صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 173

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوست عزیز مظمینید جی ار ای نمیخوان خیلی جاها؟!
    بله 90 درصد جاها بخاطر کرونا GRE را Waive کردن و بعضی از جاها هم Optional هست. تک و توک هستن که می خوان
    Impossible is impossible

Junior Member

با سلام
    دوستان با توجه به نزدیک بودن ددلاین ها نمیدونم با این رزومه اصلا میتونیم برای ارشد MBA اقدام کنم یا خیر. ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه.

کارشناسی مهندسی برق معدل 14.3 (2.77 بر اساس wes)
    یک مقاله کنفرانسی داخلی حین دوره کارشناسی
    آیلتس 8 تافل 112
    GRE 325 ( وربال 162 و کوانت 163)
    سابقه کاری 7 سال مدرس زبان

رنک اصلا برایم مهم نیست ولی آیا این رزومه برای دریافت TUITION WAIVER کافی است؟ اگر آمریکا امکانش نیست آیا با این رزومه میشه به دریافت TUITION WAIVER فکر کرد؟ یا باید ارشد داخلی بخونم برای دکترا اقدام کنم؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

ببخشید دوستان این یک دانشگاه معمولی و متوسط رو به پایین هست و پذیرش گرفتن توش راحته؟ (لینک) کسی از درصد پذیرشش اطلاع داره؟
    96 nine or six

Banned

دوستان تورم تو آمریکا زیاد شده؟ میزان فاند من برای پاییز 2020 مقدار 22 هزار بود تقریبا بعد دیفر کردم بهار 2020 (یعنی ترم کنونی که البته باز نتونستم برم) نوشته فاند حدود 26000. الان دیفر کردم برای ترم پاییز 2021.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید بنده ۳۰ سالمه، لیسانس کامپیوتر دارم دانشگاه آزاد خوراسگان ورودی ۸۸ بودم ، معدلم خیلی پایینه ۱۳.۱۵ و همیشه رویای درس خوندن در دانشگاه کارنگی ملون در رشته رباتیک را داشتم، دو ترم هم ارشد هوش مصنوعی خوندم دانشگاه آزاد نجف آباد سال ۹۴ که انصراف دادم
    الان دانشجو سال اول ارشد رباتیکم دانشگاه ایتمو روسیه و اکثر نمراتم 5A هست و رشتمون دوال دیگری هست میتونیم کل تحصیل را ایتمو بمونیم و فقط مدرک ایتمو بگیریم میتونیم هم ترم ۳ فنلاند یا استونی بریم مدرک دو دانشگاه را بگیریم که من استونی ( تالین تک) پذیرفته شدم. اما میتونم تغییر بدم و نرم استونی و روسیه بمونم
    مشکلم اینه که گرایشی که دوست دارم اینتلیجنت رباتیک فقط تو خود ایتمو است و یک مدرکه و گرایش استونی که میخوام برم بایو مکاترونیک میشه، به نظرتون برای دکترا کارنگی ملون دو مدرکه بودن تاثیری داره یا خیر که اگر نداره تغییر بدم گرایشم را و کل مدت روسیه بمونم؟

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = دانشگاه ازاد تهران مرکز - رشته کامپیوتر سخت افزار - معدل 14.04
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = دانشگاه آزاد تهران مرکز - رشته هوش مصنوعی - معدل 18.89
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) = تافل 95
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing = هنوز ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) = 2تا مقاله ISI یکی Q1 و Q2
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) = همکاری با دانشگاه هاردن سیمون امریکا در پردازش سیگنال سیارک ها، برنامه نویسی هم 2 سال کار کردم، مدارک شبکه هم زیاد دارم
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش= فول فاند هرجای امریکا

Junior Member

شانستون بالاست برای پذیرش مخصوصا رنکینگ بین 50-100

نقل قول نوشته اصلی توسط sezarsf نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = دانشگاه ازاد تهران مرکز - رشته کامپیوتر سخت افزار - معدل 14.04
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = دانشگاه آزاد تهران مرکز - رشته هوش مصنوعی - معدل 18.89
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) = تافل 95
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) = 2تا مقاله ISI یکی Q1 و Q2
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) = همکاری با دانشگاه هاردن سیمون امریکا در پردازش سیگنال سیارک ها، برنامه نویسی هم 2 سال کار کردم، مدارک شبکه هم زیاد دارم
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش= فول فاند هرجای امریکا

Senior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = دانشگاه محقق اردبیلی و غیرانتفاعی گرمسار+عمران+مجموع کاردانی و کارشنایی ۱۳.۵۰
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = دانشگاه پیام نور یک ترم خوندم و انصراف دادم.البته الان میتونم مجدد شرکت کنم
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) = آیلتس ۶.۵
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) = ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) =۲ سال سابقه کار با بیمه تو یه شرکت عمرانی بین المللی دارم.البته اینجا حسابدارم.ولی میتونم بگم مهندسی یا حسابداری کار کردم.
    ویزای شنگن هم تو پاسپورتم داشتم
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش= برام فاند مهم نیست.یعنی بعید میدونم بتونم بگیرم.بیشتر مدنظرم یه دوره آموزشی کوتاه مدت برای ورود به بازار کاره.اول از همه حسابداری رو در نظر دارم.بعد عمران

1- لیسانس فناوری اطلاعات دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 15.5

2- فوق لیسانس فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی معادل 18.2

3- برای زبان هنوز شروع نکردم ولی حتماً نمره خوبی برای GRE و TOEFL خواهم گرفت.

4- دو مقاله ISI و یک مقاله ISC

5- سابقه کار مرتبط

--

آیا با داشتن نمره زبان خوب و نوشتن یک مقاله ISI دیگه میتونم شانس داشته باشم؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

1.شیمی دانشگاه فرهنگیان معدل 16.5
    2.شیمی آلی دانشگاه گیلان معدل 15.2
    3.تافل 97
    4.gre 314
    مقاله دوتا

یک ISI و یک داخلی
    پنج سال سابقه تدریس
    بنظرتون با این شرایط چقدر امیدوار باشم؟
    میارزه ارشد دوباره بخونم که معدل رو بالا ببرم؟چون سه سال وقت دارم یا با ریسرچ میشه پوشش داد معدل رو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)