذاری فایل دانلود نمایید. طرز کار این سایت ها اینجوری است که شما لینک دانلود رو بهشون میدید. اونها لینک را با سرعت خیلی بالا روی سرور خود دانلود میکنند و لینک دانلود جدید از روی سرور خودشون به شما می دهند. لینک جدید اولا ***** نیست. دوما اینکه امکان pause و سپس Resume در وسط دانلود دارد.
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

سلام دوستان
    یک سوال داشتم : یک دیکنشتری خوب کامپیوتری مثل Longman که تلفظ ها رو هم بگه آیا برای زبان فرانسه وجود داره ؟
    من یک مقدارم توی گرامر مشکل دارم می شه یک کتابی بهم معرفی کنین که گرامر رو ساده توضیح داده باشه ؟
    ممنون می شم راهنماییم کنین.

Senior Member ali.mm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضیات- Laval university-Quebec City

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

متاسفانه اونجور که شما میخواید نیست.یعنی دیکشنری فرانسه به فرانسه که آسون توضیح داده باشه.حالا تلفظش هم به کنار. من ندیدم.
    لاروس هست که سخته متنش.بابی لان فقط معنی کلمه ای شو میگه.گلاسوری لاروس فرانسه به انگلیسی یکسری جملات گفته که توش اون کلمه بکار رفته.اما سخته برای اول کار.مابقی دیکشنری ها هم فقط معنوی کلمه ای میدن.
    موفق ترین انسانها کسانی هستند که با آرامش مدیریت و به سرعت عمل میکنند.

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

Post پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط toory نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم : یک دیکنشتری خوب کامپیوتری مثل Longman که تلفظ ها رو هم بگه آیا برای زبان فرانسه وجود داره ؟
    من یک مقدارم توی گرامر مشکل دارم می شه یک کتابی بهم معرفی کنین که گرامر رو ساده توضیح داده باشه ؟
    دیکشنری Larrousse هست که فرانسه-فرانسه است و برای کسانی که سطح مبتدی باشند استفاده اش سخته.
    دیکشنری کالینز هست که انگلیسی - فرانسه است. اما کلیه لغات رو تلفظ میکنه. از تورنت قابل دانلود است. فایل تورنتش رو ضمیمه کردم ...
    در مورد گرامر هم پیشنهاد میکنم کتاب های Grammaire progressive du Francais رو بخری (یا دانلود کنی) و تمرین کنی. اینها فعلا بهترین خودآموزهای گرامر زبان فرانسه اند
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط m197 نمایش پست ها
    چون من نمیتونم موضوع جدید بذارم اینجا لینک میذارم
    TCF 250 activités CD audio
    این کتاب رو قبلا هم گذاشتن ولی لینکش از کار افتاده بود
    دوباره پیدا کردم آپلود کردم تو این سایته
    http://hipfile.com/lok4xpqui3uh/TCF_250_CLE.rar.html
    پسورد هم
    Avaxsphere.CoM
    خودم هم مشغولشم الان خیلی برای آمادگی آزمون مناسبه
    میشه خواهش کنم فایل های صوتی این کتاب رو مجددا بگذارید، متاسفانه لینک های قدیمی هیچ کدوم کار نمی کنند.ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)