صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط vargha نمایش پست ها
    ممنون. سنم 32 سال هست، دوره ارشد علوم کامپیوتر در دانشگاه واترلو، و فاند کامل هم داشتم. تمکن مالی در حدود 100 میلیون ارائه کردم.
    تافل چند شدین؟ GRE که فعلن تعطیل
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    سلام
    نه اعتبار پاسپورتم تا 2025 هست ولی تا اخر 2023 دادن
    نگران زمان ویزا نباشید. تا زمانی که مشغول به تحصیل هستید می توانید هم استادی پرمیت و هم ویزا را تمدید کنید.
    فعلا کانادا شرایط ویزای ساده تری نسبت به تقریبا همه گزینه های دیگر در کل دنیا برای ایرانیان چه به صورت دانشجویی و چه توریستی دارد. تقریبا در هیچ گزینه دیگری چنین سهولتی در دریافت و تمدید ویزا نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام و وقت بخیر
    بنده برای دانشگاه مک گیل و ساسکچوان جاب افر دارم برای مقطع دکترا . یکی از دوستان قدیمی بنده در کانادا دانشجو هستن و برای مابقی دوستان کارهای ویزا رو انجام میدن. به نظرتون برای من و همسرم که میخوان به عنوان همراه بیان لازم هست از ایشون استفاده کنم؟ ایشون فرمودن 1500 دلار کانادا ازم میگیرن .

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوست عزیز
    بیشتر دوستانی که من اینجا دیدم خودشون کارهای ویزا رو انجام میدن و اصلا کارکرد این فروم همین هست که بچه ها به هم کمک کنن که کارهاشون بهتر پیش بره، شما مگه برای گرفتن پذیرش از کسی کمک گرفتین؟ حال آنکه همین کسانی که در کار گرفتن ویزا برای سایرین هستن گاهی کارهای گرفتن پذیرش رو هم انجام میدن، در صورتی که هردوی گرفتن پذیرش و ویزا بی نیاز از گرفتن وکیل هستن مگر در موارد خیلی خاص.(بعد مطمئنید ایشون دوست قدیمی هستن؟ یه تخفیفی چیزی، آخه 1500 دلار؟!)
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    بنده برای دانشگاه مک گیل و ساسکچوان جاب افر دارم برای مقطع دکترا . یکی از دوستان قدیمی بنده در کانادا دانشجو هستن و برای مابقی دوستان کارهای ویزا رو انجام میدن. به نظرتون برای من و همسرم که میخوان به عنوان همراه بیان لازم هست از ایشون استفاده کنم؟ ایشون فرمودن 1500 دلار کانادا ازم میگیرن .
    96 nine or six

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بیشتر دوستانی که من اینجا دیدم خودشون کارهای ویزا رو انجام میدن و اصلا کارکرد این فروم همین هست که بچه ها به هم کمک کنن که کارهاشون بهتر پیش بره، شما مگه برای گرفتن پذیرش از کسی کمک گرفتین؟ حال آنکه همین کسانی که در کار گرفتن ویزا برای سایرین هستن گاهی کارهای گرفتن پذیرش رو هم انجام میدن، در صورتی که هردوی گرفتن پذیرش و ویزا بی نیاز از گرفتن وکیل هستن مگر در موارد خیلی خاص.(بعد مطمئنید ایشون دوست قدیمی هستن؟ یه تخفیفی چیزی، آخه 1500 دلار؟!)
    بسیار سپاسگذارم بابت پاسخ ارزشمند
    واقعیتش فقط در حد شنیده هاست که ممکنه یک مقدار کار کبک سختتر از جاهای دیگه باشه. راستش کل پروسه پذیرش حتی تک تک ایمیل ها رو خودمون آماده کردیم و بدون کمک بودیم ولی چون تو پروسه ویزا نرفتم استرس داشتم در حالی که به این پول خیلی بیشتر نیاز داریم برای آینده. جسارتا مراحلش رو از کجا میتونم گیر بیارم قبل ارسال پذیرش از دانشگاه مورد نظر ...؟؟؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

خواهش میکنم واقعا کاری نکردم
    تفاوت کبک فکر میکنم فقط در CAQ باشه و پیچیدگی خاصی نداره.از راهنمایی های خود سایت دولت کانادا شروع کنید و شروع کنید به آماده کردن مدارکتون، البته یه سری مدارک مثل سو پیشینه توی این سایت گفته نشده اما معمولا همه میذارن، امیدوارم این پاسخ ناقص نشه دوستان با تجربه به شما پاسخ ندن، در هر صورت اطلاعات لازم در مورد همه مدارک رو توی همین فروم میتونید پیدا کنید فقط باید کمی برای مطالعش وقت بذارید که به نظر من با پولی که صرفه جویی میکنید ارزشش رو داره، یکی از مهمترین مدارک استادی پلن هست که بهتون توصیه میکنم حتما تاپیک مربوطه رو بخونید و وقت کافی رو برای نوشتن استادی پلن بذارید،
    امیدوارم موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    بسیار سپاسگذارم بابت پاسخ ارزشمند
    واقعیتش فقط در حد شنیده هاست که ممکنه یک مقدار کار کبک سختتر از جاهای دیگه باشه. راستش کل پروسه پذیرش حتی تک تک ایمیل ها رو خودمون آماده کردیم و بدون کمک بودیم ولی چون تو پروسه ویزا نرفتم استرس داشتم در حالی که به این پول خیلی بیشتر نیاز داریم برای آینده. جسارتا مراحلش رو از کجا میتونم گیر بیارم قبل ارسال پذیرش از دانشگاه مورد نظر ...؟؟؟
    96 nine or six

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    من هم امروز پاسم رسید دستم.. ویزای سه ساله دادن.. مگر ویزای دانشجویی را 5 ساله نمیدن؟
    اعتبار ویزای دانشجویی یا تا پایان مدت تحصیل (طبق نامه پذیرش) هست و یا تا پایان مدت اعتبار ویزا. هر کدوم زودتر برسه. ویزای 5 ساله در کار نیست.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    اعتبار ویزای دانشجویی یا تا پایان مدت تحصیل (طبق نامه پذیرش) هست و یا تا پایان مدت اعتبار ویزا. هر کدوم زودتر برسه. ویزای 5 ساله در کار نیست.
    ببخشید اشتباه تایپی بود:
    اعتبار ویزای دانشجویی یا تا پایان مدت تحصیله (طبق نامه پذیرش) و یا تا پایان مدت اعتبار "پاسپورت".
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام دوستان به نظرتون با این نامه که استادم برام فرستادن میتونم شروع به پروسه اپلایی کنم. یا باید نامه دیگری از طرف دانشگاه دریافت کنم؟؟
    https://uupload.ir/files/vs78_offer.jpg

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    ببخشید اشتباه تایپی بود:
    اعتبار ویزای دانشجویی یا تا پایان مدت تحصیله (طبق نامه پذیرش) و یا تا پایان مدت اعتبار "پاسپورت".
    اگر اعتبار پاسپورت شما کمتر از زمان پایان تحصیل باشه تا همون زمان پایان پاسپورت ویزا میدن در غیراینصورت تا پایان زمان تحصیل که تو نامه دانشگاه قید شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)