صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 173

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

با سلام،

قصد گرفتن پذیرش دارم برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و شاید سال های آینده اش از دانشگاه‌های آمریکا و فقط و فقط و فقط آمریکا

۱- دانشگاه لیسانس : دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران + مهندسی پرتوپزشکی (مهندسی هسته ای گرایش پرتو پزشکی ) + معدل: 16/67
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: روزانه دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین + فیزیک هسته ای + معدل : 15
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : ندارم اما تقریبی شش و نیم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : کارآموزی لیسانسم در سازمان انرژی اتمی کرج شتابدهنده سیکلوترون بود . پروژه لیسانسم هم در خصوص میکرودزیمتری بود . در مقطع ارشد پایان نامه ام باز در سازمان انرژی اتمی راکتور تهران هستش و در حوزه تولید رادیوایزوتوپ های پزشکی فعالیت دارم
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش : هر دانشگاهی با هر فاندی فقط میخوام پی اچ دی برم آمریکا

به امید موفقیت شما عزیزان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    با سلام،

قصد گرفتن پذیرش دارم برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و شاید سال های آینده اش از دانشگاه‌های آمریکا و فقط و فقط و فقط آمریکا

۱- دانشگاه لیسانس : دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران + مهندسی پرتوپزشکی (مهندسی هسته ای گرایش پرتو پزشکی ) + معدل: 16/67
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: روزانه دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین + فیزیک هسته ای + معدل : 15
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : ندارم اما تقریبی شش و نیم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : کارآموزی لیسانسم در سازمان انرژی اتمی کرج شتابدهنده سیکلوترون بود . پروژه لیسانسم هم در خصوص میکرودزیمتری بود . در مقطع ارشد پایان نامه ام باز در سازمان انرژی اتمی راکتور تهران هستش و در حوزه تولید رادیوایزوتوپ های پزشکی فعالیت دارم
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش : هر دانشگاهی با هر فاندی فقط میخوام پی اچ دی برم آمریکا

به امید موفقیت شما عزیزان
    چه رشته ای؟ ایرانی ها را نمیذارن اتمی هسته ای بخونن/ اگه میخوای فیزیک پذیرش بگیری بازم باید گرایشت را عوض کنی و تو sop به یک گرایش دیگه ابراز علاقه کنی. اگه پذیرش گرفتی واسه ویزا اتم٬ هسته و سازمان اینا را حذف کن از رزومه ات.
    امضا نامرئی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lman نمایش پست ها
    لیسانس مهندسی کامپیوتر از امیرکبیر با معدل 18.5
    مقاله ندارم
    تافل 100
    جی آر ای 315
    سابقه تی ای شدن
    فول فاند
    مقصد : آمریکا و بعد فرانسه و آلمان و اتریش و دانمارک
    من اینو اصلاح کنم چون فکر کنم اطلاعات کافی ندادم.

معدلم 18.5 هست. لیسانس کامپیوتر دارم می خونم از امیرکبیر. دو سه تا درس تی ای شدم. تافل 100 رو میارم انشاءلله و جی آر ای هم یدونه منهتن دادم 315 شدم و دارم می خونم ولی فرضا دور و بر 320 بیارم.
    من نوشتم مقاله ندارم ولی دارم روش کار می کنم که پروژه کارشناسی ای که ترم بعد بر میدارم رو ازش یه سابقه تحقیقاتی در بیارم برای خودم. خودم به فیلد ویژن علاقه دارم و برای ادامه تحصیل دوست دارم دکتری مستقیم برم آمریکا تو حوزه AI، احتمالا ویژن. اگه نشد بعدش دیگه اروپا کشورایی که گفتم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان با فرض داشتن معدل های متوسط در رشته مهندسی مکانیک داشتن جی ار ای 316 مزیت محسوب میشه یا نه؟این نمره خوبه اصلا؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cacacacac نمایش پست ها
    دوستان با فرض داشتن معدل های متوسط در رشته مهندسی مکانیک داشتن جی ار ای 316 مزیت محسوب میشه یا نه؟این نمره خوبه اصلا؟
    بله دوست عزیز. تا حدودی اثر معدلها را کاور میکند

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    چه رشته ای؟ ایرانی ها را نمیذارن اتمی هسته ای بخونن/ اگه میخوای فیزیک پذیرش بگیری بازم باید گرایشت را عوض کنی و تو sop به یک گرایش دیگه ابراز علاقه کنی. اگه پذیرش گرفتی واسه ویزا اتم٬ هسته و سازمان اینا را حذف کن از رزومه ات.

مرسی که وقت گذاشتی و پاسخ دادی
    رشته هایی مثل فیزیک پزشکی ، نانوتکنولوژی ، پزشکی هسته ای ، رادیوتراپی و اینا

سلام به دوستان

1. دانشگاه آزاد، مهندسی مکانیک-ساخت و تولید، 17.01
    2. Technical University of Denmark- Delft University of Technology، مهندسی هوافضا- سازه و کامپوزیت، 8.5 از 10
    3. آیلتس آکادمیک سال 2015، L7.5 S7.0 W6.0 R6.5 ولی مشکلی با گرفتن تافل یا آیلتس دوباره ندارم
    4. GRE رو ثبت نام کردم ولی هنوز آزمون ندادم ولی در کل فکر کنم 315 تا 320 و رایتینک 3 تا 4
    5. مقاله ندارم
    6. 5 سال سابقه کار
    7. فول فاند

ممنون میشم اگر شانسی دارم اعلام بفرمایید. همچنین رنک دانشگاهی که شانس بهتری برای پذیرش دارم رو هم اعلام بفرمایید.

سلام به دوستان

2. Technical University of Denmark- Delft University of Technology، مهندسی هوافضا- سازه و کامپوزیت، 8.5 از 10
    3. آیلتس آکادمیک سال 2015، L7.5 S7.0 W6.0 R6.5 ولی مشکلی با گرفتن تافل یا آیلتس دوباره ندارم
    4. GRE رو ثبت نام کردم ولی هنوز آزمون ندادم ولی در کل فکر کنم 315 تا 320 و رایتینگ 3 تا 4
    5. مقاله ندارم
    6. 5 سال سابقه کار
    7. فول فاند

ممنون میشم اگر شانسی دارم اعلام بفرمایید. همچنین رنک دانشگاهی که شانس بهتری برای پذیرش دارم رو هم اعلام بفرمایید.

Junior Member

بله دوست عزیز شانستون با داشتن GRE خوبه، دانشگاه 50-100 آمریکا را هم امتحان کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbaharvand6 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

4. GRE رو ثبت نام کردم ولی هنوز آزمون ندادم ولی در کل فکر کنم 315 تا 320 و رایتینگ 3 تا 4
    5. مقاله ندارم
    6. 5 سال سابقه کار
    7. فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

۱- دانشگاه علوم کشاورزی گرگان (دولتی)- رشته مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.94 شاگرد اول
    ۲- دانشگاه علوم کشاورزی ساری (دولتی) بدون امتحان ورودی- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.67 شاگرد اول
    ۳- نمره آیلتس 7
    ۴- نمره GRE ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : 5 مقاله ISI که دوتا از آنها دارای IF=6.08 میباشند. و سه تا دارای IF=0.78 هستند. 5 عدد مقاله علمی پژوهشی خارجی بدون ایمپکت. 2 مقاله فارسی علمی پژوهشی- یک مقاله کنفرانسی که برنده بهترین مقاله همایش شد. و دوتا مقاله همایش داخلی
    ۶- بعد از فارغ التحصیلی در رشته خودم مشغول به فعالیت بودم حدود 4 سال- دارای سه ثبت اختراع داخلی و یک ثبت اختراع US patent
    ۷- مقطع دکتری- فاند کامل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)