نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: Sample of written work چیست؟

Junior Member

پیش فرض Sample of written work چیست؟

وقت بخیر
    تو لیست مدارک مورد نیاز برای دانشگاه همچین چیزی نوشته شده بود

• A statement of interest of up to 500 words (2 pages, double spaced) indicating your primary area of interest in the Linguistics or Applied Linguistics Field.
    • Resume or CV
    • A course listing of previously taken linguistics and applied linguistics related courses with a brief course description. When uploading your admissions material, your course listing should be scanned and uploaded with your transcript.
    • 3 letters of recommendation
    • Sample of written work (maximum 1,500 words or 6 pages, double spaced)

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که منظورشون چی هست؟
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : Sample of written work چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pasha_iv نمایش پست ها
    وقت بخیر
    تو لیست مدارک مورد نیاز برای دانشگاه همچین چیزی نوشته شده بود

• A statement of interest of up to 500 words (2 pages, double spaced) indicating your primary area of interest in the Linguistics or Applied Linguistics Field.
    • Resume or CV
    • A course listing of previously taken linguistics and applied linguistics related courses with a brief course description. When uploading your admissions material, your course listing should be scanned and uploaded with your transcript.
    • 3 letters of recommendation
    • Sample of written work (maximum 1,500 words or 6 pages, double spaced)

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که منظورشون چی هست؟
    سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز

پیچیده نیست . یک نمونه از کارهایتان که میتواند مقاله باشد یا یک فصل از پایان نامه.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پیچیده نیست . یک نمونه از کارهایتان که میتواند مقاله باشد یا یک فصل از پایان نامه.

پایدار باشید
    از لطفتون ممنونم. یه سوال دیگه هم داشتم. برای اپلای از من ۳ تا ریکامندیشن لتر میخوان. این ایمیلیه که به من زدن
    When uploading application material, the system will ask you to confirm the names and email addresses of 3 letter of recommendation writers. These individuals will be contacted directly by York's Admissions System and asked to submit their reference letters online via a link.

یعنی موقع اپلای من فقط باید آدرس ایمیل ۳ تا از اساتیدم که قراره برام ریکامندیشن بدن رو وارد کنم؟ خود نامه ها رو نیاز نیست؟

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

بلی همینطور است که میفرمایید. البته از قبل با اساتید حتما هماهنگ شده اید و کسب اجازه کرده اید.

بعد از تسلیم اپلیکیشن ایمیلی برای استاد میرود که این روزها معمولا حاوی یک لینک است. استاد از طریق لینک وارد فضای اپلیکیشن شما میشوند و نظراتشان را مینویسند و خارج میشوند و کار تمام است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pasha_iv نمایش پست ها
    از لطفتون ممنونم. یه سوال دیگه هم داشتم. برای اپلای از من ۳ تا ریکامندیشن لتر میخوان. این ایمیلیه که به من زدن
    When uploading application material, the system will ask you to confirm the names and email addresses of 3 letter of recommendation writers. These individuals will be contacted directly by York's Admissions System and asked to submit their reference letters online via a link.

یعنی موقع اپلای من فقط باید آدرس ایمیل ۳ تا از اساتیدم که قراره برام ریکامندیشن بدن رو وارد کنم؟ خود نامه ها رو نیاز نیست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

اگر مقاله ژورنالی Submit نشده باشد و هنوز در حال Preparation باشد نیز می شود فرستاد و اپلود کرد؟ مورد سرفت ادبی قرار نمی گیرد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

ارسال که حتما میتوانید بکنید و موضوع سرقت ادبی و ... از دید من خیلی/ خیلی /خیلی دور از ذهن است که استادی به خصوص در دانشگاههای مطرح و طراز جهانی کار شما را سرقت کنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    اگر مقاله ژورنالی Submit نشده باشد و هنوز در حال Preparation باشد نیز می شود فرستاد و اپلود کرد؟ مورد سرفت ادبی قرار نمی گیرد؟

Keep Calm and APPLY ON

ممنونم از شما. در صورت نبود Item و جایی برای اپلود Sample of Written Work، می شه مقاله رو همراه SOP(انتهای SOP) در این راستا ضمیمه کرد؟ مرسی
    ویرایش توسط Plus_Energy : December 2nd, 2020 در ساعت 07:08 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنونم از شما. در صورت نبود Item و جایی برای اپلود Sample of Written Work، می شه مقاله رو همراه SOP(انتهای SOP) در این راستا ضمیمه کرد؟ مرسی
    ممنون می شوم پاسخ سوال بالا رو بفرمایین. مرسی
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)