صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

چرا اینجا خبری از نتایج پذیرش نیست؟
    اگه گروه/کانال تلگرامی راجع به نتایج پذیرش کانادا سراغ دارید، لطفا لینکش رو برام بفرستید. تشکر!!

Junior Member

سلام دوستان.
    من حدود 1 ماه دیگه offer letter به دستم میرسه. الان با توجه به شرایطی که هست(کوویید19) مدت زمان گرفتن ویزا چقدر طول میکشه. پذیرش از اتاوا هست.
    چه اقدامی برای تسریع روندش میتونه باشه؟

Junior Member

من اواخر جون 2020 برای study permit اقدام کردم. در آگوست approval مرحله اول رو دریافت کردم و تونستم درسم رو پاییز آنلاین شروع کنم.

با توجه به این که پروازها به ترکیه و کشورهای اطراف برقرار نبود، تازه اواخر نوامبر تونستم برای بایومتریک در استانبول نوبت بگیرم و اواسط دسامبر 2020 هم بایومتریک رو انجام دادم.

کمتر از یک هفته بعد از انجام بایومتریک، ایمیل سایت ویزا رو دریافت کردم که ویزام تأیید شده و باید پاسپورتم رو بفرستم. بنابراین مشخص هست که اکثر بررسی های ویزا و background check و ... در همون فاصله چند ماه تا زمانی که بایومتریک انجام بشه صورت گرفته.

پیکاپ ویزا رو با کمک شرکت نیلگام انجام دادم و کمتر از 20 روز طول کشید تا پاسپورت با ویزای الصاق شده رو دریافت کنم. ویزا دو ساله و multiple هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

میتونید شروع کنید مدارک لازم برای ویزا رو تهیه کنید تا وقتی آفر اومد زودتر پرونده رو سابمیت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashrar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من حدود 1 ماه دیگه offer letter به دستم میرسه. الان با توجه به شرایطی که هست(کوویید19) مدت زمان گرفتن ویزا چقدر طول میکشه. پذیرش از اتاوا هست.
    چه اقدامی برای تسریع روندش میتونه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vargha نمایش پست ها
    من اواخر جون 2020 برای study permit اقدام کردم. در آگوست approval مرحله اول رو دریافت کردم و تونستم درسم رو پاییز آنلاین شروع کنم.

با توجه به این که پروازها به ترکیه و کشورهای اطراف برقرار نبود، تازه اواخر نوامبر تونستم برای بایومتریک در استانبول نوبت بگیرم و اواسط دسامبر 2020 هم بایومتریک رو انجام دادم.

کمتر از یک هفته بعد از انجام بایومتریک، ایمیل سایت ویزا رو دریافت کردم که ویزام تأیید شده و باید پاسپورتم رو بفرستم. بنابراین مشخص هست که اکثر بررسی های ویزا و background check و ... در همون فاصله چند ماه تا زمانی که بایومتریک انجام بشه صورت گرفته.

پیکاپ ویزا رو با کمک شرکت نیلگام انجام دادم و کمتر از 20 روز طول کشید تا پاسپورت با ویزای الصاق شده رو دریافت کنم. ویزا دو ساله و multiple هست.
    مبارکتون باشه.
    یک مقدار بیشتر از کیستون میگید ( سن - مقطع پذیرش - تمکن مالی)

من هم امروز پاسم رسید دستم.. ویزای سه ساله دادن.. مگر ویزای دانشجویی را 5 ساله نمیدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    من هم امروز پاسم رسید دستم.. ویزای سه ساله دادن.. مگر ویزای دانشجویی را 5 ساله نمیدن؟
    سلام
    اعتبار پاسپورتتون چقدر هست؟ اگر اشتباه نکنم فقط به اندازه اعتبار پاسپورت براتون ویزا صادر می کنن. شاید به خاطر این مساله باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام
    اعتبار پاسپورتتون چقدر هست؟ اگر اشتباه نکنم فقط به اندازه اعتبار پاسپورت براتون ویزا صادر می کنن. شاید به خاطر این مساله باشه.
    سلام
    نه اعتبار پاسپورتم تا 2025 هست ولی تا اخر 2023 دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    مبارکتون باشه.
    یک مقدار بیشتر از کیستون میگید ( سن - مقطع پذیرش - تمکن مالی)
    ممنون. سنم 32 سال هست، دوره ارشد علوم کامپیوتر در دانشگاه واترلو، و فاند کامل هم داشتم. تمکن مالی در حدود 100 میلیون ارائه کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    سلام
    نه اعتبار پاسپورتم تا 2025 هست ولی تا اخر 2023 دادن
    شاید برای دانشجوهای دکترا اخیراً حداکثر ویزای 3 ساله میدن و برای ارشدها 2 ساله.

البته تمدید study permit و ویزا در خود کانادا خیلی راحت هست و حداکثر تا زمان اعتبار پاسپورت یا پایان دوره (هر کدوم زودتر باشه) میشه راحت تمدید کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)