نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: لیست قیمت های رسمی پست TNT

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض لیست قیمت های رسمی پست TNT

درود بر تمامی عزیزان فروم AA پیرو قولی که داده بودم امروز از مسئول ارشد بخش بازاریابی و خدومات مشتریان پست TNT آخرین قیمت های این شرکت برای سرتاسر دنیا در یک فایل کامل گرفتم که اکثرا این فایل را تنها به نمایندگان خود میدادند ولی این فروم یه چیز دیگست. راستی در تلاشم اگر بشه برای دوستان فروم تقاضای تخفیفی کنم ولی این موضوع دیگه برای امسال نمیرسه. راستی اینم بگم که من فقط تا وقتی که به صورت رسمی از این شرکت فردی را در این فروم ثبت نام نکنند از طریق ایمیل با ایشون در تماسم ولی به خدا نگید این داره تبلیغ میکنه ها دلخور میشم گرچه شاید برای بعضی از دوستان شک برانگیز باشه هنوز. راستی این قیمت های پست های ویژه همون 3 روزه هست.
    با سپاس از زحمات و هماهنگی های آقای کریمی در پست مرکزی TNT. پیروز و بهروز باشید
    ویرایش توسط pApAr : January 12th, 2014 در ساعت 10:16 PM
    I am back to AA.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : لیست قیمت های رسمی پست TNT

دوستان این تاپیک جهت اطلاع از قیمت های رسمی پست TNT ایجاد شده است. لطفا برای ارسال سوالات یا مطالب مرتبط به تاپیک قیمتها جدید TNT مراجعه نمایید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)