نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: نمره GRE برای دانشگاه های کانادا

sepsep
    Guest

پیش فرض نمره GRE برای دانشگاه های کانادا

کسی اطلاع داره که نمره GRE برای دانشگاهای کانادا به درد می خوره یا نه؟ من شنیدم بعضی هاشون می خوان، اگه درسته کسی می دونه بگه کدوما.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نمره GRE برای دانشگاه های کانادا

به نظر من بهتره شما اول دانشگاهي که ميخواي اقدام کني رو انتخاب کني. بعد قسمت مدارکشو نگاه کني. اونجا مشخص شده. احتمالا اينجوري زودتر به نتيجه مي رسي.

Senior Member

هر دانشگاهی خودش تعیین می کنه که آیا این نمره برای Admission در اونجا اجباری هست یا اختیاری. به نظر من اگر می خوای روی کانادا فکر کنی، با اینکه GRE اختیاری هست باز هم شرکت کن، چون برای اغلب دانشگاه ها حتی اگر این نمره به صورت اختیاری باشه هم به عنوان Recommended اعلام می کنن. پس بهتره این نمره رو داشته باشی (حتی بدش رو)
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

Salaam ,

As far as I know it totally depends on both the university you are going to apply and your major , normally for science there are more tests you have take in comparison with engineering , for instance I know an Electrical Engineering PhD student got admission from UBC 2 years ago only with TOEFL ( so no need to take GRE ) but for Chemsitry I checked it and both GRE General and Subject are mandatory , so check the websites ,
    movaffagh bashin , maryam ,

Junior Member

اگر دنبال اسم دانشگاه خاصی می گردی من که تا حالا از دانشگاه MCGIL مطمئنم که GRE می خواد. البته خیلیهاشون هم نمی خواهن و حتی می گن که نمره را براشون ارسال نکنید!

UofT هم می خواد اونم خوبش رو!!! ولی بقیه که من دیدم مثله Guelf و McMaster و York حداقل برای رشته من که Economics هست، اختیاریه...
    .Today&#39;s analysis is the tomorow&#39;s truths

Mohsen1610
    Guest

سلام.
    این همه توضیح دادید. یک نفر یک حدودی هم نگفت. مثلا نمره 1050 برای مهندسی برق چه قدر بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Shahrekord University

سلام،ببخشید که این سوال رو می پرسم،آخه تازه کارم!منظورتون از UofT همون دانشگاه تورنتوست؟من رشتم مکانیکه،می خواستم بدونم واسه رشته مکانیکشم همینطوره؟ممنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin نمایش پست ها
    UofT هم می خواد اونم خوبش رو!!! ولی بقیه که من دیدم مثله Guelf و McMaster و York حداقل برای رشته من که Economics هست، اختیاریه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)