صفحه 226 از 260 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    دوستان لینکهای کتاب taxi2 کار نمیکنه، خیلی هم گشتم. البته فایلهای صوتیش رو پیدا کردم، اما pdf کتاب و cahier رو پیدا نکردم. اگر کسی میتونه آپلود کنه، خیلی ممنون میشم.
    البته فایلهای صوتی هم مربوط به این کتاب taxi2 که الان توی بازار هست، نمیشه. taxi2 هست ولی نمیدونم فرقش با این کتابه چیه، عوض شده آیا یا چی.
    این کتاب taxi2 که توی بازار هست، فایلهای صوتیش رو همراهش نداره و گویا اصلا توی ایران پیدا نمیشه. خلاصه اگه کسی فایل دانلودی داره یا میدونه که جریان چیه، بگه لطفا اینجا.

ممنون

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

دوستان لینکهای کتاب taxi2 کار نمیکنه، خیلی هم گشتم. البته فایلهای صوتیش رو پیدا کردم، اما pdf کتاب و cahier رو پیدا نکردم. اگر کسی میتونه آپلود کنه، خیلی ممنون میشم.
    توجه کنید که یک کتاب هست بنام TAXI که خودش چند تا سطح داره . (این شکلیه)
    یکی هم بنام le nouveau Taxi که سری جدید کتاب تاکسی است و این شکلیه و اینم چند سطح داره.
    این لینک دانلود تاکسی قدیمی است. » کتاب TAXI 2
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان، من نیاز به کتاب grammaire progressive du français niveau intermediaire دارم ، همون سطحی که آبی رنگ هست، از لینک http://francais.persianblog.ir/tag/%...86%D8%B3%D9%87 دانلود کردم ولی به نظرم کامل نبود، یعنی صفحاتی را که استادمون برای کار گفته بود را نداشت، ممنون می شوم اگه لینکی برای دانلودش دارین معرفی کنید.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من نیاز به کتاب grammaire progressive du français niveau intermediaire دارم ، همون سطحی که آبی رنگ هست، از لینک http://francais.persianblog.ir/tag/%...86%D8%B3%D9%87 دانلود کردم ولی به نظرم کامل نبود، یعنی صفحاتی را که استادمون برای کار گفته بود را نداشت، ممنون می شوم اگه لینکی برای دانلودش دارین معرفی کنید.
    این کتاب بارها در این تاپیک برای دانلود گذاشته شده،
    من دو سه پستی که حاوی این فایل بود رو دیدم و چون از کار افتاده بودند،این لینک دانلود این کتاب رو اینجا گذاشتم
    http://dc591.4shared.com/download/9l...62858-3cd420ba
    لینکی که گذاشتید باید درست باشه ، در صفحه های راست کتاب، تمرین هر درس هست، من کتاب تمرین جدایی برای این کتاب ندیدم
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    توجه کنید که یک کتاب هست بنام TAXI که خودش چند تا سطح داره . (این شکلیه)
    یکی هم بنام le nouveau Taxi که سری جدید کتاب تاکسی است و این شکلیه و اینم چند سطح داره.
    این لینک دانلود تاکسی قدیمی است. » کتاب TAXI 2
    اوه، خیلی ممنون. من تازه دوزاریم افتاد. خب پس هیچ لینک داونلودی از این کتاب جدیده وجود نداره، درسته؟

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

اوه، خیلی ممنون. من تازه دوزاریم افتاد. خب پس هیچ لینک داونلودی از این کتاب جدیده وجود نداره، درسته؟
    چرا احتمالا هست . البته من هنوز نیافته ام .
    جلد اول کتاب le nouveau Taxi را از اینجا دانلود کنید ( اینم لینک فایلهای صوتی، فایلهای تصویری، و کلید سوالات)
    جلد دوم رو هنوز نیافته ام .
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    چرا احتمالا هست . البته من هنوز نیافته ام .
    جلد اول کتاب le nouveau Taxi را از اینجا دانلود کنید ( اینم لینک فایلهای صوتی، فایلهای تصویری، و کلید سوالات)
    جلد دوم رو هنوز نیافته ام .
    خیلی ممنون. من هم یه سرچ زدم، پیدا نکردم. اگه جلد 2 اش پیدا بشه خیلی خوبه، چون فایلهای اکوتش توی بازار نیست اصلا.

Banned

سلام
    برای سطح متوسط میشه یه کتاب همراه با فایل صوتی بهم معرفی کنین؟ من خیلی فایل دارم، فقط می خوام بدونم کدومشو پیشنهاد می دین...
    با تشکر

دانلود فيلم:
    فيلم vf امريكايي
    http://www.hotassurance.com/assuranc...p-ddl-214.html

اينم فيلم les yeux de Julia ( اين فيلم كلمات جالبي داشت كه منم تاحالا بهشون برنخورده بودم جايي)
    http://www.hotassurance.com/assuranc...-ddl-2201.html
    ویرایش توسط artima : July 15th, 2012 در ساعت 10:10 AM دلیل: اشكال تايپي

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط bbk_agp نمایش پست ها
    سلام
    برای سطح متوسط میشه یه کتاب همراه با فایل صوتی بهم معرفی کنین؟ من خیلی فایل دارم، فقط می خوام بدونم کدومشو پیشنهاد می دین...
    با تشکر
    کتاب های Progressive du francais هم vocab داره و هم grammaire در سه سطح مبتدی و متوسط و پیشرفته .
    همچین کتاب های expression orale و comprehension orale خیلی خوبن . قبل آزمون بچه ها این دو تا آخری رو حتما میخونن و بعد میرن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)