صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

دوست عزیز، می تونم بپرسم شما چطور تونستید برای بایومتریک ثبت نوبت کنید؟ الآن که ما چند ماهه چک می کنیم و مدام خطای 403 از سایت های سفارت های ترکیه و دوبی و ارمنستان می گیریم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سابمیت 2 سپتامبر
    نامه بایو 3 سپتامبر
    انجام بایو 16 سپتامبر
    تایید بایو 18 سپتامبر (آپدیت اول و بدون ایمیل)
    استارت Eligibility review - September 18(آپدیت دوم و بدوم ایمیل)
    توقف Eligibility review - October 8 (آپدیت سوم و هلد شدن پرونده - احتمالا به خاطر نبودن دانشگاهم توی لیست )
    فعلا تا دانشگاهم بیاد توی لیست همه چی کشک ....

نقل قول نوشته اصلی توسط vargha نمایش پست ها
    دوست عزیز، می تونم بپرسم شما چطور تونستید برای بایومتریک ثبت نوبت کنید؟ الآن که ما چند ماهه چک می کنیم و مدام خطای 403 از سایت های سفارت های ترکیه و دوبی و ارمنستان می گیریم؟!
    والا نمیدونم دقیقا کی ولی سایتشون یه موقع های باز میشه . من هنوزم برای اینکه برای رهگیری پروندم از طریق VFS Global ترک میکنم سر میزنم ، از 10 باری که میرم سایت 9 بار 403 میده ولی باز میره یه بار . هی تست کنید ساعات مختلف . به محض اینکه باز شد دیگه بیرون نیا تا وقت و بگیری . ممکنه دفعه اول بزنی همه وقت ها پر باشه ولی باز از اول مراحل بیا تا بلاخره یه نفر کنسل کنه یه جاخالی بشه. سخته ولی میشه ، سماجت میخواد. درضمن مثل اینکه دفتر دوبی هم بازه و راحت ترمیشه وقت گرفت . من شنیدم الان پروازم هست . چک کردید اونجارو ؟

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم همگی خوب و سالم باشید.
    یه سوال، تو این هفته کسی که نیمه دوم آگوست سابمیت کرده باشه هنوز جوابی نگرفته؟
    دوباره مدت زمان رسیدگی پرونده های تحصیلی رو آپدیت کرده 15 هفته !!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

والا نمیدونم دقیقا کی ولی سایتشون یه موقع های باز میشه . من هنوزم برای اینکه برای رهگیری پروندم از طریق VFS Global ترک میکنم سر میزنم ، از 10 باری که میرم سایت 9 بار 403 میده ولی باز میره یه بار . هی تست کنید ساعات مختلف . به محض اینکه باز شد دیگه بیرون نیا تا وقت و بگیری . ممکنه دفعه اول بزنی همه وقت ها پر باشه ولی باز از اول مراحل بیا تا بلاخره یه نفر کنسل کنه یه جاخالی بشه. سخته ولی میشه ، سماجت میخواد. درضمن مثل اینکه دفتر دوبی هم بازه و راحت ترمیشه وقت گرفت . من شنیدم الان پروازم هست . چک کردید اونجارو ؟
    دوست عزیز سلام یه سوال داشتم از چه user و pass استفاده می کنید.
    چون من توی خود سایت اصلی https://www.canada.ca چک میکنم.
    از قسمت :
    Sign in with your GCKey
    ممنون میشم بفرمایید.
    کلا توی پرونده ام به جز user , pass اکانت توی سایت کانادا این موارد رو دارم
    Applicatio number - Unique Client Identifier UCI - Biometrics
    number

Junior Member

دقیقا Tracking ID No چی هست؟
    چون من اینو ندارم.

من روزی که تو دفتر انکارا بایو دادم، شبش برام 2 تا ایمیل اومد ، یکیش ترکینگ ایدی بایو بود ، اونیکی ترکینگ ایدی پروندم بود . بایو که هیچی ، بدرد نمیخوره ولی با ترکینگ پرونده میتونید ببینید که پرونده به سفارت کانادا ترسیت شده و روش اپدیتی هست یا نه . من از اونجا هم ترک میکنم از سایت کانادا GCkey هم میرم . بلکه یکیش تغییری بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم همگی خوب و سالم باشید.
    یه سوال، تو این هفته کسی که نیمه دوم آگوست سابمیت کرده باشه هنوز جوابی نگرفته؟
    دوباره مدت زمان رسیدگی پرونده های تحصیلی رو آپدیت کرده 15 هفته !!!!!!!!!!!!!!!
    اون عدد بیشتر شامل کسانی میشود که همین الان میخوان پرونده اشون سابمیت کنن وهرچی نزدیکتر به شروع ترم میشویم تعداد هفته ها بالاترمیره ممکنه تا بیست وسه هفته هم بره ولی برای کسانی که مثلا چهارماه پیش سابمیت کردن به اون عدد ربطی نداره وپرونده درجریانه وهرلحظه ممکنه جوابشون بیاد .

Junior Member

من یک بار که با یک مرورگر جدید باز کردم باز شد، ولی بعد از اون دیگه هر چقدر تست می کنم باز نمیشه. عملاً سایت VAC های دوبی و ارمنستان هم همین طور هستند و من هنوز نتونستم بازشون کنم که ببینم نوبتی برای ثبت هست یا نه.
    همون بار که باز شد، دیدم که ظاهراً همه نوبت ها در آنکارا و استانبول تا بیش از یک سال آینده پر هستند، ولی راستش شک دارم که آیا واقعاً این همه آدم رفتند و ثبت نوبت کردند که پر شده، یا این که خود VAC فعلاً فعالیت خودش و نوبت ها رو محدود کرده و دسترسی به سایت رو هم محدود کرده، چون فکر نمی کنم قبلاً این طور بوده باشه و این همه آدم هم در این فرصت کم و با این سایتی که سخت باز میشه نوبت ثبت کرده باشند.

Junior Member

امیدوارم در آینده نزدیک این وضعیت تغییر کنه. اگر قرار باشه وضعیت سایت VAC و نوبت هاش همین طور بمونه که عملاً خیلی از ایرانی ها نمیتونند بایومتریکشون رو انجام بدند.

چند ماه پیش که پروازهای خارجی برقرار نبود و دولت کانادا هم اجازه ورود به دانشجویان نمی داد. الآن هم که پروازها برقرار شده و اجازه ورود دانشجوها هم داره داده میشه، سایت VAC این طوریه و نمیتونیم بریم حداقل بایومتریکمون رو انجام بدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vargha نمایش پست ها
    من یک بار که با یک مرورگر جدید باز کردم باز شد، ولی بعد از اون دیگه هر چقدر تست می کنم باز نمیشه. عملاً سایت VAC های دوبی و ارمنستان هم همین طور هستند و من هنوز نتونستم بازشون کنم که ببینم نوبتی برای ثبت هست یا نه.
    همون بار که باز شد، دیدم که ظاهراً همه نوبت ها در آنکارا و استانبول تا بیش از یک سال آینده پر هستند، ولی راستش شک دارم که آیا واقعاً این همه آدم رفتند و ثبت نوبت کردند که پر شده، یا این که خود VAC فعلاً فعالیت خودش و نوبت ها رو محدود کرده و دسترسی به سایت رو هم محدود کرده، چون فکر نمی کنم قبلاً این طور بوده باشه و این همه آدم هم در این فرصت کم و با این سایتی که سخت باز میشه نوبت ثبت کرده باشند.
    احتمالش هست. اینا همین الان دارن پرونده های June,July بررسی میکنن. کلی ادم تو نوبت هستند . کلی هم هستن که بعد از 6 ماه هنوز یه آپدیت هم نداشتن . بعید نیست اینا عمدا سایتو از دسترس خارج کنن تا بار کاری بیشتر از این نشه . مخصوصا که تعطیلات کریسمس هم نزدیکه می پیچونن میرن بعد ژانویه میان بعد یهو همه چی درست میشه سایت باز میشه فقط این وسط کلی آدم بیچاره که پوزیشن دکترا دارن یا به بار دیفر کردن نمیتونن دوباره دیفر کنن گرفتار میشن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)