سلام دوستان، هدف من از این تاپیک این هست که بفهمم چطوری میتونم روابطم رو با نویسندگان دیگه گسترش بدم برای اینکه پابلیکیشن و سایتیشن خودم رو افزایش بدم. برای این سوال کلی یسری سوال ریزتر توی ذهنم هست که اینجا مینویسم:
1. فرض کنید من یک نویسنده ی هم ردیف خودم رو پیدا میکنم، هدفم این هست که بهش بگم بیا با هم مقاله بنویسیم یکی من پیشنهاد میدم و کارهارو انجام میدم و اسم تو رو میزنم و یکی هم تو! این حرف رو چطوری مطرح کنم؟ چون من دارم میبینم عملا ملت دارند اینطوری بالا میرند و پله های ترقی رو طی میکنند!!
2. اصلا این طرف رو چطوری پیدا کنم؟ من هر کی رو پیدا میکنم از من انتظار داره همه ی کارها رو من انجام بدم و اسم اونم بزنم و ایشون هم حس ادوایزر بهش دست میده یا حس کسی که قراره یه کاری رو یاد بگیره فقط. منظورم این هست که این لینک دو طرفه و پیشنهاد برد برد رو چطوری جلو ببرم که همواره ضرر نکنم و وقتم گرفته نشه؟
3. خیلی وقتها شده که لینک زدم ولی بعد وسط کار فهمیدم طرف خودش از مقاله ای که نوشته چیزی نمیدونه و مثل این هست که کسی دیگه نوشته براش، ولی طرف با زبونش منو جذب کرده و من وسط کار موندم نه میتونم اسمشو حذف کنم و نه دلم میاد کار رو رها کنم.
4. یه سوال دیگه اینکه چطوری میتونم از اساتید مختلف خواهش کنم که مقاله ای که من نوشتم یا با کسی نوشتم رو چک کنه اسمش رو وارد مقاله کنم؟ منظورم این هست که محتوای ایمیل رو چطور مطرح کنم؟
در کل میخوام از تجربیات شما استفاده کنم برای اینکه بتونم لینک های تحقیقاتی کارا داشته باشم. اگر نکته یا سوال هست که من نگفتم ممنون میشم شما راهنمایی کنید و اضافه کنید.