صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

پیش فرض نتایج روادید دانشجویی 2020

عرض ادب دارم خدمت همه دوستان،

امیدوارم تو این تاپیک جدید کسایی ک برای سپتامبر 2020 اقدام کردن شرایطشون بذارن تا بلکه ی مقدار از بار استرسمون کم بشه...
    به امید پاس شدن همه

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

سلام.
    من برای ژانویه اقدام کردم راستش ولی با توجه به شرایط شما مثل اینکه باید زودتر برم برای بیومتریک.
    آپدیت جدیدی براتون نیومد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    سلام.
    من برای ژانویه اقدام کردم راستش ولی با توجه به شرایط شما مثل اینکه باید زودتر برم برای بیومتریک.
    آپدیت جدیدی براتون نیومد ؟
    سلام . من الان حدود ۶ هفته از بایو میگذره و هیچ خبری نیست!! ۲ جولای سابمیت کردم و ۸ جولای بایو دادم. یک ساعت بعدش اپدیت بایو شدم و دیگه هیچ اتفاقی نیافتاده. من برای ورودی سپتامبر اقدام کردن و با این تفاسیر فکر کنم باید دیفر کنم...

شما که قرار نیست بری . آنلاین نشد مگه سپتامبر؟ فعلا وقت هست دیفر چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    شما که قرار نیست بری . آنلاین نشد مگه سپتامبر؟ فعلا وقت هست دیفر چرا؟
    خیر. به شرطی میتونین آنلاین بخونید ک ویزاتون تا قبل از شروع کلاسه قبول شده باشه!! اگر جوابش نیاد باید دیفر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    خیر. به شرطی میتونین آنلاین بخونید ک ویزاتون تا قبل از شروع کلاسه قبول شده باشه!! اگر جوابش نیاد باید دیفر کنید
    مطمئن نیستم ولی بعید می دونم اینطور باشه. الان 10 روز دیگه مونده تا سپتامبر و قطعا خیلی ها اپلای کردن و اگر همین امروز هم شروع کنن بررسی پرونده ها اصلا فرصت نمی شه درخواستای ترم فال رو همشونو به موقع بررسی کنن. فک می کنم می تونید شروع کنید ترم رو و اگر ویزا شدید و قبل از 15 سپتامبر اپلای کرده باشید اون ترم حساب می شه برای PGWP.
    البته اصلا مطمئن نیستم. خیلی روشن توضیح ندادن در این مورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    مطمئن نیستم ولی بعید می دونم اینطور باشه. الان 10 روز دیگه مونده تا سپتامبر و قطعا خیلی ها اپلای کردن و اگر همین امروز هم شروع کنن بررسی پرونده ها اصلا فرصت نمی شه درخواستای ترم فال رو همشونو به موقع بررسی کنن. فک می کنم می تونید شروع کنید ترم رو و اگر ویزا شدید و قبل از 15 سپتامبر اپلای کرده باشید اون ترم حساب می شه برای PGWP.
    خیر اینطور نیست جناب. باید حتما الیجیبیلیتی ویزا بشید تا بتونید آنلاین شروع کنید وگر نه باید دیفر کنید!! استیج اول ویزا رو افیسر خیلی سریع تمام پرونده رو نگاه میکنه و تصمیم میکیره( من شنیدم هر ۱۵ دقیقه‌ ی پرونده بررسی میشه) بعد ک استیج اول قبول شدی با دانشگاه هماهنگ میکنی برای شروع ترم.. اما دیگه بکگراند چک میمونه سر حوصله انجام میشه و ویزا میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    میشه شما در مورد پروندتون بگید؟؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    خیر اینطور نیست جناب. باید حتما الیجیبیلیتی ویزا بشید تا بتونید آنلاین شروع کنید وگر نه باید دیفر کنید!! استیج اول ویزا رو افیسر خیلی سریع تمام پرونده رو نگاه میکنه و تصمیم میکیره( من شنیدم هر ۱۵ دقیقه‌ ی پرونده بررسی میشه) بعد ک استیج اول قبول شدی با دانشگاه هماهنگ میکنی برای شروع ترم.. اما دیگه بکگراند چک میمونه سر حوصله انجام میشه و ویزا میکنن.
    نمی دونم والا شاید هم حق با شما باشه. خودشون که گفتن می خوان همه اپلیکیشنا رو قبل از شروع ترم پاییز مرحله اولشونو بررسی کنن. مساله اینجاس که همه گیرا رو به تای و تمکن و کلا موارد مرحله اول می دن و انقدر سریع بخوان بررسی کنن می ترسم تعداد زیادی رو ریجکت کنن سریع. اگر اینطور باشه تا جایی که می تونید صبر کنید برای دیفر.

پروندمو گفتم قبلا. جولای اپلای کردم و بایو ندادم هنوز. سلف فاند هم هستم برا مستر.

دوستان من همین امروز آپدیت خوردم و مرحله اول رو رد کردم. ایشالا همه خبر خوب بگیرید.

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)