نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پروپوزال

Junior Member

پیش فرض پروپوزال

سلام دوستان من در حال نوشتن پروپوزال برای دوره فوق دکتری هستم. ممنون میشم بدونم چطوری میتونیم پروپوزال را به فرمت مورد نیاز موسسات خارجی برای دریافت فاند میتوانم تبدیل کنم آیا موسساتی هستد در این زمینه بتونن همکاری کنند. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پروپوزال

سلام دوست عزیز

برای پست دکتری شما باید به مقتضیات پوزیشن اعلام شده نگاه بفرمایید و برابر ان اقدام کنید چون شما که در هر حال حاضر اطلاع ندارید که مختصات دقیق شغل و خواسته های پژوهشی ان چیست. بنابراین هر چه الان نهیه بفرمایید بسیار کلی باقی میماند و باید دوباره به وقت خودش با مختصات شغل اعلام شده منطبق شود که از دید من عملا یعنی یک شروع مجدد از سر نو.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان من در حال نوشتن پروپوزال برای دوره فوق دکتری هستم. ممنون میشم بدونم چطوری میتونیم پروپوزال را به فرمت مورد نیاز موسسات خارجی برای دریافت فاند میتوانم تبدیل کنم آیا موسساتی هستد در این زمینه بتونن همکاری کنند. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    با تشکر.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با عرض سلام و احترام
    بینهایت از لطفتون و راهنمایی ارزشمند شما ممنون و سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

برای پست دکتری شما باید به مقتضیات پوزیشن اعلام شده نگاه بفرمایید و برابر ان اقدام کنید چون شما که در هر حال حاضر اطلاع ندارید که مختصات دقیق شغل و خواسته های پژوهشی ان چیست. بنابراین هر چه الان نهیه بفرمایید بسیار کلی باقی میماند و باید دوباره به وقت خودش با مختصات شغل اعلام شده منطبق شود که از دید من عملا یعنی یک شروع مجدد از سر نو.

HTH

Senior Member

تو گوگل مثلا بزن nsf career proposal example میتونی نمونه پیدا کنی که اساتید ازش استفاده میکنن

اگه پوزیشنی هست که باید پروپوزال ارائه بدی برای گرفتن فاند٬ حتما فرمتش هم هست که باید طبق فرمت آماده کنی. اولش باید ببینی که شرایطش را داری یا نه٬ خیلی موارد هست که باید سیتیزن باشی٬ بهرحال قبل از وقت گذاشتن شرایط را بخون که حتما دارا باشی

اما اگر کلا دنبال پست داک هستی٬ باید تو سایت دانشگاهها یا سایت ها دنبال open position باشی یا اینکه به اساتید دانشگاهها ایمیل بزنی و بگی دنبال پوزیشن پست داک هستی
    امضا نامرئی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)