صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 173

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

Junior Member

پیش فرض شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

۱- لیسانس : دانشگاه تبریز + مهندسی عمران + 13.90
    ۲- فوق لیسانس : شهید مدنی + سازه + 19.80 ( همه واحد ها تموم شده و ترم بعد(3) پایان نامه رو شروع میکنم)
    ۳- نمره زبان : تافل 95
    ۴- نمرهGRE : 317(V150 Q167 W4) k
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : یک مقاله کنفرانسی ذر لیسانس + 1 مقاله ژورنالی سابمیت شده
    ۶- سابقه کار مرتبط : دو سال کار نیم وقت در دفتر مهندسی
    ۷- دکتری فال .2021 - فول فاند

ممنون میشم اگر دوستان شانس منو برای آمریکا ارزیابی کنن و اگر شانسی هست تقریبا چه رنکی معقوله ؟

پیش فرض شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

با سلام،

دوستانی که قصد گرفتن پذیرش برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ از دانشگاه‌های آمریکا را دارند فقط از این تاپیک استفاده نمایند. توجه بفرمایید برای گرفتن مشورت از دوستان با تجربه، رعایت الگوی زیر الزامی است و پست هایی که خارج از الگوی زیر باشند حذف خواهند شد.

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.

توجه: در صورت نداشتن نمرات زبان آیلتس، تافل یا GRE می‌توانید تقریبی از نمره‌هایی که می توانید بیاورید، ارائه نمایید.

پس از درج کردن درخواست خود، حداقل 3 روز صبر کنید تا کاربران دیگر به درخواست شما پاسخ بدهند. در صورت عدم دریافت جواب، ابتدا پست قدیمی خود را از طریق گزینه"گزارش پست خلاف" که در سمت راست نوار طوسی رنگ پایین هر پست قرار دارد، گزارش کنید تا پست قدیمی شما که بی جواب مانده، توسط مدیر مربوطه حذف شود. توجه کنید که در متن گزارش پست خلاف،فقط عبارت "تجدید پست" را بنویسید. پس از گزارش نمودن پست قدیمی، می توانید اقدام به درج نمودن پست جدید کنید.

لطفاً اگر نظر متفاوتی در مورد شرایط یکی از کاربران دارید، در پاسخ به ارسال آن کاربر بیان بفرمایید و از بحث با دیگر دوستان در مورد نظرهایشان، پرهیز نمایید. هم‌چنین از ارسال نوشه جدید تنها به منظور تایید، تاکید، تشکر و تبریک جداً خودداری بفرمایید.

برای مطالعه پست های مربوط به شانس پذیرش برای سال ۲۰۱۹، تاپیک "شانس پذیرش/فاند از دانشگاه های امریکا در سال ۲۰۱۹" را مطالعه کنید.

به امید موفقیت شما عزیزان
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها

۲- فوق لیسانس : شهید مدنی + سازه + 19.80 ( همه واحد ها تموم شده و ترم بعد(3) پایان نامه رو شروع میکنم)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : یک مقاله کنفرانسی ذر لیسانس + 1 مقاله ژورنالی سابمیت شده

ممنون میشم اگر دوستان شانس منو برای آمریکا ارزیابی کنن و اگر شانسی هست تقریبا چه رنکی معقوله ؟
    سلام
    معدل لیسانستون پایین هست ولی خوشبختانه در ارشدتون جبران شده و gre تون هم خوبه.
    نمره ی زبانتون هم مناسبه، البته معدود دانشگاه هایی حتی در رنک های متوسط هم هستن که شاید مینیمم زبانشون بالاتر باشه ولی نمرتون برای 95 درصد دانشگاه ها کاملا مناسب هست.
    مقاله ی کنفرانسیتون اگه فارسی هست خیلی تاثیر گذار نیست، مقاله ی ژورنالیتون رو در ArXiv آپلود بکنید که بتونن ببینن قبل اکسپت شدنش و در رزومتون بگذارید.
    بنظرم معقولترین رنج اپلای با توجه به رزومتون بین رنک 300 تا 500 هست، البته رنک های بهتر هم اگه کسی رو خوشتون اومد بهش ایمیل بزنید ولی درصد جواب گرفتنتون پایین تر خواهد بود.
    نکته ی دیگه ای که ما نمیتونیم نظری راجع بهش بدیم کیفیت کاری هست که در ارشدتون انجام دادید. این رنک 300-500 با درنظر گرفتن اینه که کار ارشدتون هم یک کار متوسط بوده باشه، منتها اگه خودتون میدونید که کیفیت کارتون بالا بوده مطمئنا شانستون برای رنک های بهتر بالا میره.
    راجع به سابقه کارتون اگه کار واقعا طراحی بوده، نمونه پروژه هایی که انجام دادید به صورت شکیل در بیارید و جایی آپلود بکنید و لینکش رو در رزومتون قرار بدید.

1. کارشناسی: هنر+ سینما+ 19.5(رتبه اول)
    2.کارشناسی ارشد: دانشگاه تهران + سینما + 19
    3. آیلتس 6.5 یا 7
    4. gre (در هنر، چک کردم رنک های اول هم نیاز نداشتند)
    ۵- 1 داخلی
    ۶- 10 تا 15 سال سابقه، حدود 20 جایزه و لوح تقدیر،مدیر رویداد های هنری ملی و استانی(جشنواره و...)
    ۷- دانشگاه هایی که رنک زیر 20 در رشته خودم دارند (دوستان دیگرم سال های قبل با شرایط پایین تر از من پذیرش گرفتن) /کارگردانی ( مستر دوم اولویت اول- بعد phd)/پاییز/ فاند نیاز ندارم

با سلام و عرض ادب
    با توجه به شرایط فوق و اینکه برادرم هم اونجا امسال سیتیزن میشه و میتونه اسپانسرم بشه (و حتی بعد ورود هم وام بگیرم) شرایط رو چقدر مساعد ارزیابی می کنید؟ البته اقوام دیگه هم هستن که بتونن اسپانسر باشن، خودم هم تا حدود زیادی الان نقدینگی ارزی دارم. اولویت اولم مستر دوم هست نه phd. افرادی بود با شرایط پایین تر از من در سال و 2018-2017 رنک زیر 10 گرفتن (البته بدون فاوند)اما الان در دسترسم نیستن برای پرس و جوی بیشتر. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1. کارشناسی : دانشگاه شیراز ، مهندسی برق الکترونیک ، معدل 13.7
    2.آیلتس 7.5
    3. به دنبال ارشد مهندسی کامپیوتر زیر شاخه شبکه های کامپیوتری یا امنیت شبکه ، رنک دانشگاه مهم نیست ، شهریه هم سالی نهایت 10 هزار تا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial_yazd

1: کارشناسی: مهندسی صنایع دانشگاه سراسری یزد. معدل 16.51
    2: ارشد: صنایع- تحلیل سیستم ها دانشگاه الزهرا تهران- آموزش محور- معدل 16.38
    3: زبان: ایلتس1 ماه دیگه امتحان میدم احتمال زیاد 7 رو میگیرم
    4.-
    5. مقاله یه داخلی دارم
    6. 5 سال سابقه کار/ سازمان دولتی/ بازرگانی کار کردم
    7. فوق مجدد- پاییز 2021- فول فاند-

بعد از سالها برای نوستالژی اومدم سر بزنم
    به نظر من شانس شما برای رنج ۵۰ تا ۲۰۰ خوبه. جی آر ایتون معدل \ایین لیسانسو کاور میکنه.
    همونطور که دوست دیگه گفتن مقاله رو آرکایو سابمیت کنین که ببینن و شانستون بالاتر بره

Senior Member Sha7ab آواتار ها

رنک متوسط شانس دارین
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh97 نمایش پست ها
    1. کارشناسی : دانشگاه شیراز ، مهندسی برق الکترونیک ، معدل 13.7
    2.آیلتس 7.5
    3. به دنبال ارشد مهندسی کامپیوتر زیر شاخه شبکه های کامپیوتری یا امنیت شبکه ، رنک دانشگاه مهم نیست ، شهریه هم سالی نهایت 10 هزار تا
    با جی آر ای بالا شانس سلف فاند دارین
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

با تشکر از همه دوستانی که پاسخ دادن

حالا اگر دوباره تافل و جی آری بدم و تافل رو ببرم بالای 100 و جی آر ای رو ببرم بالای 320

چقدر تاثیر خواهد داشت ؟

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)