صفحه 253 از 260 نخستنخست ... 153203243244245246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,521 تا 2,530 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم تربیتی سنندج

پیش فرض پاسخ : درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

سلام من کتاب آموزش زبان فرانسه رو میخوام اگه میشه توری باشه که من و از صفر به صد برسونه و دیکشنری فرانسه رو بگین چه اسمی و هم کتاب و هم دیکشنری واسه کدوم دانشگاهه ؟توری باشه که من بتونم به آموزش هاش اعتماد کنم و فرانسه رو به درستی یاد بگیرم چون اصا هیچی نمیدونم و میخوام بتونم به خوبی فرانسه صحبت کنم و آیا کتاب تکست بدرد بخور هست؟!ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط ashob نمایش پست ها
    سلام من کتاب آموزش زبان فرانسه رو میخوام اگه میشه توری باشه که من و از صفر به صد برسونه و دیکشنری فرانسه رو بگین چه اسمی و هم کتاب و هم دیکشنری واسه کدوم دانشگاهه ؟توری باشه که من بتونم به آموزش هاش اعتماد کنم و فرانسه رو به درستی یاد بگیرم چون اصا هیچی نمیدونم و میخوام بتونم به خوبی فرانسه صحبت کنم و آیا کتاب تکست بدرد بخور هست؟!ممنون
    سلام
    ببینید دوست عزیزم،برای یادگیری یک زبان نمیشه گفت "بیا این ویتامین E رو هر روز بخور و مطمئن باش حله!"،برای یادگیری یک زبان فاکتورهای مختلفی وجود دارند.
    من شخصاً فکر نمی کنم که خود خوان خوندن فرانسه کار راحتی باشه،من تونستم خودخوان بخونم چون فقط قبلش 3 زبان لاتین دیگه می دونستم،بنابراین حتماً کلاس برید،در غیر این صورت بعد ااز مدتی مطالعه با ناامیدی فرانسه رو کنار خواهید گذاشت و آنموقع اگر کلاس مجانی هم براتون بزارن به خاطر دلزدگی نزدیک فرانسه هم نخواهید شد.
    موفق باشید و متاسفم برای اینکه اینقدر واضح پایان کار رو گفتم.

سلام میشه یک دیکشنری خوب برای دانلود معرفی کنید؟میشه لینک بهم بدید؟

Junior Member

سلام
    من امسال میخوام کبک ثبت نام کنم.از ماه اینده با روش taxiمیخوام زبان فرانسه رو از صفر شروع کنم چند ماه زمان میبره به سطح b2برسم اگه 5 روز در هفته 4 ساعت برم کلاس ؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    نزدیک 2 ماه میشه که کلاس فرانسه میرم
    هدفم گرفتن b2 برای کبکه(اونم تو مدت یه سال)
    کتابی که ما داریم میخونیم کفه کغم یکه و الانم تقریبا آخر درس چهاریم
    چند بار با معلمی که باهامون کار میکنه صحبت کردم و معلممون گفت خوب رشد کردین و مطمئن باشین که میتونین B2 رو بگیرین
    بهشون گفتم با چه کتابهایی میشه برای امتحان b2 آماده شد گفت همین کتاب کفه کغم 1 +کتاب لغت vocabulaire progressif du francais + فیلم هایی که قراره با ما کار کنن
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که واقعا همین ها کفایت میکنن؟
    چون دیده بودم نوشتن حداقل باید تا کفه کغم 2 رو بخونین و مقداری هم از کفه کغم 2
    من وقتی برای از دست دادن ندارم و واقعا اون اطمینانی که باید داشته باشم رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط barpapapa نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    نزدیک 2 ماه میشه که کلاس فرانسه میرم
    هدفم گرفتن b2 برای کبکه(اونم تو مدت یه سال)
    کتابی که ما داریم میخونیم کفه کغم یکه و الانم تقریبا آخر درس چهاریم
    چند بار با معلمی که باهامون کار میکنه صحبت کردم و معلممون گفت خوب رشد کردین و مطمئن باشین که میتونین B2 رو بگیرین
    بهشون گفتم با چه کتابهایی میشه برای امتحان b2 آماده شد گفت همین کتاب کفه کغم 1 +کتاب لغت vocabulaire progressif du francais + فیلم هایی که قراره با ما کار کنن
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که واقعا همین ها کفایت میکنن؟
    چون دیده بودم نوشتن حداقل باید تا کفه کغم 2 رو بخونین و مقداری هم از کفه کغم 2
    من وقتی برای از دست دادن ندارم و واقعا اون اطمینانی که باید داشته باشم رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    شما با اتمام کافه یک حداکثر به سطح آ دو میرسید . مگر اینکه معلمتون خودشون همزمان با کتاب از منابع دیگر با شما کار کنه. کتاب لغت اصول گرامر رو که بهتون یاد نمیده فقط دامنه لغت رو بالا میبره.من فکر میکنم باید حداقل subjonctif و شرطی رو کارکرده باشید و بتونید استفاده کنید. مثل ایلتس میمونه اگه فرضا شرطی ها رو تو ایلتس استفاده نکنید هر چقدر هم رون بنویسید و صحبت کنید باز از یک نمره یی بالاتر نمی گیرید

گرفتن ب دو توی یک سال خیلی تلاش و وقت نیاز داره
    ویرایش توسط adrian : October 13th, 2015 در ساعت 12:41 AM دلیل: ترکیب دو پست متوالی

من الان از اول مهر کلاس فرانسه میرم ولی خیلی کند پیش میره طبق محاسبه ای که معلمم انجام داد 36 ماه طول می کشه تا به سطح b2 برسم این خیلی زمان زیادیه
    من دارم کتاب alter ego رو می خونم کتاب رو به شدت کند پیش میریم چون فقط معلم داره مطالب جانبی میگه
    چیکار کنم بنظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    من الان از اول مهر کلاس فرانسه میرم ولی خیلی کند پیش میره طبق محاسبه ای که معلمم انجام داد 36 ماه طول می کشه تا به سطح b2 برسم این خیلی زمان زیادیه
    من دارم کتاب alter ego رو می خونم کتاب رو به شدت کند پیش میریم چون فقط معلم داره مطالب جانبی میگه
    چیکار کنم بنظرتون؟
    اگه فقط کتاب رو کار کنین خیلی کند پیش میرین چون کتاب alter ego از نظر قواعد خیلی کند پیش میره. در کنارش کتابای دیگه کار کنین.
    و خب این مهمه که کلاستون خصوصی هست یا نه؟ اگه خصوصی باشه خیلی بهتره ولی اگه خصوصی نباشه باید خودتون جلوتر از کتاب و سطح کلاس پیش برین.
    و این که یه ماه اول خیلی عجله نکنید و نگران نباشید. باید خوب آشنا بشین با زبان فرانسه بعدش میتونید برنامه ریزی کنید و ساعات مطالعتون رو ببرید بالا.
    تلاش خودتون خیلی مهمه

ممنونم خب کتاب alter ego بیشتر مکالمه داره؟منابع خوب فرانسه زیاد هست؟بعد من متوجه میشم اگر خودم بخونم؟
    کلاسم خصوصی نیست و کلاسای فشرده هم دوست نداشتم ثبت نام کنم چون نمیرسم بخونم و فقط یه هزینه زیادی صرف میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    ممنونم خب کتاب alter ego بیشتر مکالمه داره؟منابع خوب فرانسه زیاد هست؟بعد من متوجه میشم اگر خودم بخونم؟
    کلاسم خصوصی نیست و کلاسای فشرده هم دوست نداشتم ثبت نام کنم چون نمیرسم بخونم و فقط یه هزینه زیادی صرف میشه.
    پس یکی دو ترم طول میکشه که فقط با زبان فرانسه آشنا بشین و بهش عادت کنین!
    برای این که به b2 برسین راه زیادی دارین. اگه نمیرسین بخونین پس همین 3 سال اینا طول میکشه
    شما هرچقدر کلاس بری اما خودت نخونی چیزی یاد نمیگیری! b2 رو میشه تو 1 سالم گرفت اما باید خیلی تلاش کنین خیلی!
    از ترم 3 میتونین خودتون جلوتر کتابو بخونین و درکنارش کتابای دیگه هم کار کنین. اما فعلا زوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)