صفحه 32 از 40 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 394

موضوع: آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpouyan نمایش پست ها
    ببخشید اگر وقت نکردم که پست های قبلی رو دقیق بخونم. تو بخش رایتینگ، برای issue و argument به ترتیب چقدر می تونیم بنویسم؟(چند کلمه؟) ، چقدر خوبه که بنویسیم؟
    اون طور که من می دونم 350-400 کلمه هر بخش باید باشه. کمتر از 350 کلمه بنویسید بابت کوتاهی متن ازتون نمره کم میشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها
    اون طور که من می دونم 350-400 کلمه هر بخش باید باشه. کمتر از 350 کلمه بنویسید بابت کوتاهی متن ازتون نمره کم میشه.
    نه اشتباهه. شما تو رایتینگ GRE باید تا جایی که می تونی بنویسی. اصلا 4 صفحه خالی بهت میدن که اگه تونستی پرش کنی. اصلا مثل آیلتس و تافل نیست. کتاب پرینستون بطور خیلی خلاصه و بسیار مفید رایتینگ GRE رو توضیح داده که پیشنهاد می کنم بخونید.

Verbal_Workout_for_the_New_GRE_4nd_Edition
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    نه اشتباهه. شما تو رایتینگ GRE باید تا جایی که می تونی بنویسی. اصلا 4 صفحه خالی بهت میدن که اگه تونستی پرش کنی. اصلا مثل آیلتس و تافل نیست. کتاب پرینستون بطور خیلی خلاصه و بسیار مفید رایتینگ GRE رو توضیح داده که پیشنهاد می کنم بخونید.

Verbal_Workout_for_the_New_GRE_4nd_Edition
    من دقیقا فرمایش دکتر برزآبادی رو برای این دوستمون نوشتم. حداقل قابل قبول 350 تا 400 کلمه هست حداکثر هم نداره! هر چقدر می تونی منطقی، درست و بدون اشکال، با کلمات و قواعد نسبتا سطح بالا توی نیم ساعت بنویسی بنویس، ولی کمتر از 350-400 دیگه نباشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

از جواباتون ممنون. اما یه سوال پیش می یاد: من خوندم در بعضی جاها که فردی که تصحیح می کنه حدود 2 دقیقه روی مقاله شما وقت می ذاره. پس فکر کنم اگر زیاد هم بنویسیم خیلی خوب نباشه. فکر کنم یه حدی وحود داره که بالاترین بازدهی رو می ده. دنبال اون حد هستم. که هم کم نباشه و هم فرد مصحح برسه همش رو با حوصله بخونه. نمی دونم صحت چیزی که خوندم چقدر هست.

سلام. من مى خوام امتحان gre كامپيوتر بيس بدم. خواستم بدونم وقتى سوالات به ترتيب بعد از جواب صحيح سخت ميشه، سختيش به چه حدى ميرسه.
    اصلا قابل جواب دادن هست؟

اساتید محترم میشه یه مقدار بیشتر در مورد قسمت ریاضی جی ار ای توضیح بدید؟ از نظر درجه سختی .یعنی در چه حده؟ نوع سوالات وغیره .....

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    اساتید محترم میشه یه مقدار بیشتر در مورد قسمت ریاضی جی ار ای توضیح بدید؟ از نظر درجه سختی .یعنی در چه حده؟ نوع سوالات وغیره .....
    استاد که نه ولی شما اگر نمونه های خود ای تی اس رو بزنی کاملا سطح امتحان دستت میاد. بعد هم اینکه شما این پست من رو بخونی یه سری نکات وکتاب ها رو که خودم خوندم و کمکم کرد رو نوشتم.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

سلام دوستان
    کجا می تونم یک نمونه کلی از امتحان جی آر ای رو پیدا کنم و تمرین کنم؟؟
    چطوری نمره خودمو قبل امتحان با تست زدن تخمین بزنم؟؟

دو هفته ی دیگه امتحان دارم و هنوز شروع نکردم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط monarosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کجا می تونم یک نمونه کلی از امتحان جی آر ای رو پیدا کنم و تمرین کنم؟؟
    چطوری نمره خودمو قبل امتحان با تست زدن تخمین بزنم؟؟

دو هفته ی دیگه امتحان دارم و هنوز شروع نکردم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام

عجیب به نظر میاد که تازه به فکر شروع کردن افتادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی...
    اگه آنلاین ثبت نام کرده باشید امکان دانلود یه نمونه سوال رو از طریق اکانتتون رو خواهید داشت. اگه هم از طریق سنجش برای امتحان کاغذی ثبت نام کرده باشید یه پاکت شامل یه نمونه آزمون رو از سنجش دریافت می کنید. برای تخمین نمره تون به کتاب Preparation خود ETS مراجعه کنید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

[QUOTE=matinking;1496518]سلام

عجیب به نظر میاد که تازه به فکر شروع کردن افتادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی...
    اگه آنلاین ثبت نام کرده باشید امکان دانلود یه نمونه سوال رو از طریق اکانتتون رو خواهید داشت. اگه هم از طریق سنجش برای امتحان کاغذی ثبت نام کرده باشید یه پاکت شامل یه نمونه آزمون رو از سنجش دریافت می کنید. برای تخمین نمره تون به کتاب Preparation خود ETS مراجعه کنید.

بله متاسفانه مجبور شدم ثبت نام کنم و با توجه به درگیریهام فقط همین دو هفته زمان رو دارم.
    میشه لطف بفرمایید دقیقا از کدوم مسیر از اکانتم می تونم دانلود کنم؟ این همونیه که تو سایت هم رایگان واسه همه هست و شامل توضیحات هم هست؟؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)