صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020 تا 2022

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020

سلام وقت بخیر تو این اوضاع و احوال میشه بگید کدوم سفارت آمریکا وقت میده من از طریق ویزای کاری همسرم به ایشون باید ملحق بشم اما اصلا نمیتونم وقت پیدا کنم خواهشاً اگر میدونید راهنمایی کنید خیلی برامون مهمه

Banned

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط anakar نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر تو این اوضاع و احوال میشه بگید کدوم سفارت آمریکا وقت میده من از طریق ویزای کاری همسرم به ایشون باید ملحق بشم اما اصلا نمیتونم وقت پیدا کنم خواهشاً اگر میدونید راهنمایی کنید خیلی برامون مهمه
    پاکستان تنها راه حلشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020 تا 2022

سلام دوستان
    من در حال حاضر مشغول خوندن دکتری هستم. میخواستم بدونم اگر برای پست داک بخوام اقدام کنم و وقت سفارت بگیرم، حدودا چقدر طول میکشه وقت مصاحبه بگیرم (با توجه به شرایط کرونا و...)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roham77 نمایش پست ها
    یعنی حتی دانشجویان ایرانی هم با ویزا نمیتونند وارد خاک آمریکا شوند؟
    nakheyr , Covid 19 travel ban baraye irani ha az beyn rafte, inam matneah hast
    On October 25, President Biden announced a Presidential Proclamation titled “A Proclamation on Advancing the Safe Resumption of Global Travel During the COVID-19 Pandemic.” This proclamation, which takes effect at 12:01 am Eastern Standard Time on November 8, 2021, will end the travel restrictions under Presidential Proclamations (P.P.) 9984, 9992, 10143, and 10199 as they relate to the suspension of entry into the United States of persons physically present in Brazil, China, India, Iran, Ireland, the Schengen Area, South Africa, and the United Kingdom. In place of these restrictions, the President announced a global vaccination requirement for all adult foreign national travelers. This proclamation applies to persons aboard a flight scheduled to arrive in the United States that departs after 12:01 a.m. Eastern Standard Time on November 8, 2021
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceEdit in Ginger×

Junior Member

man Beirut vaght gereftam, aslan soraghe pakestan narid reject mikonaneton. Beirut hameye irani ha salhast ke miranEnable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceEdit in Ginger×

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2020 تا 2022

سلام دوستان

1- من می خواستم فرایند گرفتن وقت رو برای سفارت امریکا شروع کنم اما نمی دونم چطور کشور انتخاب کنم. جدا از باز یا بسته بودن سفارت، می خواستم ببینم کدوم کشور ها الان قرنطینه ی 14 روزه ندارن. اگر کسی می دونه راهنماییم کنه.
    با توجه به شرایط، اولویتم ارمنستانه که رفتن بهش راحت تره ظاهرا الانم بازه.
    2- احتمال پذیرفتن درخواست اکسپدایت چقدر هست؟ چون روش حساب کردم.
    3- یک مطلبی رو توی سایت سفارت ها می خوندم که باید از نظر پزشکی چک بشیم البته زیرش اسم DS260 رو اورده بود نه DS160 که اون هم بسته به کشور هزینه ی پزشکیش فرق می کرد. میشه لطفا راهنمایی کنید که همچین چکاپ پزیشکی هست یا نه یا فقط از نظر کرونا چک می کنن؟

با تشکر

Junior Member

وقت همگی بخیر

من الان درگیر گرفتن وقت سفارت هستم. عجیبه که اصلا هیچ سفارتی وقت خالی کلا نداره.

این درسته یا سایت شون قاطی کرده؟

مثلا اولین وقت خالی سفارت ارمنستان تا دیشب 1 ژانویه ۲۰۲۴ بود! الان همون هم دیگه نیست.

چرا انقد طولانی؟ طبیعتا تا اونموقع پذیرش دانشگاه کلا لغو میشه.

کسی این روزا وقت گرفته تجربه ش رو به اشتراک بزاره؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Dadparvar نمایش پست ها
    وقت همگی بخیر

من الان درگیر گرفتن وقت سفارت هستم. عجیبه که اصلا هیچ سفارتی وقت خالی کلا نداره.

این درسته یا سایت شون قاطی کرده؟

مثلا اولین وقت خالی سفارت ارمنستان تا دیشب 1 ژانویه ۲۰۲۴ بود! الان همون هم دیگه نیست.

چرا انقد طولانی؟ طبیعتا تا اونموقع پذیرش دانشگاه کلا لغو میشه.

کسی این روزا وقت گرفته تجربه ش رو به اشتراک بزاره؟

ممنون

سلام وقت بخیر
    سایت ها درسته. واقعا وقتی وجود نداره. من یکی دو ماه پیش وقت گرفتم و اخر 2023 وقت داشتم.

بعد از اینکه نامه ی آی- 20 دانشگاه اومد درخواست اکسپدایت دادم و قبول شد. نگران نباشید. احتمال زیاد می تونید مشکل رو حل کنید.
    دوستان پیشنهاد پاکستان رو دادن، این راه حل خوبیه اگه پول کافی دارید و کشور براتون مهم نیست و حتی اخیرا یک سری می رن تایلند.

ولی کلا شماره سویس و فرم ds ثبت شده داشته باشید احتمال قبولی درخواست اکسپدایتتون بالاست. البته نمی دونم برای این فال می خواید برید یا برای ماه ها بعد ولی من خودم اصلا فکر نمی کردم بتونم وقت بگیرم ولی شد.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    سایت ها درسته. واقعا وقتی وجود نداره. من یکی دو ماه پیش وقت گرفتم و اخر 2023 وقت داشتم.

بعد از اینکه نامه ی آی- 20 دانشگاه اومد درخواست اکسپدایت دادم و قبول شد. نگران نباشید. احتمال زیاد می تونید مشکل رو حل کنید.
    دوستان پیشنهاد پاکستان رو دادن، این راه حل خوبیه اگه پول کافی دارید و کشور براتون مهم نیست و حتی اخیرا یک سری می رن تایلند.

ولی کلا شماره سویس و فرم ds ثبت شده داشته باشید احتمال قبولی درخواست اکسپدایتتون بالاست. البته نمی دونم برای این فال می خواید برید یا برای ماه ها بعد ولی من خودم اصلا فکر نمی کردم بتونم وقت بگیرم ولی شد.

موفق باشید.
    سلام دوست عزیز من یک پیام براتون فرستادم. ممنون میشم اون رو بخوند. با تشکر.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)