صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: برنامه لاتاری سال 2022 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2022)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2022 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2022)

کامل بخونید نوشته به چه دلایلی نباید بتونید پاسپورت بگیرید، نمیدونم شامل حال ایرانی ها میشه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sikma نمایش پست ها
    در قسمت 7 اجازه میده اشخاصی که پاسپورت ندارند و نمی تونن هم بگیرن ثبت نام کنند
    Unable to obtain a passport, and have received an individual waiver of
    the passport requirement by the Secretary of Homeland Security or Secretary of State
    البته بعد از قبولی نمی دونم چجور میشه !! دوستانی که تجربه این کار دارند بفرمایند ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2022 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2022)

دوستان، من فعلا نمی توانم پاسپورت بگیرم، با توجه به نوشته زیر باید کدوم رو تیک بزنم؟ مرسی

B) Passport Exemption: I am not required to submit passport information because I am:
    Stateless (no nationality)
    A national of a Communist-controlled country, and unable to obtain a passport
    from my government.
    the passport requirement by the Secretary of Homeland Security or Secretary of State.

I understand that if it is later determined I am not exempt from the passport requirement, I may be disqualified from the Diversity Visa program.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

هیچکدام از این گزینه ها برای شما نیستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من فعلا نمی توانم پاسپورت بگیرم، با توجه به نوشته زیر باید کدوم رو تیک بزنم؟ مرسی

B) Passport Exemption: I am not required to submit passport information because I am:
    Stateless (no nationality)
    A national of a Communist-controlled country, and unable to obtain a passport
    from my government.
    the passport requirement by the Secretary of Homeland Security or Secretary of State.

I understand that if it is later determined I am not exempt from the passport requirement, I may be disqualified from the Diversity Visa program.
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    هیچکدام از این گزینه ها برای شما نیستند

ممنونم ولی برای کسانی که پاسپورت ندارند، پس باید الان چکار کنند برای ثبت نام؟ مرسی

Junior Member

ممنونم ولی برای کسانی که پاسپورت ندارند، پس باید الان چکار کنند برای ثبت نام؟ مرسی
    متاسفانه شما باید تا سال بعد صبر کنید.
    یه نکته ای هست دوستان توجه کنن اگر پاسپورت ندارند لطفا از خودشون شماره اشتباه وارد نکنن. اینجوری نیست که فکر کنید یه شماره اشتباه میزنیم بعد اگه اسممون در اومد بهانه جور میکنیم. اونا قطعا در دو سال گذشته با همچین مواردی روبرو شدن و متوجه میشن که باهاشون صادق نبودید.

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

اصولا استفاده از گزینه ی passport exemption برای کسانی است که به واسطه ی نوع حکومتی که دارند(مثلا کره شمالی) امکان گرفتن پاسپورت ندارند، یا دلایل اینطوری که شاید دلایل سیاسی رو هم شامل بشه، دقیقا مطمئن نیستم، اما اینو مطمئنم برای شما که امکان گرفتن پاسپورت دارید و فقط دیر اقدام کردید، این گزینه صدق نمیکنه، حتی کسانی که به واسطه ی مشمولیت خدمت سربازی هم امکان گرفتن پاسپورت ندارند جزو این گزینه نیستند چرا که ایشان هم در حالت کلی امکان پاسپوت گرفتن طبق قوانین برایشان فراهم است.
    6 9 nine or six

Junior Member sikma آواتار ها

به نظر من عدم اخذ پاسپورت بدلیل عدم خدمت نظامی سربازی برای قوای مسلح ایران میتونه دلیل باشه، چون نظام حاکم از صدور پاسپورت خودداری میکنه و شخص دخالت و اراده ای نداره
    ولی بعدش چجور میتونه برای مصاحبه و تست پزشکی اقدام کنه
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

دوست عزیز خدمت سربازی قانون کشور هست و سرپیچی شما از این قانون باعث نمیشه صلاحیت گرفتن گرین کارت بدون پاسپورت رو بدست بیارید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sikma نمایش پست ها
    به نظر من عدم اخذ پاسپورت بدلیل عدم خدمت نظامی سربازی برای قوای مسلح ایران میتونه دلیل باشه، چون نظام حاکم از صدور پاسپورت خودداری میکنه و شخص دخالت و اراده ای نداره
    ولی بعدش چجور میتونه برای مصاحبه و تست پزشکی اقدام کنه
    6 9 nine or six

باسلام
    ببخشید من ایمیلی از آدرس
    rachele.facciola@alice.it

دریافت کردم با موضوع زیر در مورد لاتاری
    Congratulations you have won

که بیان کرده
    Congratulations you have won the usa mega millions email lottery.attachments below is your winner prize information view the procedures
    و یک فایل pdf ضمیمه اش هست ترسیدم ویروس باشه فایل رو باز نکردم به نظرتون جعلی هست یا ...؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    باسلام
    ببخشید من ایمیلی از آدرس
    rachele.facciola@alice.it

دریافت کردم با موضوع زیر در مورد لاتاری
    Congratulations you have won

که بیان کرده
    Congratulations you have won the usa mega millions email lottery.attachments below is your winner prize information view the procedures
    و یک فایل pdf ضمیمه اش هست ترسیدم ویروس باشه فایل رو باز نکردم به نظرتون جعلی هست یا ...؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر
    یه چیز بدیهیه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)