صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: انتخاب وکیل مهاجرتی / موسسه مهاجرتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض انتخاب وکیل مهاجرتی / موسسه مهاجرتی

درود عزیزان
    این تاپیک رو باز کردم برای پرسش پاسخ در مورد انتخاب موسسه و وکیل مهاجرتی

سوال خود من این هستش اشخاصی که بدون اعلام دفتر نه در ایران نه در کانادا فعالیت میکنند چقدر اعتبار دارند؟
    برای مثال canada-az-iran.com میگن اوتاوا هستیم و قرارداد و پرداخت اقساط قرارداد و پذیرش دانشگاه یا جاب آفر و... اینترنتی انجام میشه.

چطور میشه اعتماد کرد؟
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : انتخاب وکیل مهاجرتی / موسسه مهاجرتی

سلام. اون هایی که در ایران و کانادا دفتر دارند هم دارن از مردم از هزار روش کلاه برداری میکنن حالا اون که نداره دیگه جای خود داره.
    به کسی اتهام نمیزنم اما کلاهبرداری و دزدی در این حیطه به طرز وحشتناکی زیاده!

نقل قول نوشته اصلی توسط grazie نمایش پست ها
    درود عزیزان
    این تاپیک رو باز کردم برای پرسش پاسخ در مورد انتخاب موسسه و وکیل مهاجرتی

سوال خود من این هستش اشخاصی که بدون اعلام دفتر نه در ایران نه در کانادا فعالیت میکنند چقدر اعتبار دارند؟
    برای مثال canada-az-iran.com میگن اوتاوا هستیم و قرارداد و پرداخت اقساط قرارداد و پذیرش دانشگاه یا جاب آفر و... اینترنتی انجام میشه.

چطور میشه اعتماد کرد؟
    ممنونم

خیلی ساده هست. افرادی که مجاز به ارایه سرویس های مهاجرت،شهروندی و پناهندگی هستند یا باید عضو کانون وکلای استانی باشند یا باید عضو کانون مشاوران مهاجرت باشند. درهرحالت ، فرد مورد نظر باید دارای شماره عضویت باشه .
    اگر عضو کانون وکلای استانی باشه، باید ادرس سایت کانون وکلای اون استان رو بزنید و شماره عضویت ایشان رو سرچ کنی. اگر مشخصات اون وکیل نمایش داده شد و وضعیتش فعال بود خوب مشکلی نیست، مثلا ادرس کانون وکلای انتاریو اینه : lso.ca
    اگر هم عضو کانون مشاورین مهاجرته، فرقی نداره کدام استان ساکنه، چون اون کانون فدرال هست و سراسری، کافیه در iccrc.ca اسم فرد یا شماره عضویت را سرچ کنید.

چیزی که باید توجه کنید اینه که قرارداد شما با همون فردی که عضو سازمان هست تنطیم و به امضای ایشون برسه.

پس صرف داشتن دفتر یا نداشتن اهمیت نداره، عضویت در یکی از دو مرجع ( یا کانون وکلای استان یا کانون مشاورین ) لازمه تا حقوق شما حفظ بشه. اگر تخلفی صورت بگیره یا اشتباهی صورت بگیره، شما به راحتی میتونید به همون سازمانی که اون فرد ازش مجوز داره شکایت کنید یا حتی تقاضای غرامت. این موضوع خیلی مهمه که بدونید قرارداد شما با فردی که عضو یکی از این دو سازمان ها هست، از حقوق شما حمایت میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

آره متاسفانه
    حالا تو این وضعیت میگه جاب آفر جور میکنم

مرسی از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

بسیار ممنون از پاسخگویی و راهنمایی دقیقتون

Junior Member

سلام، ببخشید میخواستم بپرسم در مورد وکیل به نتیجه ای رسیدید، چون یکی از دوستان ما هم میگه وکیلی هست که جاب آفر میگیره

Junior Member

دوستان عزیز در انتخاب وکیل خیلی دقت کنید. من پرونده ام را به دست یک دارالترجمه در اصفهان دادم که به ظاهر آدم پا به سن گذاشته و محترمی می آمد. ولی متاسفانه به راحتی پرونده من را پس از چند سال انتظار نابود کرد. یعنی در مقابل خودم مدارک را درست داخل پرونده گذاشت و بعد که من از دفترش خارج شده بودم دو تا از مدارک را با کپی عوض کرده بود و ارسال کرده بود. به همین راحتی. بعدا هم متوجه شدم که این کار را با خیلیها کرده است. به نظر من خودتون با مطالعه سایت اداره مهاجرت و اندکی مشورت با این فروم به آسانی و بدون از دست دادن پول و زمان میتونید کارهای مهاجرتی تون را انجام بدهید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Vidaraha نمایش پست ها
    دوستان عزیز در انتخاب وکیل خیلی دقت کنید. من پرونده ام را به دست یک دارالترجمه در اصفهان دادم که به ظاهر آدم پا به سن گذاشته و محترمی می آمد. ولی متاسفانه به راحتی پرونده من را پس از چند سال انتظار نابود کرد. یعنی در مقابل خودم مدارک را درست داخل پرونده گذاشت و بعد که من از دفترش خارج شده بودم دو تا از مدارک را با کپی عوض کرده بود و ارسال کرده بود. به همین راحتی. بعدا هم متوجه شدم که این کار را با خیلیها کرده است. به نظر من خودتون با مطالعه سایت اداره مهاجرت و اندکی مشورت با این فروم به آسانی و بدون از دست دادن پول و زمان میتونید کارهای مهاجرتی تون را انجام بدهید.
    چرا مدارک تون رو عوض کرد؟

Junior Member

من سه ساله پرونده م دست یک وکیله که تهران و تورنتو و شیراز دفتر داره و ۳ بار ریجکت شده ویزام با آیلتس ۷ و تمکن خوب و سند هم به اسمم دارم. جوری شده که کسی دیگه پرونده من رو گردن نمیگیره و میگن پرونده ت رو خراب کردن بهتره بیخیال کانادا بشی! حالا کسی که دفتر نداره رو چطور اعتماد میکنی؟ خودت همه مسیر رو پیش ببر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط zhazho نمایش پست ها
    من سه ساله پرونده م دست یک وکیله که تهران و تورنتو و شیراز دفتر داره و ۳ بار ریجکت شده ویزام با آیلتس ۷ و تمکن خوب و سند هم به اسمم دارم. جوری شده که کسی دیگه پرونده من رو گردن نمیگیره و میگن پرونده ت رو خراب کردن بهتره بیخیال کانادا بشی! حالا کسی که دفتر نداره رو چطور اعتماد میکنی؟ خودت همه مسیر رو پیش ببر.
    ببخشید ، با این حساب تکلیف شما چی میشه ؟ میشه لطفا بفرمایید ؟ البته اگر دوست دارید
    بی خیال کانادا شدن رو عرض میکنم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)