صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    سابمیت: 30 آگوست
    تایید اولیه: 12 سپتامبر
    بایو: 27 نومامبر
    پاس ریکوئست: 17 دسامبر

آرزوی موفقیت برای همتون دارم
    مبارکتون باشه.
    یک مقدار از کیستون میگید (‌سنتون- مقطع پذیرش - تمکن مالی).

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    مبارکتون باشه.
    یک مقدار از کیستون میگید (‌سنتون- مقطع پذیرش - تمکن مالی).
    خیلی ممنونم
    من سنم 30، مقطع دکتری دانشگاه مونترآل در رشته حقوق پذیرش داشتم
    برای همسرم هم ویزای همراه همزمان با ویزای خودم درخواست دادم
    بورسم فقط فول توییشن هست
    تمکن مالی هم 200 میلیون بود اون هم یه روز گذاشتم بانک تمکن گرفتم فرداش برداشتم مبلغ رو
    مدرک زبان هم نداشتم چون دانشگاه از من نخواسته بود، سفارت هم چیزی نخواست
    البته دو تا ویزای شنگن هم داشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    آژانس ها معمولا بلافاصله پاسپورت رو ارسال نمی کنن، معمولا چند تا رو جمع میکنن و با هم ارسال می کنن، برای همین ممکنه سه تا چهار هفته زمان ببره، پاسپورت من از دفتر VFS انکارا یکروزه رسید به سفارت و سفارت همون روز اپدیت نهایی رو تو اکانتم زد و پاکت نامه تایید و پاسپورت رو به آدرسی که در استانبول داده بودم ( آدرس یکی از دوستان) با پست UPS ارسال کردن که یک روزه رسید .
    وقتی پاسپورتتون رسید دست سفارت یا vfs بهتون ایمیلی چیزی زدن؟ میخوام ببینم میشه متوجه شد که کی میرسه به دستشون؟

Junior Member

سلام، اگر خواستید برای رفتن برنامه ریزی کنید و بلیط تهیه کنید، حتما زمان مناسب برای ارسال و دریافت پاسپورت به دفاتر VFS در نظر بگیرید ، دفاتر حضوری پاسپورت رو دریافت نمی کنن و باید حتما پست کنید، حدود ۴ روز طول کشید تا پاسپورت من برسه به دفتر استانبول، ۴ روز هم طول کشید برسه انکارا، انکارا ۴ دسامبر تحویل گرفت و تازه امروز که ۱۱ دسامبر هستش به IRCC تحویل دادن ! پس حدود سه تا چهار هفته در نظر بگیرید.
    آژانس ها معمولا بلافاصله پاسپورت رو ارسال نمی کنن، معمولا چند تا رو جمع میکنن و با هم ارسال می کنن، برای همین ممکنه سه تا چهار هفته زمان ببره، پاسپورت من از دفتر VFS انکارا یکروزه رسید به سفارت و سفارت همون روز اپدیت نهایی رو تو اکانتم زد و پاکت نامه تایید و پاسپورت رو به آدرسی که در استانبول داده بودم ( آدرس یکی از دوستان) با پست UPS ارسال کردن که یک روزه رسید .
    من متوجه نشدم آخر چی شده کار پاسپورت شما؟ 3-4 هفته طول کشیده در نهایت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    وقتی پاسپورتتون رسید دست سفارت یا vfs بهتون ایمیلی چیزی زدن؟ میخوام ببینم میشه متوجه شد که کی میرسه به دستشون؟
    دقیقا مشکل همینجا بود که وقتی پاسپورت رسید به دفتر استانبول VFS هیچ خبری ندادن که پاسپورت رسیده ، چندین بار مکاتبه کردم تا بالاخره یه tracking ID و لینک مربوطه رو برام فرستادن، دیگه از اونجا به بعد میتونستم مرتب چک کنم . من ۲۶ نوامبر پاسپورت رو براشون با پست ارسال کردم و ۱۵ دسامبر تحویل گرفتم .

Junior Member

من متوجه نشدم آخر چی شده کار پاسپورت شما؟ 3-4 هفته طول کشیده در نهایت؟
    بیشترین زمان صرف ارسال به دفاتر VFS شد، وگرنه سفارت یک روزه ویزا رو صادر و همون رو با پست ups ارسال کرد.
    یکی از دوستان پاسپورت منو ۲۶ نوامبر به یکی از دفاتر شرکت حمل نزدیک دفتر VFS تحویل داد، فکر می کردیم یکروزه برسه ولی ۳۰ نوامبر رسید، از استانبول تا انکارا دو هفته طول کشید برسه ! ۱۴ دسامبر رسید سفارت و همون روز سفارت ویزا رو صادر و با پست ups به آدرس دوستم در استانبول ارسال کرد و ۱۵ دسامبر پاسپورت رو دریافت کردن .

Junior Member

بیشترین زمان صرف ارسال به دفاتر VFS شد، وگرنه سفارت یک روزه ویزا رو صادر و همون رو با پست ups ارسال کرد.
    یکی از دوستان پاسپورت منو ۲۶ نوامبر به یکی از دفاتر شرکت حمل نزدیک دفتر VFS تحویل داد، فکر می کردیم یکروزه برسه ولی ۳۰ نوامبر رسید، از استانبول تا انکارا دو هفته طول کشید برسه ! ۱۴ دسامبر رسید سفارت و همون روز سفارت ویزا رو صادر و با پست ups به آدرس دوستم در استانبول ارسال کرد و ۱۵ دسامبر پاسپورت رو دریافت کردن .
    عجب داستانیه واقعا. پس بیشترین زمان رو توی پست میمونه با این حساب. ممنونم که توضیح دادید. میشه بگید با کجا مکاتبه کردید که بهتون اون ترکینگ رو دادن؟ آیا ترکینگ مخصوص پست بود؟

Junior Member

عجب داستانیه واقعا. پس بیشترین زمان رو توی پست میمونه با این حساب. ممنونم که توضیح دادید. میشه بگید با کجا مکاتبه کردید که بهتون اون ترکینگ رو دادن؟ آیا ترکینگ مخصوص پست بود؟
    به این آدرس ایمیل زدم ، البته چند بار نامه نگاری کردم تا بعد از یک هفته tracking ID رو دریافت کردم :

info.canadatrank@vfshelpline.com

اون tracking ID مربوط به VFS هستش و وضعیت پاسپورت شما رو نمایش میده ، که مثلا در این تاریخ ارسال شد به انکارا و یا در فلان تاریخ ارسال شد به سفارت و در نهایت اطلاعات پست UPS رو نمایش میده که باید از سایت UPS پیگیری کنید و پاسپورت رو دریافت کنید.

Junior Member

امروز یک ایمیل از دانشگاه دریافت کردم که توضیح داده فعلا ورود به کانادا از طریق انگلیس چه بصورت مستقیم و چه غیر مستقیم (ترانزیت) ممنوع هستش، اگر قصد خرید بلیط هواپیما دارید این مورد رو در نظر بگیرید.

We understand this will have an impact on the travel plans for students planning on entering Canada on flights either directly from the UK or via the UK on connecting flights.

Junior Member

سلام، کسی از دوستان اخیرا پرواز یا رزرو هواپیمایی قطر داشتن؟ اخذ OTB راحته یا سخت گیرانه هستش ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)