نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: جدیدترین منابع آزمون GRE جنرال

پیش فرض جدیدترین منابع آزمون GRE جنرال

با سلام. یه گشت و گذاری زدم تو فروم آخرین جزوات و منابع برای سال 2016 بود. درسته که ریاضیات یا وربال همونه ولی خوب یه سری تغییرات کلی داشته . برای همین این صفحه رو باز کردم.ممنون میشم اگه کسی جدیدترین جروات و آپدیتها رو براره. من MAGOOSH onlinle prep رو استفاده کردم . نمره ای که گرفتم خیلی پایین بود 155ریاضی و 145 وربال واسه همین دوباره دارم میخونم ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.حداقل نمره ای که لازم دارم 310 هستش.فعلا دارم با scholarden کار میکنم بد نیست. ولی جزوات دوستان خیلی بیشتر میتونه کمک کنه.ممنونم عزیزان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

پیش فرض پاسخ : جدیدترین منابع آزمون GRE جنرال

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    با سلام. یه گشت و گذاری زدم تو فروم آخرین جزوات و منابع برای سال 2016 بود. درسته که ریاضیات یا وربال همونه ولی خوب یه سری تغییرات کلی داشته . برای همین این صفحه رو باز کردم.ممنون میشم اگه کسی جدیدترین جروات و آپدیتها رو براره. من MAGOOSH onlinle prep رو استفاده کردم . نمره ای که گرفتم خیلی پایین بود 155ریاضی و 145 وربال واسه همین دوباره دارم میخونم ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.حداقل نمره ای که لازم دارم 310 هستش.فعلا دارم با scholarden کار میکنم بد نیست. ولی جزوات دوستان خیلی بیشتر میتونه کمک کنه.ممنونم عزیزان

سلام

من تازه امتحان دادم، اصلا هم نخونده بودم (و در واقع نمی دونم چرا رفتم امتحان دادم و پولمو هدر دادم). ولی در طی 2 هفته ی سری جزوه و ... از مگوش و منهتن... رو دیده بودم. می دونستم نمره ای نمیگیرم ولی چیزی که می دونستم این بود ریاضی رو باید تا 150 بزنم. سر امتحان ریاضیش خیلییییی سخت بود و اصلا حتی با ازمون ازمایشی خود جی ار ای که راگان می ده قابل مقایسه نبود. شدم 144
    به نظرم هر کس سراغ هر منبعی میره ، مطمئن بشه اون منبع به اندازه ی کافی سخت باشه.

موفق باشیدEnable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

پیش فرض پاسخ : جدیدترین منابع آزمون GRE جنرال

من فقط40 روز magoosh خوندم متاسفانه نمرم چندان جالب نبود. واسه همون دوباره دارم می خونم. ظاهرا یه سالی هست که ریاضیات رو کمی سخت تر کردن. من بعد ار 12سال دورب ار درس و ریاضیات شروع کردم و این بیشتر سخت کرده کارم .همه مسایل جزیی هم یادم رفته بود مثلا حتی به مساحت ساده دایره یادم رفته بود.شما هم برای بهبود نمرتون به نظرک برین رو همون آفیشیال GRE کار کنین بعد که رسیدیدن بع حدود 150-155 برین رو منهتن. من الا ن دنبال جروه ای چیزی هستم از اساتید ایرانی. خودم ایران نیستم وگرنه پیدا میشه ایران.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)