صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    سلام، کسی از دوستان اخیرا پرواز یا رزرو هواپیمایی قطر داشتن؟ اخذ OTB راحته یا سخت گیرانه هستش ؟
    سلام این سوال منم هست ، من چیری پیدا نکردم خواهشن اگر شما اطلاعاتی بدست اوردید با منم در میون بذارید.

Junior Member

سلام، کسی از دوستان اخیرا پرواز یا رزرو هواپیمایی قطر داشتن؟ اخذ OTB راحته یا سخت گیرانه هستش ؟
    من خودم پرواز قطر نداشتم ولی خیلی ریسکیه پرواز قطری جوری که میگن. تو همین سایت یه فروم دیگه هست برای پروازها که اطلاعات خوبی میده. اونجا ظاهرا میگن که این otb یه چیزیه فرمالیته و صرفا برای اینه که وقت بخرن. یا یه چیزی شبیه این. پرواز قطر مرتب آزمایشگاهای معتبر برای کرونا رو عوض میکنه ظاهرا و چند وقت پیش به همین دلیل یه سری پروازشون رو از دست دادن چون اجازه ورود به هواپیما نداده بودن بهشون. آزمایشگاهی رو از لیست برداشته بودن ولی هیچ اطلاعی نداده بودن و مسافرها هم همون موقع که بلیط خریده بودن لیست رو دیده بودن، و دیگه بعدش نرفته بودن دوباره چک کنن. جدای از این خیلی داستانهای دیگه هم تو هر فرومی بری میبینی از پروازهای قطری که چطور به خاطر اشتباه خودشون یا هر دلیل مسخره ای به مسافر اجازه ورود به هواپیما ندادن و پول بلیط رو هم برنگردوندن. و مسافر هم پرواز به ترکیه رو از دست داده و هم پرواز به کانادا. ریسک نکنید به نظرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    من خودم پرواز قطر نداشتم ولی خیلی ریسکیه پرواز قطری جوری که میگن. تو همین سایت یه فروم دیگه هست برای پروازها که اطلاعات خوبی میده. اونجا ظاهرا میگن که این otb یه چیزیه فرمالیته و صرفا برای اینه که وقت بخرن. یا یه چیزی شبیه این. پرواز قطر مرتب آزمایشگاهای معتبر برای کرونا رو عوض میکنه ظاهرا و چند وقت پیش به همین دلیل یه سری پروازشون رو از دست دادن چون اجازه ورود به هواپیما نداده بودن بهشون. آزمایشگاهی رو از لیست برداشته بودن ولی هیچ اطلاعی نداده بودن و مسافرها هم همون موقع که بلیط خریده بودن لیست رو دیده بودن، و دیگه بعدش نرفته بودن دوباره چک کنن. جدای از این خیلی داستانهای دیگه هم تو هر فرومی بری میبینی از پروازهای قطری که چطور به خاطر اشتباه خودشون یا هر دلیل مسخره ای به مسافر اجازه ورود به هواپیما ندادن و پول بلیط رو هم برنگردوندن. و مسافر هم پرواز به ترکیه رو از دست داده و هم پرواز به کانادا. ریسک نکنید به نظرم.
    سلام، ممنون از اطلاعاتتون، ولی OTB ارتباطی به تست کرونا نداره، مدارک رو ارسال میکنن برای پلیس مهاجرت کانادا و تایید ورود به خاک کانادا رو میگیرن، این ریسک ریجکت شدن تو مرز رو کم میکنه ولی مشکل اینجاست که قطر پول رو در صورت ریجکت شدن عودت نمیده .
    مدارک اخذ OTB همون مدارکی هستش که تو مرز کانادا باید به افیسر تحویل بدیم، مثل نامه دانشگاه، برنامه قرنطینه،ویزا و...

Junior Member

سلام، ممنون از اطلاعاتتون، ولی OTB ارتباطی به تست کرونا نداره، مدارک رو ارسال میکنن برای پلیس مهاجرت کانادا و تایید ورود به خاک کانادا رو میگیرن، این ریسک ریجکت شدن تو مرز رو کم میکنه ولی مشکل اینجاست که قطر پول رو در صورت ریجکت شدن عودت نمیده .
    مدارک اخذ OTB همون مدارکی هستش که تو مرز کانادا باید به افیسر تحویل بدیم، مثل نامه دانشگاه، برنامه قرنطینه،ویزا و...
    میدونم ربطی به کرونا نداره. کلی گفتم از مشکلات پروازهای قطری. در هر حال این شمایید که مسافرید و به شما مربوطه و نه من. ولی به نظر من این درست نیست که مدارکمون رو برای یه ایرلاین بفرستیم. به اونا چه آخه؟ چرا باید مدارکی مثل برنامه قرنطینه یا نامه دانشگاه یا ... رو برای ایرلاین بفرستیم؟ و تا جایی که من میبینم اگر شما ویزای تحصیلی داشته باشید و دانشگاهتون توی لیست باشه کانادا جلوی ورودتون رو نمیگیره. همکلاسی های من حتی وقتی اسم کالج ما تو لیست نبود و با اینکه کالج هستن و نه دانشگاه وارد کانادا شدن و گفتن هیچ مشکلی نداشتیم برای ورود و هیچی هم ازمون نپرسیدن. در هر حال به خودتون مربوطه ولی به نظر من اطلاعات مهاجرتی من به ایرلاین ربطی نداره که بخوام باهاشون شیر کنم، چه برسه که تازه بخوان نظر هم بدن در موردش و بخوان ردت هم بکنن و پولت هم این وسط بپره. چه کاریه خب؟ من هم دنبال پرواز هستم مثل شما که برم هرچه زودتر و وقتی داشتم میگشتم دیدم میشه پروازهای ترکیش با قیمت مناسب هم پیدا کرد. ولی حتی گرونتر باشه ارزش داره، نه؟ تنها مدرکی که به ایرلاین مربوطه پاسپورته. بقیه اش به اونا هیچ ربطی نداره. نه کانادا از اونها خواسته چنین کاری کنن و نه شما رو دم مرز رد میکنن. خدا میدونه چرا پروازهای قطری دارن این OTB رو انجام میدن. حالا به قول دوستان به خاطر خریدن وقته یا هر دلیل دیگه ای.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام این سوال منم هست ، من چیری پیدا نکردم خواهشن اگر شما اطلاعاتی بدست اوردید با منم در میون بذارید.
    خود هواپیمایی قطر لیست سوالات و مدارک رو فرستاده، چند تا سوال ساده هستش که باید جواب بدیم، دلیل اینکه میخوایم تحصیل رو تو خاک کانادا ادامه بدیم و برنامه قرنطینه ، همون سوالاتی هستن که پلیس مهاجرت تو مرز میپرسه. تا دو هفته دیگه جواب OTB من میاد و بهتون جزییات بیشتری رو اطلاع میدم

خود هواپیمایی قطر لیست سوالات و مدارک رو فرستاده، چند تا سوال ساده هستش که باید جواب بدیم، دلیل اینکه میخوایم تحصیل رو تو خاک کانادا ادامه بدیم و برنامه قرنطینه ، همون سوالاتی هستن که پلیس مهاجرت تو مرز میپرسه. تا دو هفته دیگه جواب OTB من میاد و بهتون جزییات بیشتری رو اطلاع میدم
    سپاسگزارم . من چک میکردم دو صورت پرواز بود از تهران به کانادا . یکیش با قطر ایرویز از دوحه و بعد امستردام و بعد تورنتو بود . یکی هم از استانبول به مونتریال و بعد به هر جا که میخواید . اولی قطر ایرویز و دومی ترکیش ایرلاین . من حدود 2 ماه دیگه عازم هستم و قیمت هر دو پرواز 28 میلیون بود / من خودم ترکیش ایرلاین رو به قطر ترجیح میدم . شما دلیل خاصی دارید که از قطر میخواین پرواز کنید ؟ هر دو هم دو 2 تا بار 23 کیلویی میشه حمل کرد به علاو ه 8 کیلو carry over

البته یه راه سومی هم هست که بارتون رو فریت هوایی کنید و خیلی سبک برید استانبول و از اونجا با کانادا ایرویز یا پگاسوس برید کانادا که روی هم رفته حدود 20 میلیون میشه هزینش.

Junior Member

ترکیش پرواز مستقیم به تورنتو هم داره. بنابراین اگر مقصدتون اونجاست دنبال اون پروازها بگردید. از امام خمینی تا تورنتو 18-19 ساعت میرید و نه 30-40 ساعت. از نظر هزینه ای هم یه سری از این پروازها گرونن اما پرواز ارزون هم بگردید پیدا میکنید.

Junior Member

لوفتانزا هم هست. معمولا هزینه هاش از بقیه پروازها بیشتره اما اون رو هم بگردید ممکنه بتونید ارزون پیدا کنید. از امام خمینی میره فرانکفورت و بعد تورنتو مثلا. 18-19 ساعت در راه هستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سپاسگزارم . من چک میکردم دو صورت پرواز بود از تهران به کانادا . یکیش با قطر ایرویز از دوحه و بعد امستردام و بعد تورنتو بود . یکی هم از استانبول به مونتریال و بعد به هر جا که میخواید . اولی قطر ایرویز و دومی ترکیش ایرلاین . من حدود 2 ماه دیگه عازم هستم و قیمت هر دو پرواز 28 میلیون بود / من خودم ترکیش ایرلاین رو به قطر ترجیح میدم . شما دلیل خاصی دارید که از قطر میخواین پرواز کنید ؟ هر دو هم دو 2 تا بار 23 کیلویی میشه حمل کرد به علاو ه 8 کیلو carry over
    پرواز من به مونتریال هستش، یعنی اول دوحه و بعد مونتریال ، من با قطر پرواز زیاد داشتم، واقعا از هر نظر خوبه، بخصوص زمانی که از هواپیماهای A380 استفاده می کردن که الان به خاطر کمبود مسافر قابل استفاده نیستن. چند روز پیش یکی از دوستان که اقامت داشتن با ترکیش رفتن اصلا راضی نبودن. در هر صورت من قطر رو انتخاب‌ کردم ، حجم بار هم دو تا ۳۲ کیلو هستش ، به شما گفتن ۲۳ کیلو چون تو پرواز داخل کانادا نهایتا دو تا ۲۳ کیلو میتونید ببرید، ولی اگر کسی بخواد مونتریال بره میتونه ۲ تا ۳۲ کیلو با خودش ببره .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)