صفحه 13 از 40 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 394

موضوع: آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد امتحان GRE

سلام دوستان
    دوستان من وقتی که واسه GRE ثبت نام کردم قصد داشتم که واسه دانشگاه های آمریکا هم اقدام کنم و موقع ثبت نام کد دانشگاهی رو مشخص نکردم. اما الان نمیخوام واسه مریکا اقدام کنم و فقط میخوام واسه سوئد Apply کنم. پس gre لازم نیست اما شنیدم که یه مورد مثبت به حساب میاد دادن gre حالا من 2 آبان یعنی فردا GRE دارم. من تمام وقتم رو صرف TOEFL کردم و واسه GRE آماده نشدم . حالا میترسم که GRE رو بد خراب کنم و این نمره رو واسه سوئد بفرستم و کارم رو خراب کنه. اگه من روز امتحان هم کد دانشگاهی رو مشخص نکنم آیا میتونم بعدا که نمرم اومد ببینم اگه نمرم قابل قبول بود این کارو بکنم ؟ من که هیچ آمادگی واسه GRE ندارم (فقط در این حد میدونم که چه قسمت هایی داره)به نظرتون چند میتونم بیارم با توجه به این که تمام وقتم رو واسه TOEFL گذاشتم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. در ضمن کد هایی رو که وارد میکنیم با اون کد هایی که واسه TOEFL وارد میکنیم فرق میکنه یا همونه. مثلا واسه سوئد 9520 بود. ایا واسه REPORT کردن GRE هم همین کد رو باید وارد کنیم. شما پیشنهاد میکنید من قبل اینکه نمرمو بدونم REPORT کنم یا بذارم نمرم بیاد بعد اقدام کنم.

ممنون

سلام

در نمونه سوالی که ets داده بخش verbal و Qua از Section2 شروع میشه تا 5 ولی در پاسخنامه از 1 تا 5 حالا ما باید در پاسخنامه از section1 شروع کنیم به پر کردن یا از 2.
    یک سوال دیگه آیا باید کد دانشگاهها برای report را امروز در Ticket وارد کنیم و به ets میل بزنیم. تو سازمان سنجش یک اطلاعیه به این عنوان زده بود.

فقط سریع جواب بدید که دیگه وقتی نیست
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    سلام

در نمونه سوالی که ets داده بخش verbal و Qua از Section2 شروع میشه تا 5 ولی در پاسخنامه از 1 تا 5 حالا ما باید در پاسخنامه از section1 شروع کنیم به پر کردن یا از 2.
    یک سوال دیگه آیا باید کد دانشگاهها برای report را امروز در Ticket وارد کنیم و به ets میل بزنیم. تو سازمان سنجش یک اطلاعیه به این عنوان زده بود.

فقط سریع جواب بدید که دیگه وقتی نیست
    با تشکر
    من خودم کد رو عوض کردم و اسکن گرفتم ومیل کردم به آدرس پشت کارت
    حالا نمیدونم این راهش هست یا نه
    اگر فکس کنی فکر کنم بهتر باشه اگر نه میل بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان من وقتی که واسه GRE ثبت نام کردم قصد داشتم که واسه دانشگاه های آمریکا هم اقدام کنم و موقع ثبت نام کد دانشگاهی رو مشخص نکردم. اما الان نمیخوام واسه مریکا اقدام کنم و فقط میخوام واسه سوئد Apply کنم. پس gre لازم نیست اما شنیدم که یه مورد مثبت به حساب میاد دادن gre حالا من 2 آبان یعنی فردا GRE دارم. من تمام وقتم رو صرف TOEFL کردم و واسه GRE آماده نشدم . حالا میترسم که GRE رو بد خراب کنم و این نمره رو واسه سوئد بفرستم و کارم رو خراب کنه. اگه من روز امتحان هم کد دانشگاهی رو مشخص نکنم آیا میتونم بعدا که نمرم اومد ببینم اگه نمرم قابل قبول بود این کارو بکنم ؟ من که هیچ آمادگی واسه GRE ندارم (فقط در این حد میدونم که چه قسمت هایی داره)به نظرتون چند میتونم بیارم با توجه به این که تمام وقتم رو واسه TOEFL گذاشتم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. در ضمن کد هایی رو که وارد میکنیم با اون کد هایی که واسه TOEFL وارد میکنیم فرق میکنه یا همونه. مثلا واسه سوئد 9520 بود. ایا واسه REPORT کردن GRE هم همین کد رو باید وارد کنیم. شما پیشنهاد میکنید من قبل اینکه نمرمو بدونم REPORT کنم یا بذارم نمرم بیاد بعد اقدام کنم.

ممنون
    شما اگر میخواهی نمرت حساب نشه و اگر فکر میکنی خوب نمی شی میتونی تو برگه پاسخنامه ات یک قسمت را پر بکنی که نمره ات را کلا حساب نمبکنند و فقط امتحان بدی

Junior Member

یکی میتونه در مورد 2 قسمت writing توضیح مختصری بده که برای هر دو قسمت چه جوری باید بنویسیم و به چیزهای باید اشاره کنیم؟

Senior Member

یه فایلی تو فروم از کتاب کاپلان هست که چندین نمونه انشای تحلیلی توش وجود داره.پیشنهاد میکنم دانلود کنید تا با حال و هوای AW بیشتر اشنا شید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tiesto نمایش پست ها
    شما اگر میخواهی نمرت حساب نشه و اگر فکر میکنی خوب نمی شی میتونی تو برگه پاسخنامه ات یک قسمت را پر بکنی که نمره ات را کلا حساب نمبکنند و فقط امتحان بدی
    نمي شه كه فعلا بخواهيم كه رپورت نشه و بعد كه نتيجه آمد اگر خوب بود و باعث آبروريزي نبود بخواهيم كه ارسال بشه (البته با پرداخت وجه اضافي)

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr نمایش پست ها
    نمي شه كه فعلا بخواهيم كه رپورت نشه و بعد كه نتيجه آمد اگر خوب بود و باعث آبروريزي نبود بخواهيم كه ارسال بشه (البته با پرداخت وجه اضافي)
    سلام دوستان خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون. من درست متوجه نشدم. من مثلا فردا بزنم که نمرم حساب نشه و فقط امتحان بدم. یعنی بعدا هم اگه بخوام با پرداخت وجه اضافی نمرم رو REPORT کنم باز نمیشه ؟ یعنی در این صورت جنبه فقط یه امتحان آزمایشی رو داره ؟

حالا اگه من این گزینه رو نزنم که نمرم حساب نشه و کدی رو هم وارد نکنم خوب نمرم به جایی Report نمیشه . آیا در این صورت میتونم که بعدا اگه خواستم با پرداخت وجه نمرم رو Report کنم ؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    سلام
    اول از اینکه جواب همه سوالاتتون در فروم هست، شما فردا میتونین از دانشی که برای امتحان تافل کسب کردین برای نوشتن انشا استفاده کنین. Q که ریاضیات هست و ساده هست. وربال هم میتونین رو ریدینگ هاش تمرکز کنین.در مورد امتحان شما فردا اگه کدی وارد نکنین،نمرتون برا هیچ دانشگاه نمیره و بعدا که کارنامتون اومد میتونین اگه نمره خوب بود با پرداخت وجه اضافی ریپورتش کنین. برای سوئد نمیدونم ولی تا جایی که من دیدم،دانشگاه های امریکا و کانادا یه کد دارن برای تافل و GRE.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

شما اگر اعلام نکنید که نمرتون محاسبه نشه تا 5 سال تو کارنامتون لحاظ میشود. ولی اگه اعلام نکن هر زمان میتونی نمرت را ریپورت کنی. بعدشم مریم گلی درست میگه ریاضی و انشا و ریدینگ را میتونید بزنید. بعدشم دانشگاههای اروپایی نمرههای متوسط GRE را هم خوب می دانند. من هر جا را دیدم تافل و GRE کدهای یکی داشتند. از Graduate Adviser بپرس بهت میگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)