صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 97

موضوع: کار در ایتالیا

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط adelmomen1989 نمایش پست ها
    عجب وضعیتی گرفتاریم

به نظرت ارشد بگیرم , میشه برای دکترا به امریکا یا کانادا فکر کرد ؟
    وقتی داخل ایتالیاا کار درستی پیدا نمیشه دیگه دکترا هم بیمعنی اونجا بمونی

دکترا در کشور های پیشرفته تر :
    نمیدونم امریکا یا کانادا به دانشجوهای ایتالیا پذیرش خوب میدن برای دکترا ؟ بعدش کار پیدا میشه ؟
    تازه یکی از دوستام ایران ارشد گرفته میخواد برای دکترا بره میلان , میگه میخوام بعدشم بمونم همونجا !!!
    به نظرت ایتالیا برای شروع خوب نیست - چون این مهندسی شیمی بولونیا رتبه جهانیش حدود 80-90 هست فکر کنم - به نظرت نمیتونه سکوی پرتاب خوبی باشه برای رفتن به دانشگاه های بهتر در کشور های بهتر یا فرقی نمیکنه ارشد بولونیا با ارشد داخل ایران !؟ اصلا این چیزا اهمیتی داره برای به فرض دانشگاه های کانادا یا آمریکا ؟ انقدر دانشگاه های ایتالیا اعتبار دارن در دنیا که برای دکترا یه برگ برنده باشن؟
    صرف رتبه دانشگاه هیچ برگ برنده ای نیست
    نمره زبان , جی ار ای , معدل و مقاله و غیره بسیار مهمتره و بعدش خوب دانشگاه. البته یه موردی هم هست که برتری میده به گزینه بولونیا نسبت به دانشگاه ایران , ارتباط اساتیدشون با دانشگاه های دیگه هست که شما شاید بتونی از این کانکشن استفاده کنی ولی فکر نکن که این کانکشن قراره جور معدل پایین رو بکشه !
    من خودم اگر برگردم سر نقطه اول بازم میام . ببین زندگی فقط کار نیست ! اگر کسی میخواد ارشد در ایران بخونه و شرایطش رو داره که در یه کشور دیگه بخونه من پیشنهاد کشور دیگه رو میدم . البته نه برای اپلیکنت 35 ساله ! برای جوون 22-23 ساله ! یه دید جدید میده. زندگی جدید و ادمای جدید . فرهنگ متفاوت و سبک زندگی متفاوت .
    اخرش هم اینه که برمیگرده ایران . اون 2 سالی که میخواسته تو دانشگاه ایران و بعدش قهوه خونه تلف کنه تو دانشگاه بولونیا و بعدش عرق فروشی ها تلف میکنه . ولی حداقل نوع تلف کردن متفاوته . نمیگم بهتره یا بدتره میگم متفاوته

اما اگر کسی قراره خودش رو به اب و اتیش بزنه و خیلی چیزا رو تو ایران از دست بده اصلا توصیه نمیکنم بره ایتالیا !

فکر اولتون این باشه ک دارید میرید یه شهر دیگه درس بخونید ! قراره یه زندگی جدید کنید و ازش لذت ببرید ! فکر دومتون رو بزارید برای طی کشیدن پله های موفقیت
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

،من 19 سالمه و فارغ التحصیل مدرسه فرزانگانم با معدل دیپلم19/30 و قصد تحصیل دندانپزشکی رو دارم و مهم ترین قسمتش برام هزینش هست،تا اینجا ب من ایتالیا رو معرفی کردن به خاطر بورس هایی ک به کشورهای جهان سوم تعلق میگیره،می خواستم راهنماییم کنید که بورس چقدر از هزینه های زندگی و تحصیل منو پوشش میده و چقدر رو باید از جیب بذارم، و و اینکه ایا فرصت شغلی در حین درس خوندن در ایتالیا مهیا هست یا خیر،و اگر هست چه شغل هایی؟

Junior Member

من ایتالیا رو پیشنهاد نمیکنم. صرفاً چون گزینه‌های خیلی‌ بهتری وجود دارن.
    من خودم ۱۸ سالگی برای ادامه تحصیل رفتم و از دوره تحصیلی‌ لیسانس و دانشگاه ناراضی هم نبودم.. ولی‌ الان دارم به هر داری میزنم که برم یک کشور دیگه.. شاید آلمان، سوئد، هلند یأ کانادا. به نظر من ایتالیا برای فقط درس خوندن و تجربه یک زندگی‌ جدید میتونه خوب باشه، اون هم در صورتی که مشکل مالی‌ و نیاز به کار نداشته باشید. ولی‌ اصلا و ابداً اینجا رو برای کارو و زندگی‌ ساختن پیشنهاد نمیکنم. کار پیدا کردن در ایتالیا به شدت، تاکید می‌کنم به شدت، مشکله. و بد از پیدا کردن هم درصد بسیار بالایی وجود داره که از شغلتون راضی‌ نباشید. این چه در مورد کار ساده دانشجوی و چه در مورد کار حرفی‌ در زمینه رشتتون و بعد از پایان تحصیلات صدق می‌کنه

Junior Member

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه ,

راجب بازار کار توریسم تو ایتالیا اطلاعی دارین که وضعیتش چه طوره ؟

Junior Member

اوضاع کار تو رشته الکترونیک چطوره ؟ (با مدرک لیسانس ایران و با دانش ابتدایی مکالمه ایتالیایی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc-Industrial engineer at azad najafabad university

دوستان کسی هست بدونه وضعیت کار برای بعد از ارشد مدیریت و business تو ایتالیا چطوره در مقایسه با بقیه رشته ها؟
    و این که میشه ترم آخر ارشد رو بریم یه کشور دیگه اروپایی و کار پیدا کنیم؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapourmiri نمایش پست ها
    دوستان کسی هست بدونه وضعیت کار برای بعد از ارشد مدیریت و business تو ایتالیا چطوره در مقایسه با بقیه رشته ها؟
    و این که میشه ترم آخر ارشد رو بریم یه کشور دیگه اروپایی و کار پیدا کنیم؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه
    وضعیت کار در کل تعریفی نداره و هیچ موقعی نمیشه گفت شانس دارید یا نه اگه زبان ایتالیایی فول باشه و شانس یارتون باشه بله اگه نه که هیچی.
    در کل ایتالیا بیکاری هست.
    شما بعد اتمام درستان یک سال رسیدینت پرمیت برای جستجوی کار میتونید دریافت کنید و کل اروپا دنبال کار باشید.
    اگر توی اون یک سال کار پیدا کنید رسیدنت پرمیت به کاری اگر هم که نه باید برگردید ایران.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc-Industrial engineer at azad najafabad university

ممنون از پاسختون...البته کار پیدا کردن هم خودش ریسکه و تو اون یک سال هزینه های زندگی هم هست و اگه موقعیتی پیدا نشه وضعیت بحرانی میشه. گرچه من 8 سال سابقه کار دارم و فکر میکنم با کارشناسی و ارشد صنایع که دارم ممکنه موقعیتی هم پیدا بشه.

من یک سوالی دارم راجع به کار در ایتالیا
    من تو یک سایت حقوقی خوندم که کارفرما کار مورد نظر رو به مدت ۳ ماه باید اگهی کنه تو ایتالیا و اگر ایتالیایی متقاضی نبود بعد باید کارفرما ۳ ماه مجدادا کار رو در کل اتحادیه اروپا اگهی کنه تا ببینه اروپایی متقاضی کار هست یا نه !!
    من فکر میکنم با این تفاسیر پیدا کردن کار در ایتالیا احتمالش صفر هست...آیا شیوه دیگری برای اخذ ویزای کار در ایتالیا وجود دارد؟
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

ایتالیا فقط بهتر از یونانه در حال حاضر.فکر کار در ایتالیا نباشید.
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)