نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020 تا 2022

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020 تا 2022

کاربران گرامی
    با سلام و احترام

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت دبی در سال 2020 تا 2022 استفاده بفرمایید. جهت مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت دبی در سالهای گذشته میتوایند از موضوعات این زیر گروه استفاده بفرمایید.

با تشکر
    تیم مدیریت
    ویرایش توسط Simon : September 4th, 2021 در ساعت 05:59 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member salar265 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020

دوستان سایت سفارت امارات باز شده ولی وقت نمیده و نوشته صرفا برای موارد ضروری. کسی اطلاعات به روزی در مورد زمانی که میشه سفارت دبی وقت گرفت و همچنین زمان باز شدن مرز داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020 تا 2022

سلام دوستان... پیشنهاد میدم اینجا به اشتراک بگذاریم خبرهای مربوطه رو....

من الان چک کردم برای تحصیلی june وقت میده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020 تا 2022

دوستان کلا امریکا کنکله؟!! هیچ کس نیست تو سایت

Junior Member

سلام
    من 9 نوامبر، سفارت ابوظبی مصاحبه داشتم و الان در AP هستم
    کیسم EB2-NIW هست (مهاجرتی) و اگه سوالی هست حتما پاسخ میدم

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست جدیدا در دوبی مصاحبه داشته باشه یا ویزا گرفته باشه؟ مادر من شهریور وفت مصاحبه داره و می خواستم بدونم چه جزییاتی رو مد نظر داشته باشیم؟‌ همچنین با توجه به کوید شرایط امارات و سفارت چی هستش؟

سلام دوستان. کسی هست اخیرا در دبی مصاحبه شده باشه؟ من می خوام بدونم ایا برای ورود به سفارت در روز مصاحبه کارت واکسن کوید لازمه و چک میشه؟

Junior Member

سلام

وقت مصاحبه مادرم سه شنبه (دیروز) ۵ سپتمبر بود و درجا درخواست ویزاش قبول شد. و امروز چهارشنبه پاسپورت از محل کنسولی به صورت حضوری دریافت شد. یه مقداری راجع من و خواهرم که امریکا هستیم سوال کردند و این که مادرم چند وقت می خواد آمریکا بمونه (جواب ۳ تا ۵ ماه). در مورد پدرم که چی کار می کنه و این که ایران می مونه سوال کردند و مادرم بدون این که سوال بشه توضیح داده که بر می گرده ایران.
    در مورد واکسن سوال نکردند. مدارک خواصی هم از مادرم نخواستند ولی من ازشون خواسته بودم که مدارک ازدواج، شناسنامه،‌ مسکن و مدارک مالی شون رو ترجمه کنند (حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومن شده بود). حساب بانکی خودم در آمریکا رو هم داده بودم. همچنین یه نامه در توضیح این که چرا مادرم می خواد بیاد آمریکا و کجا می مونه نوشته بودم که استفاده نشد. چون درنهایت آفسیر هیچ مدرکی نخواسته بوده. به هر حال به نظرم اگر مدرکی در دست نداشته باشیم در سفارت آفیسر متوجه موضوع میشه و ممکن از مدارک سوال بپرسته و کار رو عقب بندازه. این گمان من هستش.

موفق و موید باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1782 نمایش پست ها
    سلام

وقت مصاحبه مادرم سه شنبه (دیروز) ۵ سپتمبر بود و درجا درخواست ویزاش قبول شد. و امروز چهارشنبه پاسپورت از محل کنسولی به صورت حضوری دریافت شد. یه مقداری راجع من و خواهرم که امریکا هستیم سوال کردند و این که مادرم چند وقت می خواد آمریکا بمونه (جواب ۳ تا ۵ ماه). در مورد پدرم که چی کار می کنه و این که ایران می مونه سوال کردند و مادرم بدون این که سوال بشه توضیح داده که بر می گرده ایران.
    در مورد واکسن سوال نکردند. مدارک خواصی هم از مادرم نخواستند ولی من ازشون خواسته بودم که مدارک ازدواج، شناسنامه،‌ مسکن و مدارک مالی شون رو ترجمه کنند (حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومن شده بود). حساب بانکی خودم در آمریکا رو هم داده بودم. همچنین یه نامه در توضیح این که چرا مادرم می خواد بیاد آمریکا و کجا می مونه نوشته بودم که استفاده نشد. چون درنهایت آفسیر هیچ مدرکی نخواسته بوده. به هر حال به نظرم اگر مدرکی در دست نداشته باشیم در سفارت آفیسر متوجه موضوع میشه و ممکن از مدارک سوال بپرسته و کار رو عقب بندازه. این گمان من هستش.

موفق و موید باشید.
    تاریخ درست: سه شنبه سپتمبر ۶

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)