صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 152

موضوع: نتایج روادید دانشجویی 2020

پیش فرض پاسخ : نتایج روادید دانشجویی 2020

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام مجدد دوستان. این افیسر نوت منه و من باورم نمیشه برای همه چیزایی ک مدارک منطقی داده بودم ریجکت بشم. حالا ممنون میشم شما هم نظرتون بدید و بفرمایید چطور رفعش کنم.
    I have reviewed the application. I have considered the positive factors outlined by the applicant, including statements or other evidence. The applicant is employed, however, I have given less weight to the ppositive factors for the following reasons; taking the applicant's plan of studies into account, the documentaion provided in support of the applicant's financial situation does not demonstrate that funds would be sufficient or available. I am not satisfied that proposed studies would be a reasonable expense. I am not satisfied that the applicant will leave Canada at the end of his stay as a temporary resident, I note that: the applicant is single, mobile, is not well stablished and has no dependends. The study plan does not appear reasonable given the applicant;s employment and education history. I note that the client's proposed study is not reasonable given the career path chosen program at such a expense appear illogical or redundant in light of the PA's reported scholorly and/or work history. Statemnet on file is vague and how chosen program will improve job prospects back home. On balance, the PA has failed to satisfy me that the course of study is reasonable given the high cost of international study in canada. When weighed against the potential career/employment benefit, the local options available for similar studies, and the PA's personal circumstances. Weighing the factors in this application, I am not satisfies that the applicant will adhere to term and conditiones imposed as temporary resident. for the reasons above I have refused the applicant.
    این کلا به همه چیز گیر داده تا فایل شمارو نخونه آدم نمیشه نظر داد ، الان شما فرمودید 30 هزار دلار پول گذاشتی حساب ولی این به حساب هم گیر داده !! خیلی مسایل ظریف هست . این وقتی میگه fund not sufficient or available یعنی یه جای کار مشکل داره .شاید حس کرده ممکنه قرض گرفته باشی از کسی . ما هیچی نمیدونیم از ریز پرونده نظر دادن سخته.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

به نظر من چیزی که میتونه کمک کنه توضیح بیشتر در مورد اینکه چرا این کورس و چرا در کانادا، با در نظر گرفتن هزینه های زیاد آن، برای شما سودمند است، فکرمیکنم بیشتر از دید شغلی و مالی نگاه کرده به قضیه، یعنی شاید مدارکی که با عدد رقم نشون بدن مثلا بعد از این کورس X دلار حقوق شما افزایش پیدا خواهد کرد که با توجه به Y دلار هزینه به صرفه هست، و جنبه ی دیگش هم اینه که باید نشون بدید که کورس هایی لوکال این میزان برای شما سودمند نیستند.موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    این کلا به همه چیز گیر داده تا فایل شمارو نخونه آدم نمیشه نظر داد ، الان شما فرمودید 30 هزار دلار پول گذاشتی حساب ولی این به حساب هم گیر داده !! خیلی مسایل ظریف هست . این وقتی میگه fund not sufficient or available یعنی یه جای کار مشکل داره .شاید حس کرده ممکنه قرض گرفته باشی از کسی . ما هیچی نمیدونیم از ریز پرونده نظر دادن سخته.
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

بنده هم ۵۰۰۰۰ هزار دلار کانادا تمکن داشتم و یکی از دلیل ریجکتیم بحث مالی بود.
    من ی نظری دارم آقای abouabou که نمیدونم درسته یانه. من حس میکنم زمانی که منو شما سابمیت کردیم ( تقریبا نزدیک بوده) و جواب ریجکتی هامون هم یک روز بود و تو اوج کرونا که حتی برای انگشت نگاری من نمیتونستم برم . صحبتم اینه که من حس میکنم شاید بدترین موقع بود اقدام ما و ی جورایی ریجکتیمون از قبل مشخص شده بود. منم دارم مثل شما برای بار دوم آماده میشم و فکرمیکنم ایندفعه شانسم بیشتر باشه. این نظر من بود حالا احتمال اینکه اشتباه باشه هم زیاده.

جناب aryan و sbebyamin, garlibaldi. سلام دارم خدمتتون. من هم این نظر دارم ک شاید بد موقع اپلای کردیم. در هر صورت میشه دلایل مالی و هدف تحصیل تو کانادا رو موجه کرد با دلایل قوی. اما اینکه مجرد هستم و هیچ تای عاطفی ندارم رو نمیدونم چه کار کنم!!! نظری دارید شما!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه.

می تونم بپرسم چه مدت بعد از بایو جواب نهایی اومد براتون ؟
    و این که فاصله بین ایمیلی که وی اف اس بهتون زد در مورد این که نتیجه ویزاتون اومده و دریافت جواب نهایی تو اکانت cic چقد بود؟
    سلام، دقیقا یک هفته بعد از بایو جواب نهایی رو تو اکانت cic دریافت کردم، جوابی از سمت vfs نمیاد، فقط‌ بعد از دریافت نامه pass request ، باید اصل پاسپورت و پرینت نامه رو به vfs تحویل بدیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsia1981 نمایش پست ها
    سلام، دقیقا یک هفته بعد از بایو جواب نهایی رو تو اکانت cic دریافت کردم، جوابی از سمت vfs نمیاد، فقط‌ بعد از دریافت نامه pass request ، باید اصل پاسپورت و پرینت نامه رو به vfs تحویل بدیدم.
    ممنونم. اسک نشدید شما بعد از بایو ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    ممنونم. اسک نشدید شما بعد از بایو ؟
    نمی دونم اسک شدن یعنی چی، ولی کل آنچه که اتفاق افتاد، همونی بود که براتون توضیح دادم، انجام بایو در ۹ نوامبر، دریافت نامه pass request در ۱۷ نوامبر

نمی دونم اسک شدن یعنی چی، ولی کل آنچه که اتفاق افتاد، همونی بود که براتون توضیح دادم، انجام بایو در ۹ نوامبر، دریافت نامه pass request در ۱۷ نوامبر
    ینی غیر از مدارک که سابمیت کردین چیزی نخواستن؟ فک کنم اینطور که می فرمایید نخواستن ازتون. بازم ممنون از پاسختون.

Junior Member

سلام دوستان
    کلاسم اواخر دی ماه شروع میشه و با توجه به اینکه تازه اعلام شد کالجی که انتخاب کردم جزو حضوری هاست، الان باید برای ویزا اقدام کنم...
    اینکه کمتر از دو ماه مونده به کلاس بخوایم اقدام بکنیم برای ویزا روی ویزا شدن اثر داره؟ کسی تجربه مشابه ای داره در این زمینه؟ ممنون میشم نظر و تجربیاتتون رو باهام به اشتراک بذارید. بایومتریک قبلا انجام دادم

سلام ، تحویل پاسپورت آنکارا حضوریه یا پستی شده ؟ میشه توضیح بدید شما چطور فرستاتید و هزینش چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)