صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 173

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها

اگر ک دنبال کار کردن و پول هستید. فوق لیسانس. برو فوق های یک ساله رو ببین کجا دارن پیدا کن و اپلای کن. اقتصاد امار فایننس ریاضی real estate و هر رشته ای تو این حوزه
    شما رو به کار در حوزه مالی میرسونه.
    سلام دوست عزیز... آخه به هر دانشگاهی هم نمیشه درخواست داد چون احتمال ویزا شدنشون پایینه... بخصوص یکساله... البته من شنیدم و اومدم اینجا تا داده های بیشتری بتونم جمع کنم... مورد خود من مثلا فقط ویزاست مشکلی از بابت هزینه برای دانشگاه هم ندارم...

سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم بفرمایید شانس من برای پذیرش با فاند برای دانشگاه های آمریکا چطوره؟ (برای چه رنکهایی اپلای کنم بهتره؟)

مهندسی پزشکی - دانشگاه آزاد (علوم تحقیقات) - کارشناسی - معدل 16.8
    مهندسی پزشکی - دانشگاه آزاد (علوم تحقیقات) - ارشد - معدل 18.4

مقاله داخلی علمی پژوهشی: 1 عدد - نویسنده اول
    مقاله کنفرانسی: 12 مقاله (تقریبا نصفش انگلیسی و خارجی) در اکثرشون نویسنده اول
    تألیف کتاب: 1 جلد (چاپ انتشارات دانشگاهی - مرجع درسی شده الان)
    ثبت اختراع داخلی: 5 اختراع ثبت شده و 2 اختراع در حال ثبت

سابقه استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان
    نزدیک به ده سال سابقه کار (غیر مرتبط با رشته)
    تسلط به اکثر نرم افزار های تخصصی

تافل: 108
    جی آر ای: هنوز امتحان ندادم ولی به احتمال خیلی بالا در این محدوده میشه نمرم (با توجه به آزمون های آزمایشی):
    Q(166-170) - V(156-162)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم بفرمایید شانس من برای پذیرش با فاند برای دانشگاه های آمریکا چطوره؟ (برای چه رنکهایی اپلای کنم بهتره؟)

مهندسی پزشکی - دانشگاه آزاد (علوم تحقیقات) - کارشناسی - معدل 16.8
    مهندسی پزشکی - دانشگاه آزاد (علوم تحقیقات) - ارشد - معدل 18.4

مقاله داخلی علمی پژوهشی: 1 عدد - نویسنده اول
    مقاله کنفرانسی: 12 مقاله (تقریبا نصفش انگلیسی و خارجی) در اکثرشون نویسنده اول
    تألیف کتاب: 1 جلد (چاپ انتشارات دانشگاهی - مرجع درسی شده الان)
    ثبت اختراع داخلی: 5 اختراع ثبت شده و 2 اختراع در حال ثبت

سابقه استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان
    نزدیک به ده سال سابقه کار (غیر مرتبط با رشته)
    تسلط به اکثر نرم افزار های تخصصی

تافل: 108
    جی آر ای: هنوز امتحان ندادم ولی به احتمال خیلی بالا در این محدوده میشه نمرم (با توجه به آزمون های آزمایشی):
    Q(166-170) - V(156-162)
    سلام رفیق!
    شما رزومه تون خوبه. یه رزومه پی دی اف ترتمیز بنویسید و مقاله هاتون رو هم ذکر کنید البته بهتر بود که به انگلیسی توی ژورنال داشتید ولی همین ها هم سابقه ریسرچ رو خوب نشون میده. نمره تافل هم عالی یه (من خودم هم سالی که تافل دادم 108 شدم!) و احتمالاً نمره جی آر ای هم واقع بینانه باشه. شما از فورم لیست دانشگاه های آمریکا رو بگیرید و "با خالصیت جهان و وقارت تمام" شروع به ایمیل به استادها بکنید و رزومه رو به پیوست بفرستید. فقط این مدل ایمیل زدن خیلی مهمه شاید باورتون نشه! سابجکت رو مستقیم بنویسید که دنبال پوزیشن هستید، ایمیل طولانی ننویسید، پاراگراف ها رو جدا کنید، ایمیل رو بر اساس ریسرچ اینترست استاد شخصی سازی کنید و اسم استاد رو اول ایمیل خطاب کنید تا مشخص نشه یه ایمیل تمپلت رو به n نفر فرستاید!!! یه حول قوه الهی من یه پست بعداً در زمینه ایمیل نوشتن میذارم ولی همین الان هم تاپیک های فورم رو بخونید رفقا پیشنهادات خوب گذاشتن. دیگه یه قسمتش هم به شانس مربوطه بنابراین ممکنه 500 تا ایمیل بزنید و در آخر یه 5 یا 6 تا پیشنهاد خوب برای اپلای بهتون بشه ولی اگه بتونید پوزیشن با فاند رو قبل اپلای تضمین بگیرید دیگه خیالتون راحت میشه. پیروز باشید!
    ویرایش توسط mehdizad88 : August 27th, 2021 در ساعت 08:06 AM
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ahashemi13 نمایش پست ها
    سلام

کارشناسی فیزیک دانشگاه زنجان معدل ۱۷.۵
    ارشد فیزیک شریف ۱۴.۵

سه مقاله خارجی با ایمپکت‌های 2.5, 1.3, 2 دارم که تو همه‌ش نویسنده اول هستم. یک مقاله داخلی هم دارم.
    دو پرزنتیشن در دو کنفرانس مشهور و یک ارائه پوستر مشترک در کنفرانس دیگر
    عضو تیم دوم یک مسابقه hackathon امریکایی
    ترجمه کتاب تخصصی به فارسی
    دو سال سابقه کار مرتبط با گرایش به عنوان research scientist در ایران
    سابقه ta چند درس مختلف در شریف و زنجان

آیا سابقه ریسرچ و کارم معدل پایین ارشدم رو جبران می‌کنه؟ شانس پذیرش فول فاند دکترا از چه رنک دانشگاه‌هایی دارم؟
    در دروس لازم برای گرایش‌هایی که می‌خوام اپلای کنم نمرات بالا و بعضاً کامل گرفتم.

ممنونم از دوست عزیزی که پاسخ دادن.
    اگر ممکنه بقیه هم نظرشون رو بگن که من انتظاراتم رو بتونم تعدیل و رنک‌هایی که براشون ایمیل می‌فرستم رو مدیریت کنم.
    توصیه‌نامه‌های خوبی هم دارم و پاشنه آشیلم فقط همین معدل ارشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام رفیق!
    شما رزومه تون خوبه. یه رزومه پی دی اف ترتمیز بنویسید و مقاله هاتون رو هم ذکر کنید البته بهتر بود که به انگلیسی توی ژورنال داشتید ولی همین ها هم سابقه ریسرچ رو خوب نشون میده. نمره تافل هم عالی یه (من خودم هم سالی که تافل دادم 108 شدم!) و احتمالاً نمره جی آر ای هم واقع بینانه باشه. شما از فورم لیست دانشگاه های آمریکا رو بگیرید و "با خالصیت جهان و وقارت تمام" شروع به ایمیل به استادها بکنید و رزومه رو به پیوست بفرستید. فقط این مدل ایمیل زدن خیلی مهمه شاید باورتون نشه! سابجکت رو مستقیم بنویسید که دنبال پوزیشن هستید، ایمیل طولانی ننویسید، پاراگراف ها رو جدا کنید، ایمیل رو بر اساس ریسرچ اینترست استاد شخصی سازی کنید و اسم استاد رو اول ایمیل خطاب کنید تا مشخص نشه یه ایمیل تمپلت رو به n نفر فرستاید!!! یه حول قوه الهی من یه پست بعداً در زمینه ایمیل نوشتن میذارم ولی همین الان هم تاپیک های فورم رو بخونید رفقا پیشنهادات خوب گذاشتن. دیگه یه قسمتش هم به شانس مربوطه بنابراین ممکنه 500 تا ایمیل بزنید و در آخر یه 5 یا 6 تا پیشنهاد خوب برای اپلای بهتون بشه ولی اگه بتونید پوزیشن با فاند رو قبل اپلای تضمین بگیرید دیگه خیالتون راحت میشه. پیروز باشید!

بسیار سپاسگزارم از پاسخ جامع و راهنمایی مفیدتون. من اصلا ایمیل زدن به اساتید تو برنامه اپلایم نبود، ولی بعد از راهنمایی شما حتما این کار را خواهم کرد.
    من یه لیست طولانی از دانشگاه هایی که رشته منو ارائه میده تهیه کردم. فقط میخواستم نظر شما و سایر دوستان رو هم بدونم که برای چه محدوده رنکینگی، شانس برای پذیرش و فاند بیشتره تا واقع بینانه تر اقدام کنم.
    باز هم ممنونم از لطفتون

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

البته شما به طرق مختلف مثل جی آر ای و جی آر ای سابجکت معدل ارشد رو جبران کنید، یا در اس او پی این نکته رو یادآور بشین که معدل درسهای مرتبطتون خوبه، همه اینها کمک می کنند و همچنین سطح مقاله های شما.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahashemi13 نمایش پست ها
    ممنونم از دوست عزیزی که پاسخ دادن.
    اگر ممکنه بقیه هم نظرشون رو بگن که من انتظاراتم رو بتونم تعدیل و رنک‌هایی که براشون ایمیل می‌فرستم رو مدیریت کنم.
    توصیه‌نامه‌های خوبی هم دارم و پاشنه آشیلم فقط همین معدل ارشده.
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afd2021 نمایش پست ها
    سلام اساتید... واقعا باورم نمیشه همچین سایت فوق العاده ای وجود داشته باشه!!!دستمریزاد! از صبح دارم میخونم
    لیسانس مکانیک معدل ۱۲.۹ آزاد سال ۱۳۸۸ فارغ شدم
    ارشد مکانیک-تبدیل انرژی-پردیس دانشگاه ارومیه معدل ۱۵.۴ ۱۳۹۵
    آیلتس ۶.۵
    gre ندارم
    ۱۰ سال سابقه بیمه ای کار مرتبط-۲ سال مدیریتی
    یک مقاله فارسی کنفرانسی
    میتونم مقاله انگلیسی کنفرانسی داخل امریکا هم بدم

حداقل دانشگاهی که برای ویزا کمتر مشکلی بوجود بیاره... برای ارشد مجدد رشته هم مهم نیست یا انرژی یا mba یا... فاند هم نمیخوام... ضمنا برادرم هم سیتیزن هست نمیدونم بدرد میخوره یا نه این موضوع... دغدغه م پیدا کردن سریع کار و اقدام برای گرین کارت هستش...
    ممنونم

از دوستان و اساتید کسی نیست نظری داشته باشه؟؟

Junior Member Rosamund آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics- IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط afd2021 نمایش پست ها
    از دوستان و اساتید کسی نیست نظری داشته باشه؟؟
    سلام دوست عزیز. من اطلاعاتم بیشتر درباره مهاجرت به روش تحصیلی هست و اطلاعاتم راجع به سایر روش‌ها محدوده.
    حقیقتش معدل لیسانستون اصلاً جالب نیست! مینیمم خیلی از دانشگاه ها از 14 شروع میشه. با این حال دو تا مسئله هست. اول اینکه شما فاند نمیخواید و خود این موضوع کمی کار رو راحت میکنه؛ مسئله دوم اینه که آمریکا اهمیت زیادی برای جی آر ای قائل هست. شما همه سعیتونو بکنید که برای جی آر ای نمره خوب بیارید، شاید این طوری امیدی باشه.
    پیروز باشید
    !Truth Resists Simplicity

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosamund نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من اطلاعاتم بیشتر درباره مهاجرت به روش تحصیلی هست و اطلاعاتم راجع به سایر روش‌ها محدوده.
    حقیقتش معدل لیسانستون اصلاً جالب نیست! مینیمم خیلی از دانشگاه ها از 14 شروع میشه. با این حال دو تا مسئله هست. اول اینکه شما فاند نمیخواید و خود این موضوع کمی کار رو راحت میکنه؛ مسئله دوم اینه که آمریکا اهمیت زیادی برای جی آر ای قائل هست. شما همه سعیتونو بکنید که برای جی آر ای نمره خوب بیارید، شاید این طوری امیدی باشه.
    پیروز باشید
    خیلی ممنونم از پاسختون... البته میتونم از معدل ارشدم استفاده کنم برای مدرک دوم ارشد... اشتباه میکنم؟

Junior Member

با سلام
    ۲۷ سالمه
    ۱.مهندسی مکانیک از سراسری سبزوار معدل ۱۴ فارغ ۹۷ (البته نمره درسای مکانیک ۱و ۲ و ازمایشگاه و چندتا درسای تخصصی مکانیک نمره ۲۰ گرفتم)
    ۲.ندارم
    ۳.ندارم حدود ۵.۵ تا ۶
    ۴.ندارم حدود ۳۱۷ تا ۳۲۰
    ۵. یک مقاله خارجی کنفرانس بین المللی درباره انتقال حرارت البته فارسیه
    ۶.ندارم
    ۷ . مستر در رشته های حوزه فضانوردی / و خلبانی فول فاند شانسی دارم؟

لطفا راهنمایی کنید چیکار میتونم بکنم تا شانس اپلای را بالا ببرم؟
    به نظر شما مقاله درباره فضانوردی کلا حوزه ای که میخوام اپلای کنم کارسازه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)