صفحه 3 از 40 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 394

موضوع: آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : توضیح کلی در مورد GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من در مورد کشورهای خاص چیزی نشنیدم .. فقط می دونم که اگه دانشگاه انگلیسی زبان باشه و انگلیسی درس ها رو بگذرونی نمی خواد ..
    مثلآ چندتا از دوستای من که شریف کیش می خونن برای اینکه به انگلیسی درس داده می شه اونجا دیگه تافل نمی دن .
    توی سایت خیلی از دانشگاهها اینو نوشته که مال چه کشورهایی قبوله. حتی من خودم دیدم که خیلی ها مال سنگاپور رو هم قبوا نمیکنن.
    والله ما که بدمون نمیاد ویو بشه.
    در مورد مالزی که مطمئنم. چون خودم مالزی هستم و برای phd واسه هرجا بخوام اپلای کنم تافل احتیاج دارم
    مرسی ... من نمی دونستم !
    یعنی چون ایرانیم و به زبان پارسی درس می خونیم زیاد هم دقت نکرده بودم ! ...

موفق باشین
    البته کسی که دو سال انگلیسی خونده باشه، قاعدتا تافل واسه ش مشکلی نمی تونه ایجاد کنه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Senior Member pouya4 آواتار ها

البته یه نگاهی به لینک زیر بندازین:
    این شرایط پذیرش دانشگاه چالمرز سوئده واسه دکترا، برای زبان همون طور که می بینین نوشته:
    Normally, an applicant from abroad who does not have English or a Scandinavian language as his/her mother tongue will also be required to take an English language test (e.g. TOEFL 550 (paper-based) or TOEFL 213 (computer-based) before being admitted.
    پس اگه یکی قبلا زبان تدریسش English باشه ، دیگه تافل نمی خواد.
    تاپیک GRE بود، بحثو منحرف کردم!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

سلام. ببخشید چطور می تونیم یک دانشگاه رو انتخاب کنیم؟ ایا رشته های پایه مثل فیزیک . یا فیزیک اتمی باید gre بگیریم.

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط night
    سلام. ببخشید چطور می تونیم یک دانشگاه رو انتخاب کنیم؟ ایا رشته های پایه مثل فیزیک . یا فیزیک اتمی باید gre بگیریم.
    باید به سایت دانشگاه رجوع کنین و ببینین gre لازمه یا نه. در مورد آمریکا که بیشتر دانشگاه ها برای بیشتر رشته ها (از جمله فیزیک) gre می خوان

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    باید به سایت دانشگاه رجوع کنین و ببینین gre لازمه یا نه. در مورد آمریکا که بیشتر دانشگاه ها برای بیشتر رشته ها (از جمله فیزیک) gre می خوان
    البته رشته های فیزیک معمولا GRE Subject میخواند که با General متفاوت است. بخش GRE Subject این فروم رو هم نگاه کنید.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

قسمت اتمی رو بیخیال شو که جایی نه به شما پذیرش میدهند، نه ویزا.
    ولی برای فیزیک هم جنرال هم سابجکت اوصیکم.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    قسمت اتمی رو بیخیال شو که جایی نه به شما پذیرش میدهند، نه ویزا.
    ولی برای فیزیک هم جنرال هم سابجکت اوصیکم.
    بله دیگه اتم متم حرومه واسه ما ایرانیا آمریکایی ها می گن یک وقت بمب می سازیم می ترکونیم این ور اون ور مگه نمی دونستی؟
    به گمانم این دوستمون برای کارشناسی می خواهند اپلای کنند. به گمانم برای کارشناسی نیاز چندانی به GRE نباشه. GRE subject نیز کمثلهم!!

Junior Member

از همگی ممنونم.
    می دونید چطور می تونم یک دانشگاه رو پیدا کنم. چند بار سرچ کردم ولی چیز مفیدی به دست نیاوردم.ممنون می شم در این مورد هم کمکم کنید.
    من چون زبانم ضعیف بود از امروز شروع کردم به خوندن. منتظر توصیه های خوب شما هستم .

Senior Member saheb آواتار ها

به رويا 82

نمره امتحان GRE بستگي به رشته فرق داره اگر انساني باشيد بخش وربالش خيلي خيلي مهمه بالاي 500 بايد باشه اما اگه مهندسي باشيد اين مينيمم لازمم نيست اما اگه بالاي 400 باشه كه عاليه عاليه و مي تونيد دانشگاه رنك بالا بورس بگيريد
    من پيشنهاد مي كنم كه شما اگه مي خواهيد وربالت خوب شه كتاب Brrons GRE verbal و Kaplan را بگيريد بخونيد براي بخش نوشتن هم از نمونه هاي از پيش آماده شده crakc teh gre استفاده كنيد كه از انتشارات پيترسونه فكر كنم اگه اشتباه تلفظ نكرده باشم
    اگه مهندسي هستي كه بخش رياضيش برات راحته راحته اما اگه انساني باشي يه كم سخته
    HAPPINESS

Senior Member

از همگی ممنونم.
    می دونید چطور می تونم یک دانشگاه رو پیدا کنم. چند بار سرچ کردم ولی چیز مفیدی به دست نیاوردم.ممنون می شم در این مورد هم کمکم کنید.
    من چون زبانم ضعیف بود از امروز شروع کردم به خوندن. منتظر توصیه های خوب شما هستم .
    منظورت از پیدا کردن یک دانشگاه چیه؟ اگر منظورت اینه که یک دانشگاه مناسب با شرایطت پیدا کنی و درخواست بفرستی خوب اول باید تحقیق کنی ببینی با شرایطی که داری از دانشگاه با چه رنکی می تونی پذیرش بگیری. وقتی رنک را فهمیدی با توجه به شهر و ایالت و آب و هوا و مخارج و خلاصه تمام چیزهایی که برات مهمه دانشگاه هایی را انتخاب می کنی و apply می کنی. برای اینکه با توجه به شرایطت رنک دانشگاه ها را بفهمی بهتره از بخش نظر خواهی در مورد شانس گرفتن پذیرش استفاده کنی. این هم آدرسش:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ard,104.0.html
    به هر حال پیدا کردن دانشگاه مناسب مربوط به بخش GRE نیست. لطفا سوالتون را در بخش های مرتبط مطرح کنید تا دوستانی که در جریان هستند بتونن به شما کمک کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)