صفحه 244 از 260 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

دوستان لینک دانلود این را دارند پستهای قبلی را تست کردم یا کار نمیکرد یا این کتابش با این فرق داشت (البته همه را با دقت ندیدم این چند پست اخیر)‌

Préparation à l'examen du DELF A2 scolaire & junior
    و همیچنین B1 آن را

41nG31lJH3L.jpg
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    دوستان لینک دانلود این را دارند پستهای قبلی را تست کردم یا کار نمیکرد یا این کتابش با این فرق داشت (البته همه را با دقت ندیدم این چند پست اخیر)‌

Préparation à l'examen du DELF A2 scolaire & junior
    و همیچنین B1 آن را

41nG31lJH3L.jpg
    هر سه سطح رو می تونید از اینجا دانلود کنید :
    http://francais.persianblog.ir/post/283
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    هر سه سطح رو می تونید از اینجا دانلود کنید :
    http://francais.persianblog.ir/post/283

ممنون دوست عزیز لینک فوق با کتابی که عکسش را گذاشتم فرق داره با این که انتشاراتشون یکی هست .

کسی میدونه فرقش شه .
    delf a2.jpg
    عکس بالا کتابی هست که در لنیک مذکور هست.
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

کسی فایل صوتی کتاب Vocabulaire Progressif du Français در سطح مبتدی رو داره؟ اگه دارین بدین من دانلود کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UOK

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaaaaniiiiii نمایش پست ها
    کسی فایل صوتی کتاب Vocabulaire Progressif du Français در سطح مبتدی رو داره؟ اگه دارین بدین من دانلود کنم
    دوست من، این کتاب فایل صوتی نداره و اصلا مبناش فونتیک نیست. پیشنهاد من بعد 4 سال فرانسه خوندن، کتاب های Comprehension orale ه. با تجربه تسلط به 4 زبان دیگه، باید اعتراف کنم این متد فوق العاده اس، فوق العاده.

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaaaaniiiiii نمایش پست ها
    دوست عزیز
    کتاب Vocabulaire Progressif du Français سطح مبتدی که با جلد زردرنگ در تهران نیز چاپ شده و قابل خریدن است اصلا فایل صوتی همراهش ندارد.
    اما انتشارات CLE که این کتاب را منتشر کرده، ویرایش دوم این کتاب را (با جلد زرد رنگ، اما کمی متفاوت) همراه با فایلهای صوتی منتشر کرده است :
    http://www.cle-inter.com/detail-9782090381269.html

نسخه دوم اصلا در تهران موجود نیست و متاسفانه فایل PDF آن نیز هنوز در وب پیدا نشده
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان عزیز،

به دوستانی که قصد تمرین و آسنایی با زبان فرانسوی کبکی و همچنین فرهنگ این ایالت دارند، دیدن سریال les parents را پیشنهاد می کنم. در این سریال از اصطلاحات روزمری کبکی استفاده می شه به علاوه این سریال کوتاه بوده و در حد 25 دقیقه در هر قسمت است. مسئله قابل توجه این سریال بعد فرهنگی آن است که بسیار نزدیک به روزمرگی های کبکی هاست. امیدوارم از دیدن ان لذت ببرید.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilamo_3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،

به دوستانی که قصد تمرین و آسنایی با زبان فرانسوی کبکی و همچنین فرهنگ این ایالت دارند، دیدن سریال les parents را پیشنهاد می کنم. در این سریال از اصطلاحات روزمری کبکی استفاده می شه به علاوه این سریال کوتاه بوده و در حد 25 دقیقه در هر قسمت است. مسئله قابل توجه این سریال بعد فرهنگی آن است که بسیار نزدیک به روزمرگی های کبکی هاست. امیدوارم از دیدن ان لذت ببرید.

با تشکر
    میشه بگید از کجا میشه تهیه اش کرد ؟ دانلود کنیم یا بخریم؟ لینکی دارید ازش؟
    ممنون
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member

سلام.
    دوستان من می خواهم برای مصاحبه کبک ( که نمی دونم کی هست) آماده کنم. قبلا زیاد فرانسه خودم ودر سطح ب1 بودم ولی 6 ماه اصلا کار نکردم. البته کتاب اپخوندغ لو کبک هم خوندم .به نظرتون با یک متد جدید مثل کامپوس شروع کنم؟ چه پیشنهادی دارید؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر.
    فایل نامبر: 25/08/2011
    رشته:فوق لیسانس شیمی تجزیه
    نامه انتظار( انتخاب به صورت رندوم) : 03/11/2012

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    میشه بگید از کجا میشه تهیه اش کرد ؟ دانلود کنیم یا بخریم؟ لینکی دارید ازش؟
    ممنون
    آرمیتا،

من این سریال رو از طریق youtube پیگیری می کنم. برای نمونه لینک زیر چهارمین قسمت از اولین فصل این سریال است:

امیدوارم از این طریق بتونید سریال رو ببینید. فکر کنم می تونید با استفاده از نرم افزارهای دانلود بتونید ویدئوها رو از یوتیوب دانلود کنید.
    ویرایش توسط Simon : November 16th, 2013 در ساعت 08:34 PM دلیل: لينك فيلتر شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)