نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
سلام، ممنون از اطلاعاتتون، ولی OTB ارتباطی به تست کرونا نداره، مدارک رو ارسال میکنن برای پلیس مهاجرت کانادا و تایید ورود به خاک کانادا رو میگیرن، این ریسک ریجکت شدن تو مرز رو کم میکنه ولی مشکل اینجاست که قطر پول رو در صورت ریجکت شدن عودت نمیده .
مدارک اخذ OTB همون مدارکی هستش که تو مرز کانادا باید به افیسر تحویل بدیم، مثل نامه دانشگاه، برنامه قرنطینه،ویزا و...
میدونم ربطی به کرونا نداره. کلی گفتم از مشکلات پروازهای قطری. در هر حال این شمایید که مسافرید و به شما مربوطه و نه من. ولی به نظر من این درست نیست که مدارکمون رو برای یه ایرلاین بفرستیم. به اونا چه آخه؟ چرا باید مدارکی مثل برنامه قرنطینه یا نامه دانشگاه یا ... رو برای ایرلاین بفرستیم؟ و تا جایی که من میبینم اگر شما ویزای تحصیلی داشته باشید و دانشگاهتون توی لیست باشه کانادا جلوی ورودتون رو نمیگیره. همکلاسی های من حتی وقتی اسم کالج ما تو لیست نبود و با اینکه کالج هستن و نه دانشگاه وارد کانادا شدن و گفتن هیچ مشکلی نداشتیم برای ورود و هیچی هم ازمون نپرسیدن. در هر حال به خودتون مربوطه ولی به نظر من اطلاعات مهاجرتی من به ایرلاین ربطی نداره که بخوام باهاشون شیر کنم، چه برسه که تازه بخوان نظر هم بدن در موردش و بخوان ردت هم بکنن و پولت هم این وسط بپره. چه کاریه خب؟ من هم دنبال پرواز هستم مثل شما که برم هرچه زودتر و وقتی داشتم میگشتم دیدم میشه پروازهای ترکیش با قیمت مناسب هم پیدا کرد. ولی حتی گرونتر باشه ارزش داره، نه؟ تنها مدرکی که به ایرلاین مربوطه پاسپورته. بقیه اش به اونا هیچ ربطی نداره. نه کانادا از اونها خواسته چنین کاری کنن و نه شما رو دم مرز رد میکنن. خدا میدونه چرا پروازهای قطری دارن این OTB رو انجام میدن. حالا به قول دوستان به خاطر خریدن وقته یا هر دلیل دیگه ای.