صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۱

پیش فرض پاسخ : اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۱

نقل قول نوشته اصلی توسط nixnox نمایش پست ها
    سلام دوستان ، اسم خانمی که قصد ازدواج داشتم باهاش در اومده ، الان اصلا نمیدونیم چیکار کنیم،هرکی میتونه یه راهنمایی کنه
    نه میدنم چقدر زمان دارم که ارسال کنم ، نه میدونم عقد کنیم با هم میریم یا نه
    اگر قبلن آمریکا نبوده یا فامیل درجه یک اونجا نداره، نمی تونه بره.
    اگر کیس نامبرش بالاست، ممکنه مصاحبه بهش نرسه
    هر کی اسمش در می آد، گرین کارت نمی گیره.
    فرض کن ترامپ بره و مصاحبه شما بعدش باشه و همه چی خوب پیش بره.
    فوقش می ره آمریکا تنهایی و بعد شما را می بره. کسی قانون نگذاشته برندگان لاتری نباید ازدواج کنن!
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member majesti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

منظورتون از کیس نامبر بالا یعنی چند به بالا؟ مثلا بالای 10 هزار؟
    در مورد اینکه با پذیرش دانشجویی بریم و بعد اونجا پرونده لاتاری رو به جریان بندازیم کسی اطلاعی داره؟

Junior Member

منم بعد 7 سال بالاخره اسمم در اومد، اونم چه وقتی! ترامپ، تراول بن، کرونا امیدوارم همونطور که شانس داشتیم انتخاب شدیم، ویزا رو هم بتونیم بگیریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    اگر قبلن آمریکا نبوده یا فامیل درجه یک اونجا نداره، نمی تونه بره.
    اگر کیس نامبرش بالاست، ممکنه مصاحبه بهش نرسه
    هر کی اسمش در می آد، گرین کارت نمی گیره.
    فرض کن ترامپ بره و مصاحبه شما بعدش باشه و همه چی خوب پیش بره.
    فوقش می ره آمریکا تنهایی و بعد شما را می بره. کسی قانون نگذاشته برندگان لاتری نباید ازدواج کنن!
    دوست عزیز لطف میکنید اطلاعات بیشتری در مورد کیس نامبر ها بخصوص زمان مصاحبه ها بدید. من بولتین های سال گذشته رو چک کردم ولی نتونستم ازش بفهمم چه کیس نامبری چه ماهی نوبتش میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط number47 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطف میکنید اطلاعات بیشتری در مورد کیس نامبر ها بخصوص زمان مصاحبه ها بدید. من بولتین های سال گذشته رو چک کردم ولی نتونستم ازش بفهمم چه کیس نامبری چه ماهی نوبتش میشه
    اگر به عنوان ایرانی ثبت نام کردید، اکتبر تا 750، نوامبر تا 1450 (خبر مرگ نارنگی پوسیده)، دسامبر تا 3000، ژانویه تا 5100، فبریه تا 6500، مارس تا 9800، ...

می تونین درخواست بدید مصاحبه اتون را عقب بندازن تا ببینین نارنگی له میشه یا نه. البته ممکنه تا وقت بعدی مصاحبه گرین کارت ها تموم بشه.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    اگر به عنوان ایرانی ثبت نام کردید، اکتبر تا 750، نوامبر تا 1450 (خبر مرگ نارنگی پوسیده)، دسامبر تا 3000، ژانویه تا 5100، فبریه تا 6500، مارس تا 9800، ...

می تونین درخواست بدید مصاحبه اتون را عقب بندازن تا ببینین نارنگی له میشه یا نه. البته ممکنه تا وقت بعدی مصاحبه گرین کارت ها تموم بشه.
    خیلی ممنون
    پس برای من که کیس نامبرم 18000 هست میوفته ماه های آخر؟ بعضی از دوستان نوشتن ممکنه شماره های بالا وقت مصاحبه بهشون نرسه، آیا درسته؟

Junior Member

سلام به همه، خواهر من که ایران هستش انتخاب شده. کیس نامبرش بالای ده هزار
    من خودم امریکا هستم. با این اوضاع کرونا و شلوغیای اخیر امریکا معلوم نیست چی قراره بشه.

Junior Member

سلام دوستان.

من آمریکا هستم با ویزای دانشجویی F-1 و سال اول دکتری هستم. امسال لاتاری رو بردم، کسی میدونه فرآیندش از آمریکا چطوریه و چه جوری باید اقدام کرد؟ من می خوام وکیل بگیرم، اگر کسی وکیلی هم میشناسه معرفی کنه ممنون میشم.

Junior Member

دوستان من اسمم در اومده
    لطفا راهنمایی کنید چه کارهای باید انجام بدم
    چه فرم هایی باید تکمیل بشه و آیا الان نیاز به ایمیل زدن به جای خاصی هست یا نه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soren23 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من آمریکا هستم با ویزای دانشجویی F-1 و سال اول دکتری هستم. امسال لاتاری رو بردم، کسی میدونه فرآیندش از آمریکا چطوریه و چه جوری باید اقدام کرد؟ من می خوام وکیل بگیرم، اگر کسی وکیلی هم میشناسه معرفی کنه ممنون میشم.
    برای شما که خیلی راحته، فقط کافیه مراحل زیر رو انجام بدین. لینکشم پایین گذاشتم برات. البته بازم خودت مطمئن شو بعد اقدام کن
    If you receive notification through the E-DV website that you have been selected for further processing in the DV Program, and you are physically present in the United States, you may be eligible to adjust status to obtain permanent residence through the DV Program. For more information, see Adjustment of Status.

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/adjustment-of-status-in-the-united-states.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)