صفحه 7 از 41 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 403

موضوع: آرشیو شده : گزازش ها | راهکارهای نرم‌افزار vBulletin فروم " تا نسخه 4.1.11 "

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : اشکالات نسخه جدید نرم‌افزار فروم

در جریان اشکالات جستجوی فروم هستم و در حال بررسی‌ام که بببینم چه راه حلی وجود داره. این مساله ظاهرا مربوط به فروم ما نیست و اشکال کلی vBulletin هست که باید توسط شرکت برطرف بشه. جستجوی کلمات فارسی هیچ نتیجه‌ای رو برنمی‌گردونه و فقط کلمات انگلیسی درست کار می‌کنه.

محسن جان
    مشکل شما دقیقا با Google Chrome چی هست؟ من که مشکلی در استفاده از chrome با فروم نمی‌بینم. IE هم که اصولا browser حساب نمی‌شه. IE یک نرم‌افزاریه که گاهی بعضی از صفحات وب رو درست نشون می‌ده.

ضمنا بقیه دوستان هم منفی بافی نکنند. فعلا نرم‌افزار فعلی ما vBulletin نسخه ۴ هست و تغییری درش داده نخواهد شد.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    سلام ، دو تا سئوال داشتم که هدفم از مطزح کردنش فقط کمک به فروم هست :
    1- آیا قراره هر چند وقت یک بار که نرم افزار vBulletin™ آپدیت شد ، کل سیستم فروم عوض بشه ؟
    2- آیا به نظرتون این که بخواهید با روش آزمون و خطا اشکالات فروم را در هر بار Update رفع کنید کار درستیه ؟ (یعنی این که بعد از تغییرات یه مدت سیستم در حالتی باشه که تمام کاربران به عنوان tester فقط اشکالات احتمالی رو پیدا کنند)
    ۱. تا زمانی که ما از vBulletin استفاده می‌کنیم، تغییرات vBulletin باعث تغییر ظاهر فروم خواهد شد. حالا اگر تغییر ظاهر و عوض شدن جای بعضی از لینک‌ها به نظر شما عوض شدن «کل سیستم فروم» حساب می‌شه، جواب سوال شما بله هست.
    ۲. خیر. زمانی که من فروم رو به روز کردم، چندین هفته بود که نسخه آزمایشی رو نصب کرده بودم و در حال تست بودم، اما طبیعیه که همه اشکالات در تست مشخص نمی‌شه. به خصوص این که بسیاری از کاربران از نسخه‌های متفاوت مرورگرها استفاده می‌کنند که این می‌تونه بعضا مساله ساز بشه. ضمن این که شما یک بار از اول تمام پست‌های این تاپیک رو بخونید و ببینید که چند تا از اشکالاتی که گفته شده، اشکال اساسی بوده. نتیجه رو هم به من اعلام کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    در جریان اشکالات جستجوی فروم هستم و در حال بررسی‌ام که بببینم چه راه حلی وجود داره. این مساله ظاهرا مربوط به فروم ما نیست و اشکال کلی vBulletin هست که باید توسط شرکت برطرف بشه. جستجوی کلمات فارسی هیچ نتیجه‌ای رو برنمی‌گردونه و فقط کلمات انگلیسی درست کار می‌کنه.

محسن جان
    مشکل شما دقیقا با Google Chrome چی هست؟ من که مشکلی در استفاده از chrome با فروم نمی‌بینم. IE هم که اصولا browser حساب نمی‌شه. IE یک نرم‌افزاریه که گاهی بعضی از صفحات وب رو درست نشون می‌ده.

ضمنا بقیه دوستان هم منفی بافی نکنند. فعلا نرم‌افزار فعلی ما vBulletin نسخه ۴ هست و تغییری درش داده نخواهد شد.
    بابک عزیز اگر از منفی بافی هم من هستم من منظور بدی نداشتم!
    فروم توسط مدیرانش اداره میشه و ما کاربران هیچ دخالت بیجایی نباید بکنیم...
    فکر کنم منظورتون همین باشه...
    اگر فکر می کنید که اینجوری فروم بهتر میشه همین رویه رو ادامه بدید...
    من فقط نظرمو گفتم و بس!

روز خوش

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

محسن جان
    مشکل شما دقیقا با Google Chrome چی هست؟ من که مشکلی در استفاده از chrome با فروم نمی‌بینم.
    خسته نباشید بابک جان،
    نسخه Chrome من 3.0.182.2 هست و اکثر مواقع که page میخواد refresh بشه اطلاعات رو درست نمیاره.
    البته مسئله ای که واقعا شایان ذکر هست، Shape جالب و زیبای فروم هست. منظورم این هست که اگر رنگ بندی رو از روی ظاهر حذف کنیم، قالب فروم نسبت به نسخ قبلی خیلی قشنگ تر هست. فکر می کنم اگه کلمه باکلاس رو بکار ببرم منظور بهتر القا میشه
    ویرایش توسط m0h3n : January 9th, 2010 در ساعت 12:48 PM

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    بابک عزیز اگر از منفی بافی هم من هستم من منظور بدی نداشتم!
    فروم توسط مدیرانش اداره میشه و ما کاربران هیچ دخالت بیجایی نباید بکنیم...
    فکر کنم منظورتون همین باشه...
    اگر فکر می کنید که اینجوری فروم بهتر میشه همین رویه رو ادامه بدید...
    من فقط نظرمو گفتم و بس!

روز خوش
    من قبلا دو بار در همین تاپیک از همه خواهش کردم که نظرات و پیشنهاد‌هاشون رو در این تاپیک مطرح نکنند و فقط اشکالات رو بگن که متاسفانه شما و برخی از دوستان باز هم رعایت نکردید. بعضا ما فقط از بقیه انتظار بهبود داریم و بدتر از اون این که با قاطعیت تمام اعتقاد داریم که بقیه اشتباه می‌کنند و فقط نظر خود ما درسته.

Junior Member

با عرض سلام

بنده از مطالعه تمامی نظرات دوستان به این نتیجه گیری رسیدم که مدیران محترم با نظر شخصی اقدام به تغییر قالب نموده اند. سوتفاهم نشه نظر شخصی چیز بدی نیست اما اگه این فروم به تک تک اعضا تعلق داره پس حداقل نظرات اعضای غیر مدیر هم باید در نظر گرفته بشه . مخصوصا اینکه تعدادی ازمدیران محترم مشغول تحصیل در خارج کشور هستند و به دلیل کمک به دیگران زحمت اداره فروم را می کشند . اما اغلب ما در آرزوی گرفتن پذیرش و بورسیم و 1 روز دسترسی محدود و با اشکال هم برای ما می تونه گرون تمام بشه اون هم در زمانی الان فصل پذیرشه.. بنده شخصا فقط برای دسترسی سریع به این فروم ADSL گرفتم . اما پیام های شخصیم قبل از فرستادن پاک شدن و روی هر قسمتی کلیک می کنم می ره سمت دیگر صفحه و هزار تا مشکل دیگه که همه بهتر می دونن. در مورد رنگ هم به عنوان شخصی که عاشق رنگ آبی از هر مدلش هست باید بگم این بیشتر به خاکستری می زنه تا آبی.

با تشکر از مدیران محترم

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar25 نمایش پست ها
    با عرض سلام

بنده از مطالعه تمامی نظرات دوستان به این نتیجه گیری رسیدم که مدیران محترم با نظر شخصی اقدام به تغییر قالب نموده اند. سوتفاهم نشه نظر شخصی چیز بدی نیست اما اگه این فروم به تک تک اعضا تعلق داره پس حداقل نظرات اعضای غیر مدیر هم باید در نظر گرفته بشه . مخصوصا اینکه تعدادی از مدیران محترم مشغول تحصیل در خارج کشور هستند و به دلیل کمک به دیگران زحمت اداره فروم را می کشند . اما اغلب ما در آرزوی گرفتن پذیرش و بورسیم و 1 روز دسترسی محدود و با اشکال هم برای ما می تونه گرون تمام بشه اون هم در فصل پذیرش. بنده فقط برای دسترسی سریع به این فروم ADSL گرفتم . اما پیام های شخصیم قبل از فرستادن پاک شدن و روی هر قسمتی کلیک می کنم می ره سمت دیگر صفحه و هزار تا مشکل دیگه که همه بهتر می دونن. به عنوان شخصی که عاشق هر نوع رنگ آبیه اما به نظر من رنگ جدید بیشتر به خاکستری شبیه هست

با تشکر از مدیران محترم
    سلام
    اول این که پیام‌های شخصی هیچ یک از کاربران حذف نشده و هیچ پستی از فروم هم حذف نشده. یک بار قبلا هم از شما پرسیدم که از چه مرورگری استفاده می‌کنید که اون رو هم جواب ندادید. ضمنا این تاپیک برای همین ایجاد شده که شما اشکالات رو بگید، نه این که فقط بگید هزار اشکال وجود داره که همه می‌دونند. از این هزار اشکال لطفا ۱۰ موردش رو بنویسید تا من بررسی کنم. امیدوارم که تا چند روز آینده ۹۹۰ اشکال باقیمونده هم برطرف بشه.
    ضمنا ارسال دو تا پست با محتوای تقریبا یکسان برخلاف مقررات فرومه.

Junior Member

sahar25 و parisa1982 عزیز
    لطفا بگید که از چه مرورگر اینترنتی استفاده می‌کنید و مشکل رو دقیق‌تر توضیح بدهید. منظور شما از این که «دائما نوشته‌ها می‌ره» چیه؟ نوشته‌های کل صفحه از بین می‌ره؟

برای دوستانی که به خاطر رنگ فروم مایوس، دلسرد و افسرده شده‌اند:
    به نظر من شما قید پذیرش گرفتن و تحصیل در خارج از کشور رو بزنید. اگر رنگ این فروم شما رو بعد از ۵ دقیقه کار کردن مایوس و افسرده می‌کنه، احتمالا با خروج از ایران و بعد از یکی دو هفته کارتون به جاهای باریک خواهد کشید.

ضمنا من هم اینجا دنبال دردسر درست کردن برای خودم و شما نیستم که در نرم‌افزار فروم تغییرات می‌دهم. هیچ کدوم از تغییراتی که انجام شده بدون دلیل نبوده، وگرنه من هم اون قدر سرم شلوغ هست که ترجیح بدهم که اصلا حتی وارد فروم هم نشم، چه برسه به این که بخواهم چندین هفته وقت بگذارم که فروم و نرم‌افزارش رو عوض کنم.
    دوست عزیز همین طور که خود شما هم گفتید داریم اشکالاتی که به نظرمون می رسه را بگیم قصد دردسر درست کردن هم برای کسی نداریم تا به حال هم در این فروم همه چیز دوستانه بوده و محترمانه . هر تغییری چه درست چه غلط با عکس العمل هایی درست یا غلط مواجه میشه . اما نکته مهم صبوری دو طرفه هست و اعتراف به اشتباه دو طرفه چه از طرف ما که فقط داریم نظر می دیم و اشکالات و می گیم و شاید به این نتیجه برسیم داریم اشتباه می کنیم
    و چه از طرف شما که شاید در جمع بندی به این نتیجه برسید که قالب قبلی بهتره . اگر پست من و پریسای عزیز را بخوانید هیچ نشانی از غر زدن ایراد گرفتن و ناسپاسی دیده نمی شه . بگذریم از افرادی که همیشه طلب کارن و می خوان پشت سر هم بهشون سرویس بدن اما فراموش نکنیم که ما هممون تحصیل کرده ایم ! پس برخوردی نکنیم که ........

همه هم می دونن عوض کردن قالب کار یکی دو دقیقه نیست و زحمت برده اون هم وقتی که شاید همه ما خواب بودیم .ما جهت اطلاع شما دوست عزیز و زحمتکش عرض می کنم روانشناسی رنگ یکی از اجزا مهم موفقیت در تجارت الکترونیک هست و سایت هایی که روی رنگ های مناسب با موضوع طراحی میشن موفق تر هستن . از روانشناسی و تاثیر رنگ هم حرفی نمی زنم که همه دوستان بهتر از من در جریان هستن . جهت اطلاع دوستان عزیز عرض می کنم داوران سخت گیر پایان نامه من با وجود داشتن خصومت شخصی با استاد راهنمای بنده با دیدن طراحی رنگ پاور پوینت در روز دفاع نتونستن از رنگ آمیزی و تاثیری که روشون داشته حرف نزنن و تعریف نکنن.

و نکته آخردر مورد دو هفته خارج بودن و کار به جاهای باریک کشیدن که فرمودید باید بگم دوست محترم زبان مادری بنده فرانسه هست و با 14 سال زندگی در فرانسه و بلژیک هرگز شاهد قضاوت کسی در مورد آینده افراد نبودم . و به اصطلاح شما کارم به جای باریک نکشید. بهترین سالهای زندگی من روزهایی بود که می شد نظر مخالف داد و نظر مخالف شنید اما هیچ کس اجازه قضاوت شخصی در احوال دیگران را به خودش نمی داد.

زحمات شما از روز اول تا همین لحظه ستودنی است و این حرف های غیر معمول را هم به حساب خستگی عوض کردن قالب گذاشته میشه و بس.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام

دوستان تغییر به روز کردن نرم افزار فروم به نفع همه شما و کاربران آینده فروم است. این تغیرات به دلخواه ما انجام نمی‌شه(موارد تکنیکی مورد توجه است) و هموار سعی‌ به این بوده که از آخرین و بهترین نرم‌افزار برای این فروم استفاده بشود. ما هم شرایط شما را درک می‌کنیم که با توجّه به پیگیریتان در فروم به مشکلاتی بر خوردید ولی‌ دوستان ما هم بر اساس وضعیت زمانی‌ خودمان مجبوریم عمل کنیم. (ما هم زندگی‌ خودمان و محدودیت‌های زمانی‌ زیادی داریم) .پس لطفا صبور باشید و نکاتی‌ که به نظرتان مشکل دارد گزارش کنید تا آدمین‌های عزیز برطرف کنند. تمام این تغیرات برای بهبود عملکرد فروم است.

ممنونم از توجهتان
    ویرایش توسط Behrang : January 9th, 2010 در ساعت 02:18 PM

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

۱. تا زمانی که ما از vBulletin استفاده می‌کنیم، تغییرات vBulletin باعث تغییر ظاهر فروم خواهد شد. حالا اگر تغییر ظاهر و عوض شدن جای بعضی از لینک‌ها به نظر شما عوض شدن «کل سیستم فروم» حساب می‌شه، جواب سوال شما بله هست.
    ۲. خیر. زمانی که من فروم رو به روز کردم، چندین هفته بود که نسخه آزمایشی رو نصب کرده بودم و در حال تست بودم، اما طبیعیه که همه اشکالات در تست مشخص نمی‌شه. به خصوص این که بسیاری از کاربران از نسخه‌های متفاوت مرورگرها استفاده می‌کنند که این می‌تونه بعضا مساله ساز بشه. ضمن این که شما یک بار از اول تمام پست‌های این تاپیک رو بخونید و ببینید که چند تا از اشکالاتی که گفته شده، اشکال اساسی بوده. نتیجه رو هم به من اعلام کنید.
    درود، آقا بابک عزیز، پیرو نکته ای که اشاره کردید که اشکالات جدی مطرح بشه. میخواستم بدونم که چه هنگامی میشه آخرین پستهای ارسالی را مشاهده کرد البته گویی الان میشه عنوان تاپیک هایی که آخرین پستهای ارسالی در آنها بوده را دید ولی به نظر این بنده ، در حالت قدیمی رسیدگی به ارسالها خیلی آسان تر بود چون میشد جملات اول پست ها را خواند. در صورت امکان تدابیری را در نظر بگیرید تا این امکان دوباره محیا شود.
    در ضمن این که ما بیایم و شما را به باد انتقادهای نابجا بگیریم اون هم به جای کمک به حل سریعتر این مشکلات کار درستی نیست مثلا من خودم گفتم با رنگ مشکل دارم ولی بعد از حرف شما فهمیدم من که با تغییر یک رنگ ناراحت شدم چه طوری میتونم برم غربت با اون همه تغییر رنگ یکدفعه کنار بیام. حالا دوستان ببینند که این کار تغییر نرم افزار احتمالا از ایشون هم کلی زمان گرفته و خودتون هم بارها شده به جای صواب، کباب بشید. ولی آیا این درسته؟ پیروز و پایدار باشید.

تصحیح: چون نمی خواستم پست اضافی بدم باید بگم منظور من این نبود که تغییر رنگ فروم از شما وقت گرفته، بلکه منظورم این بودکه تغییر نرم افزار از شما وقت گرفته. امیدوارم سوء تفاهم پیش نیامده باشه. من نمیخواستم متلک گفته باشم. در ضمن من هم مثل خیلی ها از این نرم افزار تا حدودی اطلاع دارم و اگر کمکی باشه در خدمتم.
    ویرایش توسط h.behrouz : January 9th, 2010 در ساعت 02:55 PM
    I am back to AA.