صفحه 66 از 67 نخستنخست ... 16565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اقوام در کانادا شرکت دارند من میتونم از طریق ایشون مهاجرت کنم؟چطور ؟
    ۲۵ ساله هستم و مدرک لیسانس از دانشگاه ایران .رشته تحصیلیم هم به شرکت ایشون مرتبط نیس
    خیر، صرف وجود ایشون نمیتونه کمکی به شما بکنه مگر در شرایطی که شما تخصص خاصی داشته باشید و اون شرکت به شما نیاز داشته باشه و بشه به دولت ثابت کرد که شما تنها گزینه واجد شرایط هستید.‌روشهای مهاجرت در سیستم اکسپرس انتری رو مطالعه کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اقوام در کانادا شرکت دارند من میتونم از طریق ایشون مهاجرت کنم؟چطور ؟
    ۲۵ ساله هستم و مدرک لیسانس از دانشگاه ایران .رشته تحصیلیم هم به شرکت ایشون مرتبط نیس
    100 نشدی نیست. 50 50 شانستون رو امتحان کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط saaft نمایش پست ها
    سلام
    اگر به زبان فرانسه مسلط هستید مینوانید از نوعی ویزای جستجوی کار در کانادا (مخصوص فرانسوی زبانان ) استفاده کنید بعد از مصاحبه در سفارت کانادا و قانع شدن افیسر ویزای شش ماهه میدهند(البته این مربوط به قبل از جریان کروناست ولی قاعدتا باید کماکان برقرار باشد)
    درود و عرض ادب،
    کاش اسم این نوع ویزا و درخواست واسه این اپلیکیشن رو به انگلیسی مینوشتید که بشه شرایط درخواست این نوع ویزا رو بررسی کرد.
    بنده مهندس کامپیوتر و شبکه ، در اروپا با اقامت دایم و بیشتر از ۶ سال سابقه کار در این زمینه هستم و کار هم پیدا کردم و تمام مصاحبه هاشو انجام دادم ولی موقع قرارداد فرستادن و سین نامبر و اجازه کار به مشکل خوردم چون من خارج از کانادا واسه این کار در خواست داده بودم در دوران کرونا و ریموت و کلا این قضیه مرغ و تخم مرغ برقرار، جاب آفر بخوای بگیری میگن اجازه کار داری؟ بخوای اجازه کار بگیری میپرسند پیشنهاد کار داری؟ خوب من نمیدونم چطور باید یکی از اینارو هموار کنم که بعدی برقرار شه و این جستجوی کار منطقی چون در اروپا هم وجود داره به نوعی متفاوت، شما ویزا میگیری و طی ۶ ماه با حضور در کانادا کار میگیری ولی آیا این ویزا اجازه کار میده بهت و اسمش دقیقا چیه که بتونی واسه کاری درخواست بدی؟ چون قرارداد حداقل ۱ ساله من نیاز دارم.یا باز موقع صدور قرارداد به مشکل نداشتن اجازه کار همه چی منتفی چون مساله پیدا کردن کار نیست برای من بعد این تجربه، مساله اجازه کار که اونم بدونم داشتن قرارداد یا جاب آفر ، نمیدن!

لیسانس مهندسی کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی شبکه ارزیابی شده توسط (WES(master Canadian degree
    (IELTS 6 General(valid. )6.5 Academic (just expired
    not valid for express entry واجد شرایط اکسپرس انتری نیستم چون تمایل ندارم وقت برای آیلتس بزارم مجدد و جاب آفر هم ندارم امتیازم نمیرسه
    پیشتر اینویتیشن از بریتیش کلمبیا گرفتم برای پی آر که ۳ روزه فرستادن (بعلت بالا بودن امتیاز و واجد شرایط بودن)ولی جاب آفرم تو دوران کرونا کنسل شد و من نتونستم مدارک طی ۳۰ روزه درخواستی بفرستم
    از طرفی ویزای توریستی و بلیط هم مارچ ۲۰۲۰ داشتم که کلا همه چی فعلا ساسپند شده! تا مرزها باز شه و من یا بتونم جاب آفر بگیرم حضوری که اگر کارفرما اجازه کار رو تحمل کنه تا دو هفته بعدش بهش Work permit بدم( چون رشته من دیمند هست با شرایط من ال م آی لازم ندارم) یا اینکه ثبت شرکت انجام بدم از طریق اون ویزای کاری بیام( که همه گفتن شدنی نیست ولی من از وکیل معتبر کانادایی شنیدم و تحقیق کردم تاحدی، طی ۳،۴ ماه شدنیه) و همچنان من دارم تحقیق میکنم چون شخصا کارای خودم انجام میدم و تمایل به واگذاری پرونده به شخص ثالث ندارم اما ظاهرا داره کانادا شخصا من مجبور میکنه که به حسابدار یا وکیل باید واگذار کنی که کارت به ثمر برسه ولی با مبالغ هنگفت!
    ولی این فروم همیشه افرادی با سابقه و تجارب مکفی داشته که نظر بدن، اگر اساتید با تجربه خاص در زمینه مطرح شده لطف کنن ، تجربه داشتشون رو در زمینه ای که مطرح کردم نظری مجرب بدن، سپاسگزار خواهم بود ������
    ویرایش توسط ghazale_sho : November 8th, 2020 در ساعت 04:56 PM

سلام دوستان. من درمورد work permit برای پست داک ابهامی دارم. گروه مخصوص پست داک پیدا نکردم.
    اگر من موفق شوم از یک استادی در کانادا پست داک بگیرم، باید برای specific employee work permit درخواست دهم. یکی ازدوستانم گفتند work permit برای ورود به کانادا کافی نیست و باید ویزا هم داشته باشی. این موضوع برای من مبهم هست.
    آیا همزمان باید برای work permit و ویزا درخواست بدهم؟ و اینکه این ویزا، چه نوع ویزایی هست و چه عنوانی دارد؟

اگر لینکی در اداره مهاجرت کانادا میشناسید در اینمورد، ممنون میشم به اشتراک بگذارید.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من درمورد work permit برای پست داک ابهامی دارم. گروه مخصوص پست داک پیدا نکردم.
    اگر من موفق شوم از یک استادی در کانادا پست داک بگیرم، باید برای specific employee work permit درخواست دهم. یکی ازدوستانم گفتند work permit برای ورود به کانادا کافی نیست و باید ویزا هم داشته باشی. این موضوع برای من مبهم هست.
    آیا همزمان باید برای work permit و ویزا درخواست بدهم؟ و اینکه این ویزا، چه نوع ویزایی هست و چه عنوانی دارد؟

اگر لینکی در اداره مهاجرت کانادا میشناسید در اینمورد، ممنون میشم به اشتراک بگذارید.
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    سلام. شما بعد از گرفتن آفر، واسه work permit اپلای میکنید ولی در این حین باید ویزا هم دریافت کنید که پس از انگشت نگاری و اکسپت شدن در پاسپورت شما درج میشود. مدرک work permit در بدو ورود به کانادا در مرز دریافت خواهید کرد.
    برای اطلاعات بیشتر سایت Canada.ca مطالعه نمایید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

از دوستان خبره خواهش دارم در مورد NOC پیشنهاد کاری Chief Innovation Officer با مدرک دکترا در یک شرکت غیر دولتی مرتبط با آموزش و STEAM نظر بدهند. خودم نتونستم NOC پیدا کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

سلام، من دارم برای پستداک میرم کانادا، همسرم هم برای OWP همزمان اقدام میکنه. توی cic برای من رو زده فرم 5257 رو پرکنم که میشه:

Application for Visitor Visa (Temporary Resident Visa) Made Outside of Canada (IMM5257) (required)

و برای همسرم رو زده:
    Application for Work Permit Made Outside of Canada (IMM1295) (required)

آیا برعکس نزده؟ مال من رو چرا زده ویزیتور ویزا پر کنم؟ من جاب آفرم رو و LMIA-Exempt م رو هم گرفتم و آپلود کردم.
    ممنون میشم کمک کنید

---
    هزینه ها رو هم زده:
    Application Quantity Price (CAD) per unit Total (CAD)
    Visitor (includes SE, ME and EXT) 1 $100 $100
    Family Biometric Fee 1 $170 $170
    Work Permit 1 $155 $155
    Open Work Permit Holder Fee 1 $100 $100
    Family Biometric Fee 1 $0 $0
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc; MBA; PhD

درود
    از دوستان مطلع تقاضا دارم راهنمایی بفرمایند اگر JOB OFFER از شرکتی خارج از استانهای شمالی ( Atlantic Area ) مثلا مستقر در British Colombia به صورت معاف از LMIA اخذ بشه آیا ارزشی برای سفارت داره که بشه Work Permit Visa گرفت ؟
    متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای کار کانادا

سوال در مورد ثبت درخواست ویزا Work permit از طریق Global Talent Stream

من نامه LMIA ام اومده و الان میخوام اپلیکیشن work permitام رو بسازم. طبق guide 5487 باید فرم 1295 رو پر و بارگذاری کنم.
    مشکلم اینه که وقتی دارم اپلیکشن میسازم یه سری سوال ازم میپرسه، من با هر ترکیبه ممکنه اونا رو جواب دادم ولی در نهایت بهم میگه که شما باید فرم 5257 رو پر کنی که مال ویزای ویزیتوری هست و جایی برای ارسال اطلاعات LMIA و کاری نداره.
    کسی میدونه کجای کار رو دارم اشتباه میکنم و راهنماییم کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای کار کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط User02 نمایش پست ها
    سوال در مورد ثبت درخواست ویزا Work permit از طریق Global Talent Stream

من نامه LMIA ام اومده و الان میخوام اپلیکیشن work permitام رو بسازم. طبق guide 5487 باید فرم 1295 رو پر و بارگذاری کنم.
    مشکلم اینه که وقتی دارم اپلیکشن میسازم یه سری سوال ازم میپرسه، من با هر ترکیبه ممکنه اونا رو جواب دادم ولی در نهایت بهم میگه که شما باید فرم 5257 رو پر کنی که مال ویزای ویزیتوری هست و جایی برای ارسال اطلاعات LMIA و کاری نداره.
    کسی میدونه کجای کار رو دارم اشتباه میکنم و راهنماییم کنه؟
    آره داری اشتباه پر میکنی یه جاییش رو... میشه اینجا عکس اون قسمتش رو بدی که ازت یه سری سوال میپرسه که «جابی که داری براش میری جزو کدوم مشاغل هست؟» - اون صفحه رو با سوالای بالا و پایینش کلا عکس بگیری بدی فکر کنم یادم بیاد چی به چیه! من چند ماه پیش همین مشکل رو داشتم و نهایتا درست شد ولی الان یادم نیست چیو چی زدم
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die