صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 173

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای آمریکا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱(پست اول الزامی)

1. دانشگاه پلی تکنیک + مهندسی مکانیک + 14.3
    2. دانشگاه خواجه نصیر + مهندسی سیستم های انرژی + 17.78،
    3. ارشد دوم، دانشگاه لینشوپینگ سوئد, مهندسی مکانیک, سیالات. معدل 5 / 4.
    4. آیلتس 6.5
    5. ژورنال خارجی از کار آزمایشگاهی پایان نامه اسم چهارم ISI، ژورنال انگلیسی دانشگاه تهران اسم اول، ی مقاله اسم اول در قسمت تخصص خودم (مقاله آزمایشگاهی و شبیهسازی هست)؛
    6. ی سال ریسرچ اسیستنت، انجام کار تابستانه پروگرمینگ، TA یک درس در یک ترم، انجام پایان نامه به صورت اینترنشیپ در یک شرکت اینترنشنال، 4 ماه ریسرچ اسیستنت بعد از ارشد دوم
    7. در رشته مکانیک آیا زیر رنک 100 میتونم پذیرش بگیرم، زیر 50 چطور؟!!! 9 ماه برای جی آر ای وقت دارم.

سپاس فراوان!!!

Junior Member

سلام دوست عزیز. با داشتن GRE خوب احتمال بسیار بالا بله میتونید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MOSF17 نمایش پست ها
    1. دانشگاه پلی تکنیک + مهندسی مکانیک + 14.3
    2. دانشگاه خواجه نصیر + مهندسی سیستم های انرژی + 17.78،
    3. ارشد دوم، دانشگاه لینشوپینگ سوئد, مهندسی مکانیک, سیالات. معدل 5 / 4.
    4. آیلتس 6.5
    5. ژورنال خارجی از کار آزمایشگاهی پایان نامه اسم چهارم ISI، ژورنال انگلیسی دانشگاه تهران اسم اول، ی مقاله اسم اول در قسمت تخصص خودم (مقاله آزمایشگاهی و شبیهسازی هست)؛
    6. ی سال ریسرچ اسیستنت، انجام کار تابستانه پروگرمینگ، TA یک درس در یک ترم، انجام پایان نامه به صورت اینترنشیپ در یک شرکت اینترنشنال، 4 ماه ریسرچ اسیستنت بعد از ارشد دوم
    7. در رشته مکانیک آیا زیر رنک 100 میتونم پذیرش بگیرم، زیر 50 چطور؟!!! 9 ماه برای جی آر ای وقت دارم.

سپاس فراوان!!!

Junior Member

سلام
    چه رنک دانشگاهی تو امریکا به رزومه ی من میخوره؟

لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه زنجان معدل 17 و خورده ای

ارشد مهندسی مکانیک علم و صنعت معدل 16 و خورده ای

ایلتس 7

جی ار ای 316 کوانت 166 وربال 150

یک مقاله isi یکیم در حال نوشتنشتم

1- لیسانس فناوری اطلاعات دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 15.5

2- فوق لیسانس فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی معادل 18.2

3- برای زبان هنوز شروع نکردم ولی حتماً نمره خوبی برای GRE و TOEFL خواهم گرفت.

4- دو مقاله ISI و یک مقاله ISC

5- سابقه کار مرتبط

--

آیا با داشتن نمره زبان خوب و نوشتن یک مقاله ISI دیگه میتونم شانس داشته باشم؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهيد بهشتي تهران

1- لیسانس کاردرمانی دانشگاه شهید بهشتی تهران معدل ۱۷.۰۹
    ۲- نمره زبان : ندارم ولی حدود ۷ ایلتس
    ۳- برای دولینگو هم میخوام امتحان بدم نمیدونم خوبه یا نه
    ۴- برای ارشد نوروساینس میخوام اپلای کنم

1- لیسانس برق با معدل 14
    2- نمره زبان آیلتس 7.5
    3- برای ارشد علوم کامپیوتر میخوام اقدام کنم
    تو زمینه ای که علاقه داشتم و رزومه کاری و پروژه ای داشتم با یه استادی از دانشگاه مصاحبه کردم و ایشون گفتن اقدام کن و از طرف دانشکده قبول شدی بهم فاند هم میده (استخدام به عنوان دستیار استاد)
    مشکل من گرفتن پذیرش از دانشکده هست که معدل پایینی دارم و چند تا از کورس های پیش نیاز رو هم پاس نکردم ( چون تغییر رشته دارم میدم)
    سیاست دانشگاه های آمریکا چجوریه؟ وقتی استاد اوکی داده ممکنه دانشکده قبول نکنه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh97 نمایش پست ها
    1- لیسانس برق با معدل 14
    2- نمره زبان آیلتس 7.5
    3- برای ارشد علوم کامپیوتر میخوام اقدام کنم
    تو زمینه ای که علاقه داشتم و رزومه کاری و پروژه ای داشتم با یه استادی از دانشگاه مصاحبه کردم و ایشون گفتن اقدام کن و از طرف دانشکده قبول شدی بهم فاند هم میده (استخدام به عنوان دستیار استاد)
    مشکل من گرفتن پذیرش از دانشکده هست که معدل پایینی دارم و چند تا از کورس های پیش نیاز رو هم پاس نکردم ( چون تغییر رشته دارم میدم)
    سیاست دانشگاه های آمریکا چجوریه؟ وقتی استاد اوکی داده ممکنه دانشکده قبول نکنه؟
    اگر مینیمم های گرجویت اسکول رو پاس نکنی کارت سخت میشه. دانشگاه با دانشگاه متفاوته ولی توی دانشگاه های کمتر رقابتی استاد "ممکنه" بتونه با گرجویت اسکول چونه بزنه (البته اگه بخواد از اعتبارش مایه بذاره). معدل 14 خیلی هم پایین نیست، میشه حدود 2.8 اگه اشتباه نکنم. بیشتر دانشگاه ها مینیمم 3.0 دارند. شما بهتره با استادت مشورت کنی و ازش بپرسی چی کار باید بکنی.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام دوستان. اگر برای مستر یکساله پذیرش داشته باشیم ممکنه سر ویزا به مشکل بر بخوریم؟ اگه بله، میشه لطفا بگید چرا؟
    بک گراند من: لیسانس معماری از دانشگاه سراسری گیلان/ معدل: 16.38/ آیلتس 7.5/ جی آر ای هنوز ندادم.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر برای مستر یکساله پذیرش داشته باشیم ممکنه سر ویزا به مشکل بر بخوریم؟ اگه بله، میشه لطفا بگید چرا؟
    بک گراند من: لیسانس معماری از دانشگاه سراسری گیلان/ معدل: 16.38/ آیلتس 7.5/ جی آر ای هنوز ندادم.
    دوست عزیز من خیلی اینجا جواب نمیدم اما دوست دارم اینجا بهتون جواب بدم. کلا قضیه ویزای آمریکا شانسی هست و به افسری که بهتون میخوره ربط داره. به نظرم به جای این که منتظر باشین بقیه بیان نظرشونو بدن که مشکل ساز میشه یا نه. تلاشتونو بکنید و توکل بکنید به خدا. من کسایی رو میشناسم که خیلی بار علمیشون بالا بود هیچ مشکلی نداشتن و هیچ کار سیاسی نکردن فقط سر مصاحبه یه ادم بهشون خورد که ازدم با ایرانیا مشکل داشت ریجکت کرد یا کلیرنس داد و کسایی هم که بار علمی بالایی هم نداشتن یا مستر مجدد و غیره بودن ویزا گرفتن اومدن. اینقدر به این مسایل فکر نکنید فقط خودتون رو اذیت میکنید و استرس میدید تا وارد روز مصاحبه نشید نمیفهمید چی میشه. هر کس یه تجربه مختلف داره. باور کنید تجارب دیگران خیلی هاش براتون اتقاق نمیفته چون هرکس با یه شخص متفاوت و با بک گراند مختلف مصاحبه میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها
    همه مدارک شما در مجموع شانس ویزا را تشکیل میدهند و نه صرفا نوع پذیرش. اینکه مستر پروفشنال یکساله برای ورود سریع به بازار کار عمدتا طراحی شده تا آکادمیک قطعا توسط ویزاآفیسر سفارت هم مورد نظر است اما به این معنی نیست که صرفا به همین دلیل شانس ویزا به نحو قابل ملاحظه ای در مقابل سایر مدارک اندک است. شما اگر فول فاند مثلا دکترا از دانشگاه معتبری داشته باشید با همان شرایط دیگرتان و فقط با تغییر این پذیرش به مستر بدون فاند یکساله یک دانشگاه دیگر رتبه کمتر، شانس ویزای پایین تری دارید اما در هر دو حالت، نه گرفتن و نه نگرفتن ویزا تضمین شده نیست.
    همانطور که گفتند دوستان اگر تنها شانستان است از دست ندهید و با مدارک کامل اپلای کنید. اگر پذیرش بهتری می توانید بگیرید مساله مشخص است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)