صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 97

موضوع: کار در ایتالیا

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار در ایتالیا

گفتم شاید این مطالب براتون جالب باشه :

Job-hunting in Italy

. 1mistake to make:
    - Make sure your shoes and your bag match! This is not a joke; Italians feel that detailed care of how you look reflects how you work. If you are up-to-date in fashion, you are most likely to be up-to-date in your work as well, too their opinion.

Italian newspapers are a good source of information regarding vacancies and employers recruiting at that moment. On either Thursdays or Fridays the next papers carry extensive job advert supplements:

1. 'Il Corriere della Sera'
    2. 'La Repubblica'
    3. 'Il Giornale'
    4. 'La Stampa'

Successful way of getting a job:
    - Speculative applications are very common. Use a very formal style for your letter and include impressive references with your open application.
    - Personal contacts are the best way to a job. An introduction of a well-known person will be very effective, because in Italy the emphasis is more on whom you know, than on what you know (although as a foreign job seeker the right qualifications are essential, even if you have some distant Italian relatives).

An Italian application
    - The application consists of a typed CV and a short typed letter.
    - The CV is in chronological order and about two pages long.
    - Your personal details should include your date and place of birth, your nationality, your telephone number and your civil status.
    - The style of the letter is stately and official. Explain briefly why you want the job, they will ask more in-depth questions during the interview.
    - Three or four interviews are not uncommon and you should bring copies of references and diplomas to the first interview.

من مدرک مربی گری در رشته ی A.cad دارم که این مدرک رو از فنی و حزفه ای گرفتم .البته مدرکم در حال حاضر موقته....به نظرتون شانسی برای پیدا کردن کار دارم؟؟؟

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان سلام

شرایط گرفتن ویزای کاری ایتالیا چطوریه؟ اگه کسی توی ایتالیا داشته باشم، میتونه برام بگیره؟
    محدودیت نداره؟ بعد چند وقت میشه درخواست اقامت داد؟

من لیسانس کامپیوتر دارم، در ضمن من یه سری مدارک IT دارم که بین المللی هستن، در زمینه شبکه های کامپیوتر.
    شنیدم ایتالیا در ضمینه IT ضعیف هستن.من با این مدارک میتونم کار خوبی پیدا کنم؟
    درآمدم چقدر خواهد بود؟ حدود 2 سال هم سابقه کار دارم.

Microsoft MCITP Enterprise Administrator
    Microsoft Exchange و Microsoft TMG
    Cisco CCNA و Vmware VCP و Vmware VDI

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - صنعتی شریف

میشه برای ایرانیا تدریس خصوصی موسیقی انجام داد؟ اگه توی خوابگاه زندگی کنیم که فکر نمیکنم بشه درسته؟

Junior Member mehran82 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    بچه ها واقعا مری از جواباتون. من فکر می کنم بعد از اتمام تحصیلاتم یا واسه دکترا بخونم اگه نه که باد برگردم واسه سربازیم. اگه بخوام بر گردم سربازیمو برم یا بخرم( شنیدم می گن چند سال بخونیم خارج می شه خرید کسی چیزی می دونه؟) حالا اگه کارام تموم شد باز می تونم واسه کار برگردم ایتالیا یا دیگه ویزای کار نمی دن؟
    سلام دوست عزیز. آیا شما موفق شدید کار پیدا کنید تو ایتالیا؟ من دارم واسه ارشد به زبان انگلیسی میام دانشگاه بولونیا ایتالیا میخواستم ببینم میشه بالاخره یه کار دانشجویی، رستورانی چیزی پیدا کرد؟
    مرسی
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

سلام
    دوستان می خواستم بدونم شرایط کار در زمینه مدیریت و business در ایتالیا چطور هست؟ چون می خواهم برای phd در این کشور اقدام کنم کمی راجع به بازار کار در این حوزه در این کشور نگران هستم. ممنون می شوم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت

دوستان اوضاع کار برای رشته "برق قدرت - شاخه الکترونیک قدرت" توی ایتالیا چطوره ؟ درسته که میگن خود ایتالیایی ها دارن فرار میکنن ؟!!
    فعلا ارشد دانشگاه تهران دارم میخونم ، میخوام کشوری رو انتخاب کنم که بتونم بعد phD توش کار کنم .

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mardune نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟
    درود
    یه آیلتس جنرال 6 به بالا بگیر بعد هم یه سر به تاپیک های مربوط به نیروی فدرال کانادا بزن ببین این مواردی که نام بردی تو کانادا میخوان یا نه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

من لیسانس حسابداری ام و پذیرش رشته ی اقتصاد از دانشگاه فلورانس رو دارم
    و بیشتر از 5 سال هم تو رشته ی خودم هم سابقه با بیمه دارم
    ایا شانسی واسه کار دانشجویی دارم؟حتی کار تو فروشگاه , بالاخره دانشجویی هست دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)