صفحه 245 از 260 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

در زمانهایی که بیکار هستید در مترو و اتوبوس یا تاکسی می تونید از کتابها و قایلهای pdf استفاده کنید. می تونید روی موبایل یا تابلتهاتون نصب کنید و در وقتهای بیکاری با خوندن متون فرانسه یادگیری تون رو سریع تر کنید. برای امروز کتاب زیر رو پیشنهاد می کنم که نسخه pdf هم روی اینترنت موجوده. این کتاب خیلی مفیده به خصوص برای دوستانی که قصد اقامت در کبک رو دارند تا با روند تاریخی کانادا و کبک آشنا بشن. مطمئنا آشنایی با تاریخ کبک کمکتون میکنه تا بدونید در روابط روزمرتون با فرانسوی زبانان و انگلیسی زبانان کبک چگونه برخورد کنید:

Une histoire du Canada.... Robert Bothwell

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

vocab en dialougues را بخرید کلا کتابهای cle international خوبند فایلشو حتما گوش کن progressif برای دانشجویان زبان فراتسه است که مسلما progressif نیست(باورت نشه!!!)

Junior Member

اگر
    برای مصاحبه کبک ( که نمی دونم کی هست) آماده می شوی خدا قوت!!!!!!!!!!!!!!!!
    شما می توانی 4 یا 5 سال دیگر شروع کنی اگر هم که باورت نمی شه از خودشون بپرس(من پرسیدم!!!!!!)0015148649191
    یه ضرب المثل قدیمی هست که می گه برا کسی جون بده که برات تب کنه حالا می خواهی خودتو علاف کنی به خودت ربط داره
    متد استاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(خ اهشا دیگر این سوال را نپرسید در ضمن خیلی براش پول خرج نکنید
    همشون به درد نخورن برو دنبال یک استاد خوب

Junior Member

در پشت تمام کتابهای CLE INTERNATIONAL که برای آزمون طراحی شده اند بر اساس استاندارد اتحادیه اروپا همان دلف خودمان است(ادبیات فرانسه) سطحش زده شده است
    مثل COMPREHENSION ORALE و ........ یه سر به بزنی و با سوپدوایزرش کنی ضرر نداره موفق باشی
    ویرایش توسط Simon : November 18th, 2013 در ساعت 09:09 AM دلیل: موسسه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام،

برای دوستانی که قصد یادگیری زبان فرانسوی کبکی رو دارند، پیشنهاد جدیدی دارم که میتونه کمکشون کنه، سریال پلیسی 19-2 ساخته شده در شهر مونترال، سریالی با تم جذاب و با داستانهایی است که در مونترال اتفاق می افته. زبان استفاده شده در این سریال نزدیک به زبان مکالمه روزمره مردم در شهر مونترال است، البته گاهی شخصیتهایی در این سریال خضور می یابند که با لهجه های شمال کبک و همچنین با لهجه اروپایی صحبت می کنند. اگر اشتباه نکنم الان فصل سوم این سریال در حال پخش از کانال رادیو کاناداست. می تونید فصلهای گذشته این سریال را از سایت یوتیوب دانلود کنید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر هم می تونید مراجعه کنید. امیدوارم که به یادگیری شما کمک بکنه.

http://www.imdb.com/title/tt1840973/

Junior Member

سلام دوستان
    من بدنبال فایل های صوتی tv5monde هستم که به لهجه کبکی است.اگه ممکن یا لینک دانلودش و یا فایل های صوتیش را به اشتراک بذارید.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    لینک دانلود کتاب کافه کرم 1و2و3 صوتی و PDF ممنون میشم اگه کسی داره برام بزاره.

سلام دوستان من دنبال نرم افزار دیکشنری لاروس فرانسه _ انگلیسی هستم چطور میتونم تهیه کنم ( کتاب دارم نرم افزارو می خوام ) ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

نمونه سوالات آزمون TCFQ به زبان فارسي.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام به دوستان ، کسی می تونه لطفا لینک کتاب زیر را بذاره تا همه دانلود کنن . کتاب خوبیه جهت فونتیک زبان فرانسه که در دانشگاه مونترال تدریس می شه.

Les 500 Exercices De Phonétique Avec Corrigés B1/B2

هرچی خودم می گردم نمی تونم پیدا کنم.

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)