صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 394

موضوع: آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

Attached files contain general information about GRE exam.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض توضیح کلی در مورد GRE

من هنوز برای GRE شروع نکردم. میشه یه کم در موزدش توضیح بدین؟ شنیدم که نمره اش اصلا" مهم نیست و فقط این مهمه که GRE رو داشته باشم!!!!!!!!!!!!!1 درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمرهاش چه جوری محاسبه میشه؟ نمره ایده آلش که میشه آورد، چنده؟؟؟l
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : توضیح کلی در مورد GRE

اولاً که اگر مهندس باشین و طالب رفتن به جاهای خوب خوب نمرش خیلی مهمه. دوماً یک بخش داره که بهش میگن Verbal بد سخته ها. انشا نویسیش هم خیلی از TOEFL سطحش بالاتره. تنها نکته مثبتش واسه ما ایرانی ها ریاضی شه که سوالاش گلابه ولی یک چند دوری تمرین می خواد.
    موفق باشید !
    Nothing is impossible

ApplyAbroad Veteran

رشته ام مهندسی نیست. از زیر مجموعه های پزشکیه.molecular medicine . باز هم خیلی GRE مهمه؟؟؟

فکر نمی کنم شما به GRE نیاز داشته باشید. برای اطمینان حتما مورادی رو که دانشگاه مورد نظرتون برای این رشته ذکر کردرو چک کنید.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

ApplyAbroad Veteran

من بعضی از دانشگاههای امریکا رو که نگاه کردم برای رشته های زیر گروه پزشکی gre میخواست.
    یعنی در حقیقت نوشته بود recommended.حالا به نظر شما من حتما"امتحانشو بدم؟ من هیچی ازش نمیدونم :'(حتی نمیدونم که مثل تافل، paper base با computer base با هم فرق دارن یا نه؟ اصلا" کدومشو بدم؟
    اگه ندم شانس پذیرشم میاد پایین؟

Senior Member

برای رشته های علوم پزشکی در پذیرش Phd حتما GRE لازم هست و فقط رشته های بالینی GRE نمی خواد. کافیه برای اطلاعات بیشتر یه نمونه سوال از اون رو ببنید. اکثر دانشگاهها Minimum requirement برای GRE ندارند و GRE یک فاکتور رقابتی هست مه هر چی بیشتر باشه بهتره . ضمنا Paper based و Computer based اون از نظر طرز سوالات فرقی ندارند ولی به نظر من Paper راحت تره. ضمن اینکه توی forum پر مطلب هست در مورد GRE ه می تونید اونها رو مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran

من الان رفتم توی سایت ets ولی برای 2008 هیچ تاریخی برای ثبت نام نداره.تاریخاش ماله 2007. چرا؟؟؟

Senior Member

امتحان بعدی در ایران اگر برگزار شه آبان ماه دیگه هست ولی در کشورهای اطراف Computer Based به تناوب برگزار می شه. شما اگر مالزی هستید می تونید همونجا امتحان بدید. اگر سوالی داشتید از خود ETS بپرسید.

Senior Member pouya4 آواتار ها

ببخشید من یه سوال ابتدایی داشتم. GRE فقط مخصوص غیر انگلیسی زبانهاست یا برای همه ؟ مثلا یکی اگه بره فوق رو مالزی بخونه، اون وقت برای دکترا بخواد بره جاهای دیگه GRE لازم داره یا نه؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)