صفحه 255 از 260 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2598

موضوع: درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام. کتاب Begining French for Utterly confused برای من که از روی علاقه و با سطح زبان صفر می خوام فرانسه یاد بگیرم مفید هستش؟
    کتاب بهتری سراغ دارین که با اون بشه استارت زد؟
    ممنون از دوستان
    فرانسه خودخوان از صفر رو توصیه نمی کنم،اما اگر به هر حال مصمم هستید کتاب های Cle کتاب های درجه یکی هستن و بی رقیب.می تونید با گرامر سطح مقدماتی این کتاب شروع کنید که ترجمه شده با ترجمه استاد ِمرحوم جمشید بهرامیان در بازار موجود هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کلاس یا آموزشی به صورت آنلاین وجود داره که زبان فرانسه رو از این طریق یاد گرفت؟ چون من ممکنه برای تحصیل برم خارج از کشور و حداقل دو سال ایران نیستم و نمیتونم مستمر کلاس زبان برم. میخوام ببینم کلاس آنلاینی وجود داره که من از طریق اینترنت روزانه یکی دو ساعت فرانسه بخونم؟
    با آنلاین و اینا کسی فرانسه یاد نگرفته!بله،در سطح A1 یا A2 ممکنه،اما در سطوح بالا نه.

Cool پاسخ : درخواست و بحث و بررسي در خصوص منابع آموزش زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    با آنلاین و اینا کسی فرانسه یاد نگرفته!بله،در سطح A1 یا A2 ممکنه،اما در سطوح بالا نه.
    من یاد گرفتم ... ولی باید زیاد تلاش کرد

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام دوستان،
    من مدتها زبان فرانسه رو می خوندم، متد cafe و connextion ولی فاصله افتاده، هرچند مشکلی با یادآوریش ندارم و تقریبا خوب یادم مونده. ولی من یه سوال مهم دارم. ببینید واسه زبان انگلیسی کلی کتاب و فایل لغت هست، می خواستم بدونم دوستانی که رشتشون فرانسه بوده یا آزمونهای اصلی فرانسه رو دادن، کتاب لغت یا فایلی ندارن که ترجیحا دو زبانه باشه (فرانسه-انگلیسی) چون من اصولا لغات رو اینطوری یاد میگیرم و خیلی خوبه. منظورم کتابی مثه لغات آزمون تافل، جی آر ای، یا ایلتس و غیره هست، اگه مشابهش واسه فرانسه هست ممنون میشم دوستان معرفی کنن، و اینکه از کجا میشه تهیه کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من مدتها زبان فرانسه رو می خوندم، متد cafe و connextion ولی فاصله افتاده، هرچند مشکلی با یادآوریش ندارم و تقریبا خوب یادم مونده. ولی من یه سوال مهم دارم. ببینید واسه زبان انگلیسی کلی کتاب و فایل لغت هست، می خواستم بدونم دوستانی که رشتشون فرانسه بوده یا آزمونهای اصلی فرانسه رو دادن، کتاب لغت یا فایلی ندارن که ترجیحا دو زبانه باشه (فرانسه-انگلیسی) چون من اصولا لغات رو اینطوری یاد میگیرم و خیلی خوبه. منظورم کتابی مثه لغات آزمون تافل، جی آر ای، یا ایلتس و غیره هست، اگه مشابهش واسه فرانسه هست ممنون میشم دوستان معرفی کنن، و اینکه از کجا میشه تهیه کرد.
    سلام
    من تا حالا چنین کتاب هایی برای فرانسه ندیدم،اما این هست و امیدوارم کمک کنه
    http://upload7.ir/u/preview/s1/f4MuXZAu.pdf

Junior Member

سلام
    دوستان من میخام برای اقامت کبک اقدام کنم و به امتیاز زبان فرانسه سطح b2 نیاز دارم
    ابتدا میخاستم یکی دو سطح اول رو به صورت خودآموز و خودخوان جلو برم.برای این امر دوستان چه روش مطمئنی رو پیشنهاد میکنن
    یعنی چه کتابی و چه منبعی و چه سایت و نرم افزار و برنامه ای برای خودخوانی تا سطح مثلا A2
    مسئله دوم اینکه خب برای کلاس رفتن و رسیدن به سطوح بالاتر چه متد و روشی صحیحتره برای کسی که ابتدای مسیره
    لطفا برای روش خودآموز یک روش صحیح و جمع و جور شامل کتاب نرم افزار سایت اپلیکیشن معرفی کنید
    و در ادامه چه متدی و منابعی
    از صفر تا B2
    ضمن اینکه در مدت یکسال و نیم تا دوسال

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

شروع یادگیری زبان فرانسه

برای شروع یادگیری زبان فرانسه چه باید کرد؟ از چه منابع و کتابی‌ شروع کنم؟
    مرسی‌

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط shafaghshayan نمایش پست ها
    شروع یادگیری زبان فرانسه

برای شروع یادگیری زبان فرانسه چه باید کرد؟ از چه منابع و کتابی‌ شروع کنم؟
    مرسی‌
    از کلاس باید شروع کرد.اگر مقدور نیست با کتاب های مقدماتی CLE می توانید شروع کنید.

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط bbkagp نمایش پست ها
    من یاد گرفتم ... ولی باید زیاد تلاش کرد
    دوست عزیز من هم کلا تو کار self study هستم . ممنون میشم یه توضیح کامل و جامع راجع به شیوه یادگیریتون بفرمایید تا من و بقیه دوستان استفاده کنیم. با تشکر.
    نسبت سطح بال زنبور به بدن او بسیار کم است. با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .
    Hope is the only thing stronger than fear

از پاسخگویی به پیامهای خصوصی معذور نیستم

سلام دوستان، کسی منبع مناسبی برای Listening در زبان فرانسه سراغ داره؟ من هیچ آشنایی با این زبان ندارم و میخوام به صورت self study یاد بگیرم. برای هیچ آزمونی هم نمیخوام، فقظ میخوام در حد محاوره این زبان رو یاد بگیرم. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)