صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    احتمالش هست. اینا همین الان دارن پرونده های June,July بررسی میکنن. کلی ادم تو نوبت هستند . کلی هم هستن که بعد از 6 ماه هنوز یه آپدیت هم نداشتن . بعید نیست اینا عمدا سایتو از دسترس خارج کنن تا بار کاری بیشتر از این نشه . مخصوصا که تعطیلات کریسمس هم نزدیکه می پیچونن میرن بعد ژانویه میان بعد یهو همه چی درست میشه سایت باز میشه فقط این وسط کلی آدم بیچاره که پوزیشن دکترا دارن یا به بار دیفر کردن نمیتونن دوباره دیفر کنن گرفتار میشن .
    سلام، تاخیر در صدور ویزا مشکلی ایجاد نمیکنه، چون حتی دانشگاه هایی که اجازه ورود دانشجو رو دارن، ترم زمستون رو هم آنلاین برگزار می کنن، پس نیازی به دیفر کردن مجدد نیست، یعنی اگر بتونم ویزا بگیرم و برم بازم باید تو خونه بشینم و آنلاین کلاس ها رو شرکت کنم.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم خدمتتون
    وضعیت پرونده من در حساب کاربری م توی سایت CIC از دیروز روی این وضعیت مونده : Application/profile updated
    بعد قسمت check full application status رو میزنم error میده.
    پیام نخونده ای هم تو صفحه اصلی نشون نمیده.
    قبلا هم این وضعیت رو دیده بودم ولی از حسابم خارج میشدم دوباره وارد می شدم status به حالت submitted برمیگشت.
    به نظرتون دلیلش چیه؟
    آیا سایتشون هنگ کرده یا دارن جواب رو توی سایتشون upload می کنند؟؟؟!!!!!!
    ممنون میشم از دوستان اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم خدمتتون
    وضعیت پرونده من در حساب کاربری م توی سایت CIC از دیروز روی این وضعیت مونده : Application/profile updated
    قبلا هم این وضعیت رو دیده بودم ولی از حسابم خارج میشدم دوباره وارد می شدم status به حالت submitted برمیگشت.
    به نظرتون دلیلش چیه؟
    سلام دوست عزیز، با توجه به پست قبلیتون و بر اساس اطلاعاتون دوستان عرض میکنم به احتمال ۹۵٪ قبول شدید و به زودی پاس ریکویست میشید... امیدوارم ایام همیشه به کامتون باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، با توجه به پست قبلیتون و بر اساس اطلاعاتون دوستان عرض میکنم به احتمال ۹۵٪ قبول شدید و به زودی پاس ریکویست میشید... امیدوارم ایام همیشه به کامتون باشه
    سلام ممنون از پاسختون و این انرژی مثبتی که میدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1543 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه سوال داشتم خدمتتون
    به نظرتون دلیلش چیه؟
    تقریبا نیم ساعت پیش من هم همون اپدیت شما رو گرفتم ، دو تا ایمیل برام اومد، اکانت رو که چک کردم دیدم وضعیت به Application/profile updated تغییر کرده و دو تا نامه هم اضافه شده، یکی در مورد بایو هستش و دومی pass request. امیدوارم که برای شما هم نتیجه مشابه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    تقریبا نیم ساعت پیش من هم همون اپدیت شما رو گرفتم ، دو تا ایمیل برام اومد، اکانت رو که چک کردم دیدم وضعیت به Application/profile updated تغییر کرده و دو تا نامه هم اضافه شده، یکی در مورد بایو هستش و دومی pass request. امیدوارم که برای شما هم نتیجه مشابه باشه.
    سلام ، تبریک . ایشالا به سلامتی با خانواده برید و موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام ، تبریک . ایشالا به سلامتی با خانواده برید و موفق باشید
    سلام، ممنون 🙏

سلام، ممنون ������
    مبارک باشه دوست عزیز میشه لطفا یک مقدار در مورد کیستون توضیح بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    مبارک باشه دوست عزیز میشه لطفا یک مقدار در مورد کیستون توضیح بدید.
    من ۳۹ سالمه، سال ۲۰۰۵ تو رشته مهندسی مواد فارغ التحصیل شدم، حدود ۱۹ سال سابقه کار دارم ، سال ۲۰۱۷ در کشور چین دانشگاه sun yat sen رشته MBA رو شروع کردم، و الان هم از دانشگاه یورک رشته Master of financial Accountability پذیرش گرفتم، متاهل هستم و دو تا بچه دارم. اگر سوالی دارید در خدمتم

من ۳۹ سالمه، سال ۲۰۰۵ تو رشته مهندسی مواد فارغ التحصیل شدم، حدود ۱۹ سال سابقه کار دارم ، سال ۲۰۱۷ در کشور چین دانشگاه sun yat sen رشته MBA رو شروع کردم، و الان هم از دانشگاه یورک رشته Master of financial Accountability پذیرش گرفتم، متاهل هستم و دو تا بچه دارم. اگر سوالی دارید در خدمتم
    بنده هم ۳۷ سالمه و تو کشور دیگه مشغول به کارم. درخواستم ریجکت شد بار اول همین سپتامبر گذشته. درخواست افیسر نوت دادم ک هنوز نیومده ولی با چند تا وکیل صحبت کردم و گفتن به احتمال زیاد سن بالا و اینکه در کشور خودت ساکن نیستی علت ریجکتی. حالا میخوام دوباره اپلای کنم و واقعا نمیدونم برای سوشال تای جی آرایه بدم. فقط مدرک جاب افر دارم سند خونه و ماشین و نامه ساپورتر و نامه از دانشگاه کانادا ک تایید کنه من مشغول به تحصیلم. دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!! شما ایده ای دارید!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)