صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    بنده هم ۳۷ سالمه و تو کشور دیگه مشغول به کارم. درخواستم ریجکت شد بار اول همین سپتامبر گذشته. درخواست افیسر نوت دادم ک هنوز نیومده ولی با چند تا وکیل صحبت کردم و گفتن به احتمال زیاد سن بالا و اینکه در کشور خودت ساکن نیستی علت ریجکتی. حالا میخوام دوباره اپلای کنم و واقعا نمیدونم برای سوشال تای جی آرایه بدم. فقط مدرک جاب افر دارم سند خونه و ماشین و نامه ساپورتر و نامه از دانشگاه کانادا ک تایید کنه من مشغول به تحصیلم. دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!! شما ایده ای دارید!؟
    سلام، من و شما یک بحث طولانی داشتیم در خصوص واگذاری کار به وکیل، چون شما پیگیر رفع مشکلات پرونده بقیه دوستان بودید و من تاکید داشتم که دوستان تنها خودشون مستقیما پیگیر باشن و اصلا موافق واگذاری ،حتی بخشی از کار، به شخص دیگه نیستم.
    به هر حال اگر واقعا پیگیر وضعیت خودتون هستید، مجددا تاکید می کنم که مستقیما با سفارت ارتباط بگیرید.
    من هیچ کار خاصی برای درخواست ویزا نکردم، مدارک رو طبق آنچه تو سایت بود ارایه دادم، مثل همه اطلاعات حساب بانکی، اطلاعات شغلی (سابقه بیمه)، اطلاعات اموال، اطلاعات تحصیلات قبلی، تنها چیزی که به نظرم تفاوت ایجاد می کنه تدوین یک study plan بر اساس شرایط واقعی خودم و برنامه های آینده بوده که کمک کرد تا افیسر تاییدیه بده، دوستانی که کار رو به دیگران واگذار کردن تنها یک نسخه تکراری از study plan رو دریافت می کنن که بسیار کلی هستش و قابل استفاده برای همه پرونده ها، برای همین تاکید می کنم که خودتون تمام مراحل رو انجام بدید.
    یک مورد دیگه هم که به نظرم مهمه cover letter هستش که افیسر دید اولیه از کل پرونده شما رو از اینجا می گیره و چکیده ای هستش از study plan ، بودجه و فهرست مدارکی که پیوست کردید.
    خواهشا از کسی درخواست نکنید که این مدارک رو برای شما بفرسته یا فرمت از قبل مشخص رو تغییر بدید، چون این مستندات باید بر اساس شرایط شما، پیشینه کاری و تحصیلی و برنامه های آتی شما باشن. من برای گرفتن پذیرش و ویزا از سال گذشته که ساکن چین بودم اقدام کردم و حدود یک سال طول کشید، پس پیشنهاد می کنم روی این موارد خوب وقت بزارید . موفق باشید

Junior Member

بنده هم ۳۷ سالمه و تو کشور دیگه مشغول به کارم. درخواستم ریجکت شد بار اول همین سپتامبر گذشته. درخواست افیسر نوت دادم ک هنوز نیومده ولی با چند تا وکیل صحبت کردم و گفتن به احتمال زیاد سن بالا و اینکه در کشور خودت ساکن نیستی علت ریجکتی. حالا میخوام دوباره اپلای کنم و واقعا نمیدونم برای سوشال تای جی آرایه بدم. فقط مدرک جاب افر دارم سند خونه و ماشین و نامه ساپورتر و نامه از دانشگاه کانادا ک تایید کنه من مشغول به تحصیلم. دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!! شما ایده ای دارید!؟
    یک مورد دیگه رو هم خدمتتون بگم که این وکلای عزیز، امثال من و شما هستن که یکبار کل مراحل رو رفتن و الان با گرفتن ارقام عجیب از بی اطلاعی بسیار از مردم استفاده و کسب درآمد می کنن ، براشون هم مهم نیست که شما قبول بشید یا نه، چون در هر صورت برنده هستن ، نه برای شما وقت میزارن نه دلسوز و نگران آینده شما !
    من سنم بیشتر از شماست، چندین سال هم خارج از ایران بودم ، سرمایه چندان زیادی هم ندارم، در حد یک کارمند ، پس نه سن مهمه، نه میزان دارایی، میزان دارایی باید در حدی باشه که نشون بده شما میتونید هزینه زندگی و تحصیل رو پرداخت کنید. در خصوص تای هم هرچی که دارید ارایه بدید، ملک، خانواده ، کار و... ، حتی این مستر دوم من هستش که وکلا به شما میگن شانس قبولی رو کم می کنه !!!
    پس نه من و نه شما و نه وکیل نماها ، هیچ کدوم در مورد آنچه که تو ذهن افیسر یا فرایند داخلی سفارت وجود داره اطلاعی نداریم ، ولی اعتقاد دارم که میتونیم ذهن افیسر رو جهت بدیم با یک study plan مناسب و ارایه مستنداتی که اونو پشتیبانی می کنن.
    ضمنا من حتی ایلتس هم ندارم , مدرک قبلی من باطل شده، حدود ۴ سال پیش، ولی اونقدر به خودم مطمئن بودم که میتونم بدون ایلتس پذیرش بگیرم و حتی برای ویزا اقدام کنم ، چون همه اینها رو تو study plan قید کردم و از دلایلش پشتیبانی کردم.
    به خودتون ایمان داشته باشید و نزارید کسی این فرایند ساده رو پیچیده جلوه بده .

جناب @Arsia1981 کاملا درست میفرمایید، من وکیل داشتم، یه پذیرش دانشگاه میخواست بگیره هر روز یه پولی به عناوین مختلف درخواست میکرد و آخرش هم هیچی، این شد که مجبور شدم خودم دست بکار شم، امیدوارم جواب بگیرم ولی اگر نگیرم هم قبطه نمیخورم که چرا بدون وکیل رفتم جلو چون مطمئن هستم کسی بهتر از خودم نمیتونست برام کاور لتر و استادی پلن بنویسه.
    جناب Abouabou, شاید الان یکم سخت باشه ولی باز هم ترای کنید، به نحوی متقاعد کنید که این درس برای ادامه کار در ترکیه حیاتیه، الان شما تای به ایران نداری و همه به دید اینکه میخوای بری کانادا مقیم بشی پروندرو بررسی میکنن ولی میشه با دلیل قانع کننده ذهن آفیسر رو از این مورد دور و به سمت اشاره شده برد. قلم خوب و دلیل محکمه پسند میخواد.

ببخشید آقای arsia 1981 میشه لطفا بدونم شما چقدر تمکن مالی داشتید ؟

Junior Member

سلام، من فکر کنم
    Arsia1981 متاهل هستن و فرزند دارن و برای اونا اقدام نکردن ، اگه اشتباه نکنم البته. خوب این موضوع یه تای قوی محسوب میشه و امکان گرفتن ویزارو چند برابر میکنه. به نظز من شما اگه بتونید از یران اقدام کنید دوباره و پروسه ویزاتون رو از ایران شروع کنید احتمالا شانستون بیشتر میشه. در مورد وکیل هم منم نظر Arsia1981 رو دارم. وکیل واقعا پول دور ریختنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1368 نمایش پست ها
    سلام، من فکر کنم
    Arsia1981 متاهل هستن و فرزند دارن و برای اونا اقدام نکردن ، اگه اشتباه نکنم البته. خوب این موضوع یه تای قوی محسوب میشه و امکان گرفتن ویزارو چند برابر میکنه. به نظز من شما اگه بتونید از یران اقدام کنید دوباره و پروسه ویزاتون رو از ایران شروع کنید احتمالا شانستون بیشتر میشه. در مورد وکیل هم منم نظر Arsia1981 رو دارم. وکیل واقعا پول دور ریختنه
    سلام، بله، درسته، چون تو شرایط فعلی اصلا وضعیت زندگی در کانادا رو نمی دونم، ضمن اینکه امکان گرفتن ویزای همراه هم نیست، مرزها هنوز بسته هستن و تنها دانشجویان به شکل محدود اجازه ورود دارن . سال گذشته یکی از دوستان که هم سن هستن، با داشتن مدرک فوق لیسانس در ایران، از کالج پذیرش گرفتن و در نهایت کل خانواده ویزا گرفتن و رفتن، برای همین میگم که کسی از فرایند داخلی سفارت و یا نحوه تصمیم گیری افیسر اطلاعی نداره. (خیلی ها میگن با سن بالا و پذیرش از کالج امکان گرفتن ویزا نیست! که نمونه ای رو که مطرح کردم دقیقا مثال نقض هستش)

دوستان عزیز Arsia1982, anita1368, sbenyamiyn, خیلی لطف میکنید که بنده رو راهنمایی میکنید و امیدواری میدید. البته بنده بار اول هم خودم اقدام کردم و تا اونجا ک تونستم مته به خشخاش گذاشتم تا اپلیکیشن بی نقص باشه. بنده هم جاب افر قوی داشتم هم ۳۰۰۰۰ دلار امریکا با گردش بیش از دو سال و تمام اسناد و مدارک مالی از ایران رو گذاشتم به علاوه ی استادی پلن کاملا منطقی و بدور از بلاتسبت خزعبلات. اما برای من سه تا مورد اصلی رو عیب گذاشتن. 1. تای به کشور محل سکونت2. مالی 3. دلیل درس خوندن تو کانادا.
    یعنی من دیگه هیچی نداشتم که بذارم. اما نامید هم نشدم و دانشگاه که آدمیت شدم رو آنلاین ادامه دادم و خودمم نمیدونستم چقدر خوب دارم درس میخونم!! حالا استاد راهنما گفته ک نتایج ترم اول رو به همراه ی توصیه نامه بهت میدم ک درخواست ویزاتو ساپورت کنه. به برادرم هم میگم که سارپورتر مالی بشه. به محل کارم هم گفتم ک ی نامه از مقامات بالاترش بده ک خیلی معتبرتر باشه با مضمون بهتر. من واقعا دیگه هیچی ندارم ک اضافه کنم. اکر بازم رد کنن باز هم نا امید نمیشم مجددا تلاش میکنم. حالا توکل بر خدا. باز هم از همه شما به خاطر امیدواری ک دادید سپاسگذارم میکنم. امیدوارم همیشه ایام به کامتون باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    سلام، بله، درسته، چون تو شرایط فعلی اصلا وضعیت زندگی در کانادا رو نمی دونم، ضمن اینکه امکان گرفتن ویزای همراه هم نیست، مرزها هنوز بسته هستن و تنها دانشجویان به شکل محدود اجازه ورود دارن . سال گذشته یکی از دوستان که هم سن هستن، با داشتن مدرک فوق لیسانس در ایران، از کالج پذیرش گرفتن و در نهایت کل خانواده ویزا گرفتن و رفتن، برای همین میگم که کسی از فرایند داخلی سفارت و یا نحوه تصمیم گیری افیسر اطلاعی نداره. (خیلی ها میگن با سن بالا و پذیرش از کالج امکان گرفتن ویزا نیست! که نمونه ای رو که مطرح کردم دقیقا مثال نقض هستش)
    سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه.

می تونم بپرسم چه مدت بعد از بایو جواب نهایی اومد براتون ؟
    و این که فاصله بین ایمیلی که وی اف اس بهتون زد در مورد این که نتیجه ویزاتون اومده و دریافت جواب نهایی تو اکانت cic چقد بود؟

دوستان عزیز Arsia1982, anita1368, sbenyamiyn, خیلی لطف میکنید که بنده رو راهنمایی میکنید و امیدواری میدید. البته بنده بار اول هم خودم اقدام کردم و تا اونجا ک تونستم مته به خشخاش گذاشتم تا اپلیکیشن بی نقص باشه. بنده هم جاب افر قوی داشتم هم ۳۰۰۰۰ دلار امریکا با گردش بیش از دو سال و تمام اسناد و مدارک مالی از ایران رو گذاشتم به علاوه ی استادی پلن کاملا منطقی و بدور از بلاتسبت خزعبلات. اما برای من سه تا مورد اصلی رو عیب گذاشتن. 1. تای به کشور محل سکونت2. مالی 3. دلیل درس خوندن تو کانادا.
    یعنی من دیگه هیچی نداشتم که بذارم. اما نامید هم نشدم و دانشگاه که آدمیت شدم رو آنلاین ادامه دادم و خودمم نمیدونستم چقدر خوب دارم درس میخونم!! حالا استاد راهنما گفته ک نتایج ترم اول رو به همراه ی توصیه نامه بهت میدم ک درخواست ویزاتو ساپورت کنه. به برادرم هم میگم که سارپورتر مالی بشه. به محل کارم هم گفتم ک ی نامه از مقامات بالاترش بده ک خیلی معتبرتر باشه با مضمون بهتر. من واقعا دیگه هیچی ندارم ک اضافه کنم. اکر بازم رد کنن باز هم نا امید نمیشم مجددا تلاش میکنم. حالا توکل بر خدا. باز هم از همه شما به خاطر امیدواری ک دادید سپاسگذارم میکنم. امیدوارم همیشه ایام به کامتون باشه
    مدارکتون خیلی خوبه با این حساب، میگیری ایشالا ایندفعه . خیلیا بار دوم با سوم میگیرن ، شانسه دیگه افیسر الکی گیر نده .ایشالا میگیرید.

سلام مجدد دوستان. این افیسر نوت منه و من باورم نمیشه برای همه چیزایی ک مدارک منطقی داده بودم ریجکت بشم. حالا ممنون میشم شما هم نظرتون بدید و بفرمایید چطور رفعش کنم.
    I have reviewed the application. I have considered the positive factors outlined by the applicant, including statements or other evidence. The applicant is employed, however, I have given less weight to the ppositive factors for the following reasons; taking the applicant's plan of studies into account, the documentaion provided in support of the applicant's financial situation does not demonstrate that funds would be sufficient or available. I am not satisfied that proposed studies would be a reasonable expense. I am not satisfied that the applicant will leave Canada at the end of his stay as a temporary resident, I note that: the applicant is single, mobile, is not well stablished and has no dependends. The study plan does not appear reasonable given the applicant;s employment and education history. I note that the client's proposed study is not reasonable given the career path chosen program at such a expense appear illogical or redundant in light of the PA's reported scholorly and/or work history. Statemnet on file is vague and how chosen program will improve job prospects back home. On balance, the PA has failed to satisfy me that the course of study is reasonable given the high cost of international study in canada. When weighed against the potential career/employment benefit, the local options available for similar studies, and the PA's personal circumstances. Weighing the factors in this application, I am not satisfies that the applicant will adhere to term and conditiones imposed as temporary resident. for the reasons above I have refused the applicant.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)