صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام ، تحویل پاسپورت آنکارا حضوریه یا پستی شده ؟ میشه توضیح بدید شما چطور فرستاتید و هزینش چقدره؟
    سلام، تو این مورد خیلی نمی تونم بهتون اطلاعات بدم، چون من پاسپورت رو با مسافر فرستادم برای یکی از دوستانم که ساکن استانبول هستن، و ایشون قبول زحمت کردن تا ارسال و دریافت از VFS رو پیگیری کنن.

Applied on 07th Oct
    Biometrics ankara turkey 16 october completed
    Reviewing eligibility
    سلام این خلاصه پرونده من هست 7 اکتبر سابمیت کردم و 16 اکتبر بیو دادم آنکارا و از اوایل نوامبر review eligibility هست و یکی دوبارم ghost update داشتم حالا نمیدونم کی شروع میشه شروع رسیدگی به ماه نوامبر و آیا شروع شده یا نه و من برای january intake 2021 هستم و استرس ماروکشت هر ایمیلی که میاد قلبم میاد تو دهنم .منتظر ایمیلم ببینیم میرسم یا باید defer کنم برای ترم بعد .دوستان نظری دارند؟

Junior Member

منم 23 سپتامبر برای ژانویه سابمیت کردم، بایو هم از قبل داشتم. همسرم هم همراهم هست. بعد از حدود دو ماه الان فقط برای همسرم از حالت submitted، به application/profile updated در اومد. ولی برای من همون سابمیتد هست همچنان، کسی میدونه این یعنی چی؟ eligibility کی شروع میشه؟ منم خیلی استرس دارم .

Junior Member

سلام ، تحویل پاسپورت آنکارا حضوریه یا پستی شده ؟ میشه توضیح بدید شما چطور فرستاتید و هزینش چقدره؟
    سلام، هزینه ای که باید به VFS بدیم ۱۷۲.۵ لیر شد، بخاطر کرونا حضوری پاسپورت رو دریافت نمی کنن و حتما باید از طریق پست ارسال بشه که هزینه ارسال از داخل استانبول به مرکز VFS استانبول ۱۶ لیر شد.
    دیروز پاسپورت رو دریافت کردن ولی هیچ فیدبکی ندادن (من از روی چک کردن شماره بارنامه تو سایت شرکت حمل متوجه شدم که پاسپورت تحویل داده شده) فقط شب یک ایمیل از CiC دریافت کردم که یکم متنش برام عجیب هست !

You may not have heard from us in a little while. This is normal. Most of the progress on your application happens closer to your estimated completion date.

We send messages to your account if we need something from you. When we do that, we'll also send you an email to this address:

کلا تمام مراحل اخذ ویزا استرس هستش، اگر این مرحله رد بشه ، مراحل جدید شروع میشه، گرفتن (OTB (Ok To Board از ایرلاین، رد شدن از مرز، چون از قرار باید افیسر توجیه بشه که چرا تو شرایط کرونا میخوایم وارد کانادا بشیم و اگر برنامه قرنطینه و دلایل ورود به کانادا رو قبول کنه میشه وارد شد وگرنه ...

خلاصه اینکه اصلا خبر ندارم پاسپورتم کجاست و چجوری باید پیگیری کنم ، به VFS ایمیل زدم ولی معمولا ۲ تا ۳ روز کاری طول میکشه تا جواب بدن، اگر جواب دادن به شما اطلاع میدم .
    ویرایش توسط Arsia1981 : December 1st, 2020 در ساعت 08:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    سلام، هزینه ای که باید به VFS بدیم ۱۷۲.۵ لیر شد، بخاطر کرونا حضوری پاسپورت رو دریافت نمی کنن و حتما باید از طریق پست ارسال بشه که هزینه ارسال از داخل استانبول به مرکز VFS استانبول ۱۶ لیر شد.
    دیروز پاسپورت رو دریافت کردن ولی هیچ فیدبکی ندادن (من از روی چک کردن شماره بارنامه تو سایت شرکت حمل متوجه شدم که پاسپورت تحویل داده شده) فقط شب یک ایمیل از CiC دریافت کردم که یکم متنش برام عجیب هست !

You may not have heard from us in a little while. This is normal. Most of the progress on your application happens closer to your estimated completion date.

We send messages to your account if we need something from you. When we do that, we'll also send you an email to this address:

کلا تمام مراحل اخذ ویزا استرس هستش، اگر این مرحله رد بشه ، مراحل جدید شروع میشه، گرفتن (OTB (Ok To Board از ایرلاین، رد شدن از مرز، چون از قرار باید افیسر توجیه بشه که چرا تو شرایط کرونا میخوایم وارد کانادا بشیم و اگر برنامه قرنطینه و دلایل ورود به کانادا رو قبول کنه میشه وارد شد وگرنه ...

خلاصه اینکه اصلا خبر ندارم پاسپورتم کجاست و چجوری باید پیگیری کنم ، به VFS ایمیل زدم ولی معمولا ۲ تا ۳ روز کاری طول میکشه تا جواب بدن، اگر جواب دادن به شما اطلاع میدم .
    سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون ، امیدوارم همه به این مرحله برسن . الان هرکی ایمیل میزنه جواب نمیدن فکرمیکنم ایمیل کی زدن به ایمیل generic هست و به همه میزنن چیزه خاصی نیست.

سابمیت: 19 جولای
    تایید اولیه: 21 آگست
    بایو: 18 نوامبر
    پاس ریکوئست: 2 دسامبر

امیدوارم همه خبرای خوبو بگیرن به زودی

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سابمیت: 19 جولای
    تایید اولیه: 21 آگست
    بایو: 18 نوامبر
    پاس ریکوئست: 2 دسامبر

امیدوارم همه خبرای خوبو بگیرن به زودی
    تبریک میگم .
    میشه بفرمایید دقیقا کی Correspondence letter گرفتید و کی Original Passport request
    یا همزمان بوده برای شما؟

تبریک میگم .
    میشه بفرمایید دقیقا کی Correspondence letter گرفتید و کی Original Passport request
    یا همزمان بوده برای شما؟
    ممنون
    همزمان اومد جفتش و برا هر کدوم یه ایمیل جدا اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    ممنون
    همزمان اومد جفتش و برا هر کدوم یه ایمیل جدا اومد.
    پاسپورتو کجا باید بدیم؟ آنکارا یا استانبول؟ فرق داره؟

پاسپورتو کجا باید بدیم؟ آنکارا یا استانبول؟ فرق داره؟
    مطمئن نیستم ولی توی وبسایت اداره مهاجرت نوشته به هر دو دفتر وک تو ترکیه می شه فرستاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)